bugün

hakkında hiç entry girilmeyen yazarın tekiymiş...girelim de bir tane sevinsin gariban.
çişim geldi... (bkz: yersen)
(bkz: domuz)
(bkz: nostradamus)
(#1940493) elleri dert görmesin.
yerli yersiz entryleriyle kopmama sebebiyet veren şahıs.
#1970449 nolu entrisiyle yok artik lebron james dememe neden olan uuser.
her ne kadar nick altı entry olayına karşı olasa da iki kelam edilmeden geçilmemesi gereken abimiz. abii merhaba ben nevi sahsina munhasir... anladın sen onu...
muhabetine doyum olmayan bi abimiz kendilerini çok seviyorum ben ama ne kadar istemesede ben evlenicem bunlar böyle 3 şovalye zirve günü muhabetlerine doyamadığım 3süper insan ama başı çeken yaşadıklarından ve gördüklerinden dolayı nostradomuz abimiz hakta veriyorum ama ben evlenicem.
(bkz: emesen var mı)
(#1985632) numaralı entrysi ile beni benden alan dakikalarca gülmeme sebebiyet veren yazar kardeş.
cool man, seviyoruz.
he is another cardinal of atheism.
ronaldinho'ların takım kaptanıydı. yorulunca kaleye geçti ama forvette de 50 şutta bir gol sevincini yaşadı. biz de üzüncünü yaşadık. iyi ve kaliteli insan.
izmir ronaldinho lari gorelim hali saha zirvesindeki takım arkadaşım. aryıca maç dönüşü o malum vites muhabbetiyle bünyeleri yarmıştır, teşekkür borç bilinmektedir.

maç sırasında bi dialog:
nostradomuz: ben biraz kaleye geçiyorum
rantulas***: aman ha abi gözünü seviyim. ***
nostradomuz: tamam tamam, kal madem.
izmir ronaldinho lari gorelim hali saha zirvesi maçından sonra böylesine bir enerji görmediğim dediğim oyuncuydu.
halı saha zirvesinin jardel i olmuştur. bol gol pozisyonuna girmiştir ve goller atmıştır. ama bir daha ki halı saha zirvesinde kızılcahamam yerine inciraltı nda kamp yapmasını öneriyoruz.
mizah yeteneği oldukca gelişmiştir.

sivri dilli, kalkık burunludur.

son zamanlarda gol kralı moduna giren halı saha cambazıdır.
aynı tarihte organize edilmiş iki zirveye katılacağını beyan etmiş yazar. lakin şöyle bir durum var; zirvelerden biri izmir de diğeri van da. sabah van da kahvaltı yapıp öğleden sonra izmir de kahvesini yudumlayacak galiba, tabi bir adet jet satın almışssa.
bugünlerde peşinden gelen siyah karaltının gölgesi değil de talihsizlik olduğu aşikar olan zirvelerin en dinlenesi yazarı.
bu kalbi kadar temiz sayfayı onun yanında kelam etmeye haddi bile olmayan ki haddini aşmayı çok seven biz süt kokulu veledlere ayırdığı için teşekkürü bir borç biliriz.

sepet sepet portakal
nostr abi hoşçakal
abi yanında oturduktan sonra belli konularda bana yol yordam gösterdiğin için teşekkür ederim. senin dışında kimsenin gerşek adını hatırlayacağımı sanmıyorum. seninle tanışmak ve muhabbet etmek son derece lezzetliydi. teşekkür ederim.
eline sağlık arkadaş!

(#2321824)
27 ekim 2007 acıların cocukları bulusuyor zirvesi nde bizi sohbetine nail edecek ve ihya edecek abimiz. entarilerini özlesek de sözlüğe kızıp gitse de en azından muhabbetini bizden esirgemeyecek olan kişi.
Benim ağabeyim olmayan yazardır. Genç o daha, benden 5 yaş küçük...
başlık açıp kaçmasıyla meşhur kaçak yazar.