bugün

yeni bir 8. nesil yazar.
sözlüğe faydalı olmasını diliyoruz.

(bkz: hoş geldiniz)

edityan: sözlüğe faydalı olmaktadır.
inciden kaçmış 8. nesil(#10977276)
"dostun dostumdur, düşmanın düşmanımdır" felsefesiyle bana yaklaşan bahtsız yazar. benim düşmanlarım kompe ona saldırıyorlar. bırakın lan çocuğu şereffffsizler bir derdiniz varsa gelin benimle yüzleşin. *
her şey bir yana sözlüğü yaşatan bünyelerden biri. sekizinci nesiller içinde en sevdiğim yazardır kendileri.
son zamanlarda beğendiğim yazar. sekizinci nesilmiş pehhh. ne birinci nesiller gördük şimdi yoklar.
nesildaşım güzel insan. kanım ısındı bu elemana.
yanaklarında güller açan misler gibi kokan, lüle saçlarına gurban olunası yazar kişisi.

-bira dedim
-gel içelim dedi
-çık dedim
-olmaz anam kızar dedi
-e daha erken dedim
-ben de daha küçüğüm dedi

bu da böyle bir anımızdır.

baktım güzel yazıyor abi adam, hani öyle böyle de değil haa, kısa öz cümlelerle oturtuyor taşı. yazsın efenim. o yazsın biz okuruz.
petrus ve davidoff seven, ağzında sigara olan küfürbaz kızları pek bir çekici bulan,(#11219899)girdisi ile hakim emperyalist piyasanın beslendiği kaynakların farkında, (#11219749)ve (#11220123)girdileri ile türkiye ve dünya gerçeklerinin farkında olduğunu gösteren, espirileri silsile halinde messi gibi şutlayan, yazar. hoşgelmiş, sefalar getirmiş.
(bkz: #11311621)

zekice espriler yapan bir yetenek.
(#11353506)
balık burcu tespiti hoşuma gitmiştir.
(bkz: #11733453)
gece gece güldüren yazar.*
sayokanalpi, cigarası ege tütünü ile tellenen, marmaris dolaylarında aydınlık mücadelesinde olan yoldaştır.
(#11124611) nolu entrysi ile alkışlanacak yazar.
elleri dert görmesin.*
inşallah emekleri boşa gitmez, yüzü kara çıkmaz da hepar barajı geçer. bunu gönülden isterim.
(#12250932) seviyorum böylelerini ya. beni de teşvik ediyor.
(#12929855) fena güldürmüştür.
sözlüğe katkısı olduğuna yürekten inandığım yazar.
Takipteyim.
durmadan güldürebilen yazar.
hoş gelmiştir.*
(#15617888) dibine kadar hak verdiğim önerme.
beni takip etmekte olan yazarlardan biridir.
yaşayıp yaşamadığı hakkında bir fikrim olmayan yazardır.
(#15893499) her kuşu ziktik bir leylek kaldı demek isteyen ve lafı cuk oturtan yazar.
(#10943039) çok doğru demiş yazar.
(bkz: #16890695)

durum vahim.
(#16918221)
ahlakı bacak arasında arayanlara ve gözleri dünyaya kapalı bakanlara örnek olası yazar.
--spoiler--
bir gece ansızın 85 tel aviv 86 antananarrivo
--spoiler--