bugün

yeni bir besinci nesil sozluk yazari.*
ben oluyorum.
alçakgönüllü ve şirin baba tadından bi insandır kendisi.
"tamam scott y inanıcam" demek istedigim yazar. *
1 entrysini okudum ve 'muhahahaa' sesini çıkardım. mutlu olasıca yazar.
beni çok ama çok şaşırtan yazar. aynı zamanda güldüren yazar...
konuyu bulsa mutlaka dönecek olan, hali, vakti ve özellikle de dini * * yerinde olan bir yazar ki çöpçatanlıkta da üstüne yoktur.

edit: * * bu arada bir son dakika haberine göre açtığı başlığı canlandırmak ve daha çok oy toplamak adına hile yaptı, evet saygıdeğer yazarlar scott y sahtekarlıktan çaylak hatta silik olmalıdır. böyle bir sahtekarlık bırak ekşi sözlüğü ihl sözlükte bile görülmemiştir. *
not: kötümüyüm lan ben *
sana söyle seslenmek istiyorum

ey ötelerdeki insan'
aslın varmıdır bilinmez
yar olmak istersin yarenler görünmez
aslında hayat dediğin yar ile yarenden ibarettir derim sana
biz yaren'i gördük vazgeçtik bu dünyadan
demenden öte ne vardır bilinmez vesselam.
bana ilk hoşgeldin diyen yazardır
sen gelmezsen ben gelirim 2010 izmir zirvesi'nde bana duraklara kadar eşlik eden sayesinde 15 dakikada eve gidebildiğim nev-i şahsına münhasır bir ağabeyimdir.
sen gelmezsen ben gelirim 2010 izmir zirvesi'nde en çok konuştuğum kişidir. sohbeti hoştur. gerçi kendisiyle çok uzak yerlerde oturmaktayız ama ucaza tek vesayetlik otobüs olduğunu keşfettik.
sen gelmezsen ben gelirim 2010 izmir zirvesi'nde bolca muhabbet ettiğim, sıkmayan, içten, güleç yüzlü yazar. var olsun efenim sözlükte...
zirvede tanıdığım için memnuniyet duyduğum yazarlardan biri. çok güzel gülüyor.
hani hep yakışıklı ve bilgili birinden bahsederler ya ama pek ortalıkta görünmez. işte ben gördüm onu adını söylemicem ama nicki scott y
yakışılı diyorlar kendisine burdan hah diyorum. * *
beni sözlükte ilk karşılayan yazardır efenim. teşekkürlerimi iletiyorum burdan.
yaran lakaplar başlığındaki entrysi ile yarmış yazardır. iki dakka scott y ne yapmış, ne yazmış diye bir bakalım dedik seri artı oy veren melek olduk çıktık. * bu adamın nick altı neden bu kadar az hala anlamış değilim. dur bakalım, maksat adet yerini bulsun bkz da verelim tam olsun.

(bkz: buralar entry dolacak) *
sen gelmezsen ben gelirim 2010 izmir zirvesi'ne katılamadığım için kendisini görmek başka vakitte mümkün oldu. bu adamın yüzünden tebessüm düşmüyor. piyango'dan çıkmış gibi oldu belki ama bence çok süper oldu gelişi. iyi ki de tanımışız, etmişiz, görüşmüşüz, yürümüşüz. ne diyelim, yolu hep açık olsun...
moonlight sonata yı izmir den kovuyoruz zirvesinin hebelehubelehebelehubele kişisinin biricik ortağı, organizatörüdür. emeğine sağlık canım benim. teşekkürler her şey için, bana güvendiğin için.
moonlight sonata yı izmir den kovuyoruz zirvesinin süppürmeni. adam bir vardı bir yoktu. muhabbet etmediği kimse de kalmadı galiba. yerinde sabit dursaydı daha iyi olurdu sanırım. ayrıca da çok reröro ve kokoreçe bayılırmış!
ilk zirvemde tanıştığım yazar. bir orda bir burda olmasının sebebi herkesle tek tek ilgilenmek istemesiydi sanırım ki ilgilendi. ayrıca organizatörlük işini biliyor diye düşünüyorum. güzel zaman geçirmemizi sağladığı için kendisine teşekkür ediyoruz.
cefakârlar cefakârı insan. o neden böyle dediğimi çok iyi bilir, iyilik yap denize at demişler. gönlü zengin insan. "böyleleri lazım" derlerya, işte öyle bir adam... sözlüğün hayatıma kattığı en önemli insanlardan; sessiz sakin, ama bir o kadar da yürekli adam. hep böyle güzel kalsın, türkü söyleyeceğine dair söz de verdi bu arada; unutmadım, unutmam da bu sözünü...
moonlight sonata yı izmir den kovuyoruz zirvesinin akşam kısmını organize eden adam işte. herkes ile tek tek ilgilenmiştir. ilk zirveden beri abimdir, abim kalacaktır.
son bir kaç saatte özellikle yanımda olduğu için teşekkürü bir borç bildiğim insan. öncelikle insan, yemişim yazarını çaylağını.

3 günde 6 ölüm haberi aldım. her saniye artıyor resmen. o kadar boş işlerle didiniyoruzki, kıymetinin bilinmesi gereken tek bir şey varsa eğer o da dostluk. bu adamı dostum olarak görüyorum. aynı bugün zirvedeki az biraz sohbet edebildiğim herkes gibi. ama bu adam destek oldu bana, kafayı yemek üzereyken ben. ondan onu seçtim başka bir nedeni yok.

sağol ve hep varol serdar.
entryleriyle bizi bol bol dusunmeye sevk eden yazardir. sayesinde dusunuyor, hayal gucumuzu gelistiriyor, egleniyoruzdur.