bugün

hiç sevmem. ölse üzülmem.
sık sık karşılaştığımız , aşırı sinirli , anti demokratik unsurlara her daim selam çakan , muhalif yazarlardan...
hic dusunemeyenlerden cok daha iyidir...

özel mesajlasmada yalarım yutarım agbim denilir nick altında gelip s.cılır..

sasırılmamalıdır canis canisin genel ozelligidir..
öncelikle hoş gelmiş ardından allah kolaylık versin. işi zor.
özel mesajla yedigi ayar dedigin yazıları buraya koy da kim ayar yemis kararı yazarlar versin adama demezler mi ?

agladıkca kendisine olanın karsıdakine oldugunu sanan yazarlara acı koyan bir yazardır diyelim...

"ayar verdim" lafını herkes kullanır ama nickinin altına bunca yazı yazılan yazar, asıl ayarı veren yazardır...

Not : aaaa engelledin mi ? * ) ben de aldı dersini gitti bir daha yazmıyor demistim ....

eh artık kendi nöronlarınla itiraf ettin.. yorum okuyanın...
kim sı.tı kim sı.madı az çok kurulan cümlelerden anlaşılıyor.. düzelt, düzelt türkçeni anlaşılmasın kaçıncı editin bu?

her zaman hodry meydan derim ama sokak agzıyla konusan lugatı ali topu at kitabının önsüzu olsa o kadar kalınlıkta olacak. sahsiyetler 2 mesajlarda nedense tekrar ediyorlar.. ? okumamaktan kaynaklanıyor iste...
anladığım kadarıyla şeriatçı olmadığı için hayli uğraşılan, saldıralara uğrayan,taciz edilen yazar kendisine başarılar dilerim.
başarılı olunacak bişey yok diyeyim..

digerleri icin uğrastıgını sanmak diyelim.

az once birinin ismi "gece uykusuzluğu" oldu bile..
nick altıma destan yazılıyorsa...

ne diyeyim uykular kacmıs demektir... gülerek yazdıgım bu yazılarda daha ne kadar cirkefleseceklerini kanıtladıgım icin gayet memnunum..

okuyun ve yorumu yapın...!
ben demiştim demek istemiyorum ama;

(bkz: ben demiştim)
heyecanına yenilmiş çaylak olmuş yazar. ben sana demiştim işin kolay olmayacak diye. bende bu heyecanla girdim sözlüğe sonra 32984390 kere çaylak olunca geçti heyecanım, çok sakinim şu an. neyse en azından 3-5 gün kafanı dinler az sakinleşirsin inşallah. bekliyoruz dönmeni.
vasat yazar , kalitesiz yazıların 1 numaralı kalemi.
--spoiler--
bir üst makam da infazın tamamen öldürmek degil ibretlik olması için gereklilik şartlarının yerine getirilmesini emrettiği için. Söz konusu mahkum mezarından çıkartılıp asılmıstır....
--spoiler--
matığıyla çiftleşmek istediğim yazar.*
anlamamıssan ben ne yapayım der her zaman
akp'nin yaptığı doğru/yanlış herşeye karşı çıkan güruha, anayasa değişikliğini kayısı üretimi üzerinden eleştiren bir liderin temsil ettiği "hayır" cephesine mensup yazarımsı.

değişiklik metnini nasıl yorumladığını merak etmekteyim.
(bkz: hard ateist)
birkaç gün önce bana da tehditvari bir mesaj atmış şahsiyet... herhalde böyle yapınca kendisi gibi düşüneceğimizi sanıyor. veya bir köy ağasıydı da, bizi de marabalarına benzetiyor...

zor be gülüm. herkes kendi önüne bakacak...
(#9030279) hayallerle yaşayan bir yazardır. badem bıyıklı veya keçi sakallı bir kız * arayacak en son kişiyle atıştığının farkında değildir. troll mroll diye konuştuğuna göre, herhalde mazur görülecek bir ıq seviyesindedir. kendisine yazarlık hayatında başarılar dilerim...

(bkz: adam liseli beyler)
hitler'le rte'yi bir tutmamış hitleri biraz daha karakterli görmüş kişiliktir.
(#9034579) kendisini sözlükte farkettiğim günden beri düzgün bir cümle kurmasını hasretle beklediğim yazar... kendisine bu konuda yardımcı olabilecek bir kitap da tavsiye edebilirim:

(bkz: ayşegül okula başlıyor)

edit: düzeltmiş şinci...
son girdiği entrylere bakıldığında kafayı din ve benimle bozmuş olduğu anlaşılan yazar.
neymiş efendim ben dindar bir aile içinde yetiştiğimi ifşa etmişim, lan senin hangi tarlada yetiştiğin daha mı az aşikar.
(bkz: la havle)
(bkz: ayarı yedikten sonra nick altına pisleyen yazar)

islamı matematiğe vurmak/#9046284
2. 3 alevi öldüren cennetlik/#9046103
3. dünyanın en güzel günü/#9046090
4. karması kadar ateist döveceğine and içen adam/#9046008
5. ateistlerin a master of thougts u bitirme planı/#9045987
6. depresyondan çıkmak için yapılabilecekler/#9045966
7. a master of thoughts/#9045947
8. ateist dövüyorum stresten kurtuluyorum/#9045911
9. scorpioraptor/#9045869
10. din yüzünden insanların yaşam kalitesinin düşmesi/#9040792
11. bikereindiroeli/#9040773
12. tabi yersen/#9040705
13. pirifani/#9040681
14. din yüzünden insanların yaşam kalitesinin düşmesi/#9040641
15. din yüzünden insanların yaşam kalitesinin düşmesi/#9040546
16. din yüzünden insanların yaşam kalitesinin düşmesi/#9040454
17. din yüzünden insanların yaşam kalitesinin düşmesi/#9040417
18. din yüzünden insanların yaşam kalitesinin düşmesi/#9040363
19. tahin ile pekmez/#9040198
20. scorpioraptor/#9035308
21. iftar öncesi insanların kavgaya meyilli olması/#9035293
22. oruç tutunca açların halinden anlamak/#9035267
23. dünya barışı için dua etmek/#9035253
24. tayyip gidecek gökçek gelecek/#9035228
25. gaza getiren şarkılar/#9035174
(bkz: don t feed the troll)
ne dediğinin farkında olmayan yazar.

edit: yanlış anlama kurbanı olmuş yazar.*
takip edilesi yazar. devam...
(bkz: #9420272) ard arda yediği bir kaç ayar sonrası 12 raund dayak yemiş, herşeyi çift gören boksör misali acizane yumruk sallamaya başlayan zavallı user.
(#9420340) pirifanime..
güncel Önemli Başlıklar