bugün

muğla ve çevresinde yaşamakta olan, okuyan ya da her ne yapmakla meşgulse bizim için farketmeyen yazarlar arasında kaynaşma, eğlenme vb amaçlar güden bir zirve yapılması amacıyla düşünülmüş yoklama denemesidir. tutar mı bilinmeyeceği için deneme olsun denilmiştir.

dip not: yeri, zamanı ve tarihi katılım olursa katılımcı yazarlarla ortak şekilde belirleriz.

yeksin
ejmelma
scorpioraptor
vokileks
dkoa
piyonla evlenen vezir
turkkahvesitadindanescafe
ceaslim (zamana göre)
drink hard
scott y
(bkz: bu kadar mı)
(bkz: deneme 1 2 3)
güzel olabileceğini düşündüğüm ama sayıları(mız)nın kısıtlı olduğunu tahmin ettiğim denemedir. (bkz: kimi deniyoruz abi!)
muğlada napces marmaris olma mı diyenler buraya gele dediğim zirvedir.
marmaris fikrine tamamen katılmakla birlikte mümkün olursa ordayım diyeceğim zirve .
mekana topluca karar verileceği için genele uyarsa marmariste yapılabilecek zirvedir.
valla vizelerim olmasa bursadan bile gelebilirdim. lan bursa lılar sizde yapın bir zirvede ölmeden bir kere katılalım şu zirve denen zamazingoya.
orada olacağım.
(bkz: yok mu arttıran)
özlemle beklenen zirvedir.
yapabilmek için katılıma ihtiyaç duyulan zirvedir.
yakın illerdeki arkadaşların da katılmasını istediğim zirve .
sınavların başlaması nedeniyle ilgi azaldı sanılan zirvedir fakat yoktur öyle bir şey efendim.
masa dağı nda olacak zirve.
hele bir araya gelinsin nerde yapacağımıza öyle karar verelim diyeceğimiz zirve.
üniversite kütüphanesinden entry girdiğim ildeki toplanmayı denediğimiz zirvedir.
ne zaman olacağı şaibeli olan 'deneme'dir. (bkz: okulu bitecek arkadaşlar var) *
tanım yaparak tartışma komikliğine ve aptallığına düşen yazarlar zirvesi.
o değilde bizim zirve ne oldu? diye eklenenleri düşündüren, düşündürürken de güldüren, gönüllere taht kuran müstehcen zirve, sanırım.
katılımcı olmak istediğim zirve lakin bu dönem mezun oluyorum.
deneriz anca zaten.
Şartlar ve zaman uyarsa neden olmasın.
olsa da gitsek denilen zirvedir.
duruma göre bursa'lardan kalkıp geleceğim zirve. zirve sonrası dışarıdan gelen olursa dalyan'da ağırlayabilirim.