bugün

entry'ler (1212)

genç çiftçi desteği

http://www.hurriyet.com.t...ricilik-sebekesi-41083625

24 ağustos 2017 fenerbahçe vardar maçı

Kimin Hangi pozisyonda oynadığını anlamadığım maç. Kafası kopmuş tavuk gibi koşturup duruyorlar orda burda.

2 temmuz 2017 şili almanya maçı

(bkz: Futbol 90 dakika sürer ve Almanlar kazanır) Resmen böyle şuan. Maçın başından beri Şili çılgın oynuyor bir hata yaptılar gol yediler.

bir sözluk kızıyla evlenecek olsaydınız

Hiç şüphe etmeyin çok mutlu olacaksınız. Nerden biliyorsun diye soracak olursanız, yaptım ordan biliyorum. Yeter ki doğru tercih yapın.

selanik

gitmeyi çok istediğim ata şehridir. ikincisi için (bkz: plovdiv) (bkz: filibe)

karim benzema

3 haziran 2017 tarihinde oynanan final maçında hiçbi sikim yiyememiş futbolcu.

dünya süt günü

Bugündür efendim.
Hep köylü milletin efendisidir denirken, köylünün tek gelir kapısı olan 2 tane ineğin sütünü satmasının yasaklandığı şu günlerde hiç bir anlam ifade etmeyen gündür. Sosyal medyanın bu kadar güçlü olduğu bir dönemde keşke bir kampanya başlatabilsek de kahvelerde cafelerde insanların toplu olarak bir arada bulunduğu tüm ortamlarda bardağı 1 liraya satılan cayın yerine sütü teşvik edebilsek.

bedelli askerlik üniforması

https://i.hizliresim.com/dPRqYV.jpg

her gün duş almak

Mesleği veteriner hekimse normal olan hadise.

dünyanın en rahat mesleği

Kesinlikle veteriner hekimlik değildir. Ne gecesi var ne gündüzü.

golden retriever

hayvanlar arasındaki en dırtlı hayvanların başında gelir. bir bakmışsınız kalça çıkığı olmuş bir bakmışsınız topallıyor.

tarım mı daha önemli yoksa teknoloji mi

üniversitede okurken hocam bir laf söylemişti.
" biz sanayi devrimini tam olarak becerememiş bir ülkeyiz, eninde sonunda tarıma hayvancılığa döneceğiz" derdi. sanırım başlığa cevap olmuştur.

sevgiliyle aynı sözlükte yazmak

Bir kademe arttırıyorum.
(bkz: Eşle aynı sözlükte yazmak)

bombacının üzerine giden polisler

emniyet futbol kulüplerine ne halt yerseniz yiyin demeli artık. güneydoğu hariç emniyet personelinin bu kadar bir arada olduğu tek ortam maçlardır. biz artık futbol hırsıyla holiganca maç izlemeyi bırakmalıyız. dünkü olen 30 polis milyon dolarların döndüğü futbol denen şeyin bizi holigana çevirmesi sebebiyle ölmüştür. futbol klüpleri kendi emniyetini kendi sağlamalı adam gibi maç izlemeyi bilmiyorsakta kendi kendimizi kıracağız. polisimizi askerimizi açık hedef yapmayacağız. Neymiş polisimiz kahramanca ölmüş. Polisimiz kahramanca falan olmedi. Polisimiz bu boktan futbol macı sonrası 2 boktan ( Bursa yada besiktastan bahsetmiyorum bu başka takımda olabilirdi) takım taraftarı birbirini kirmasin diye oldu yazıklar olsun holiganca maç izleyen bütün futbol taraftarlarına.

10 aralık 2016 istanbul beşiktaş patlaması

emniyet futbol kulüplerine ne halt yerseniz yiyin demeli artık. güneydoğu hariç emniyet personelinin bu kadar bir arada olduğu tek ortam maçlardır. biz artık futbol hırsıyla holiganca maç izlemeyi bırakmalıyız. dünkü olen 30 polis milyon dolarların döndüğü futbol denen şeyin bizi holigana çevirmesi sebebiyle ölmüştür. futbol klüpleri kendi emniyetini kendi sağlamalı adam gibi maç izlemeyi bilmiyorsakta kendi kendimizi kıracağız. polisimizi askerimizi açık hedef yapmayacağız. neymiş polisimiz kahramanca ölmüş. polisimiz kahramanca falan olmedi. polisimiz bu boktan futbol macı sonrası 2 boktan ( bursa yada besiktastan bahsetmiyorum bu başka takımda olabilirdi) takım taraftarı birbirini kirmasin diye oldu yazıklar olsun holiganca maç izleyen bütün futbol taraftarlarına.

ankara nın en yaşanılır semtleri

Golbasinin toki blokları tarafıdır. Belkide incekle birlikte Ankara'nın en temiz havası buradadır.

kürtler neden devlet kuramaz

O kadar arkadan vurmaya alışmışlar ki eskaza devlet kursalar kendi devletlerinide arkadan vurur bu ırk. Bundan dolayı bir araya gelemiyorlar ya.

erkek dediğin karısını siker de döver de

Yazarın entrysinde anasından bahsettiğini düşünüyorum.

ankara

Her yere yağmur yağarken Gölbaşı na yağmurun yağmadığı şehir. Bizde mi bi cenabetlik var anlamadım.

yaralanan suriyeli çocuğun ambulanstaki videosu

Yüce Allaha yalvarıyorum peygamber efendimizi taşladı diye iki dağı birbirine çarpıtıp bir kavmi ortadan kaldırdığı kudreti şu çocuğa bunları yapanlara da göstersin. yerin dibine soksun bunları yok etsin.
şu koca dünyaya niye yetemiyoruz arkadaş ya ne derdimiz var neyi Paylaşamıyoruz. yazıklar olsun yazıklar.