bugün

altıncı nesil çaylak.
hoşgelmiştir. kendisinin bobiler'deki murthy olup olmadığını merak etmekteyimdir ayrıca. eğer öyleyse evlere şenlik. bir ara tayfayıda davet eder umarım. uykusuz, uuth, doubloon, graphicman...

ha değilse; sadece hoşgelmiştir.

edit: uuth sözlükteymiş lan o değilde. o zaman bende kapak olur giderim uzaklara.

ps: anımsatma için objebi'ye teşekkürler.
6.nesil, nesildaş yazardır. çok geyiktir. hoşgelmişizdir.

(bkz: hemnesil yazarların dayanışma içgüdüsü)
kral cocuktur, kardesimizdir. hoşbulmuşuzdur..*
eski bir ingiliz birası (bkz: ale).
(#5527344 ) nolu entry si ne kadar özgün olmasada boşluğumdan faydalananıp beni benden alan yazardır.
hayata kısa bir dönem (156 gün) ara veren yazardır. yeni ve ilgi çekici yazılarını sabırsızlıkla beklemekteyiz.
(bkz: #9049506)
söyleyecek lafı kalmayıp hakaret etmeye başlayan kemalist örneğidir kendisi.

(bkz: her kap içindekini sızdırır)
atatürkün yolundan gidenlere mazoşist kemalistler, yenilmeye mahkum örümcek kafalılar diyenlere anladıkları dilden konuşan yazardır.
bobiler.örg de bir nefer.

ayrıca aynı isimli bir yazarımız varmış ama bobler.örg le alakası yok kanımca.
beni tanımıyor olmasına rağmen nick altıma girip benimle, yazar arkadaşımla ve desteklediğimi klüp olan beşiktaş hakkında ince espri yapmaya çalışmış ancak başarılı olamamış yazardır.

hepimiz fenerbahçe taraftarını da biliriz beşiktaş taraftarını da.

hadi öptüm.
benim galatasaraylılığımı sorgulayan ilginç yazar. içeride dışarıda yanındayız takımın güzel kardeşim. rahat ol!
http://www.incicaps.com/r/goruntu046-1.jpg/
(#10344229)
(#10344188)
(#10344401)

madara olduğu her spor karşılaşmasının ardından sokak kavgaları ile övünüp hayallerini sağa sola saçacak duruma geliyor herhalde. bir de sokaklar klavye delikanlısı ergenlerin atıp tuttuğu gibi olsa hayat ne hoş olurdu...

not: birçoğunu da silmiş abisi. büyüyünce adam olacak...
16 yaş altı futbolcu çocukları dövüp birde övünenlere inat gördüğünü yazan yazar.
(#11357846) nolu entrysiyle milliyetçi duygularımızı kabartan dost yazar kişisi.

(bkz: üşüyoruz murthy reis)
beni bölücü sanıyor. bölücü değil, yurtsuzum. bir devleti, bir ülkeyi kabul etmiyorum.

bilgisine arz ederim kendisinin.

edit: bu entry'nin neresi provokatif, neresi polemik unsuru içeriyor, yalnızca bu arkadaşın hatasını düzelttim.
Sözlerimin kifayetsiz kaldığı yazar. Allah akıl fikir versin.
Sen dindar bi insan olsan kimseyi görüşlerine göre müslüman ya da müslüman olmayan olarak nitelendiremezsin. Madem dinine düşkünsün Allah'ın işine o burnunu sokamazsın. Allahım sana akıl versin sadece.
sayesinde aradığım kitabı bulduğum yazar. teşekkürler.
(#13518620) nolu entrysiyle anıları depreştirmiş şakacı yazardır. dosttur.
muhtemelen muhbirdir.polis falan.adam nick ve adres alıp fişliyor ve utanmadan da deşifre ediyor bunu.
terörizmin kendi savunduğu ordunun sivilleri katletmesiyle eş değer olduğunu bilmeyecek kadar cahil.
sorduğu sorulara cevap veremeyecek kadar yüreksizlerle muhattap olmayacak kadar zeki.
(#14435626) çok pis açığa vurmuş yazardır. bildiğimiz birşeyi böyle alenen şöylediği için tüyler ürpertmiştir. şeriatı isteyenler belki biraz anlamıştır dicem ama (bkz: nato kafa nato mermer) * *
(bkz: #19137240) hoşbuldum..
kalemi de kalbi de iyi yazar.
(#19169948) okurken yüzümde malca bir gülümse olduğunu fark ettim. çok acayip yazmış.