bugün

ya far görmüş geyik gibi apışıp kalmış, ya baslik acmak için acilmiş gerisi sacilmiş, ya benim neslim kadife feslim, ya siyasetin ucunda yedim eksiyi sonucunda, ya geleneksel en güzel anket yarismasi entryleridir.
(bkz: çaktırmadan sıvışalım) *
tüm yazarların aslında sebebini çok iyi bildikleri ve kötüleyenlerinde sebebini bilerek kötüledikleri entry türü.
okuyana sadece zaman kaybettiren o sinir harbiyle elinin eksi butona gitmesine neden olan entryler. seks üzerine açılmış pek çok başlıkta olduğu gibi genelde yazarın kendini ispatlama çabasını aşamaması sonucu "yapamadım bari yazayım herkes de yutsun" entryleri..
herhangi bir takım hakkında girilen olumsuz entryler.
(bkz: tamamen duygusal)
(bkz: kötüleneceğini bile bile entry kasmak)
(bkz: angutluk) * *
(bkz: #22611)

nedeni: (bkz: kurt/#1748498)
subjektif siyasi görüş belirten enrtyler.
birilerinin feci halde kanına dokunan siyasi entryler!
(#2279066)cemaat ablalarının pek hoşuna gitmedi sanırım...
bu adam ne yüzle savunulur. adamdan çok savunanları fena.
evet efendim ; imam nikahıyla sömürmektedir.
#2279200 *
(#1937036)*
objektif olmayan herhangi bir konuda girilmiş subjektif konulardır.
ör; spor
siyaset
Kötülenecek başlıkla diğerlerini karıştıran insanların kötüledikleri entrylerdir.
(#2277093)
(bkz: inanmak istemiyorum)
(bkz: #2900334)

(bkz: kiskanc yazarlar)
(bkz: #2886561)

cunku israil terorist degildir. ayrica entry gaza getirme amaci tasiyor/provokasyon kokuyor.
çünkü israil teröristtir , terörizmin anlamı korku salmak , şiddet kullanmak olduğu için..ayrıca entry binleri acımasızca öldürüp aynısı kendine yapıldığında her alanda (sinema/müzik/edebiyat vs) sağlayan savunulacak yanı nedir anlamdığım israil'in avukatının lafları gibi kokuyor..
dolaşan söylentiler ve yaşanan deneyimler gösteriyor ki , tayyip ve a.k.p. si ile ilgili girilen istisnasız tüm entryler ( yerse de, olumlu anlamda eleştirse de ) ekşileniyor. burdan sayıca çok olan siyasi görüşü eleştiren entry ekşilenir sonucu çıkıyor gibi. ancak her çeşit siyasi entry (#2965260) ekşilenir.

bir de sizin anlatmak istediğinizi tam olarak anlatamayıp yanlış anlaşıldığınız durumlarda ekşilenirsiniz. bu gibi durumlarda durum düzeltilebilir.

gerisi sopanın dikine gitmek olur.
kotuleyenin isine gelmedigi icin kotuledigi entrylerdir.
genellikle siyasal...
(bkz: #3083021)

hamiş: ilim kendin bilmektir.*
(bkz: milliyetçilik kokan entryler)
örneğin josh holloway'e bok atan entrylerin tümü. *