bugün

gerçek hayatta yapamicağı şeyleri msn de yapan insanın en sonunda karşılaşacağı hazin son
bu kişiler büyük ihtimalle birbirinden msn de tanışmış olurlar ve birbirlerine sevgilerini şu şekilde açıklarlar mesela ;
-bak aşkım elimi elinde hisset sana dokunuyorum (mouse a dokunmaktadır o sırada)
-aşkım senin güzel yüzüne bakıyorum (o sırada monitöre bakmaktadır)
-sesimi duyuyomusun bitanem (mikrofona konuşmaktadır)
-yüzün ne kadarda pürüssüz (monitörü okşamaktadır)
-aşkım seni öpücem (düşünmek bile istemiyorum , yanii daha kasaya bile temas etmedi bi etse neler olucak kim bilir)
korkakça.gerçek hayattan bihaber,herşeyi hafife alan insanın yapabileceği davranış.
+ aşkm sanırm ben ayrlmak istyorm :S
- peki geçirdiğimiz onca zamanın hatrı yok mu? chat kaydına baktım, saatler geçirmişiz beraber. :(
+ ......
- cevap ver lütfen! (titreşim gönderir)
(ulaşmaya çalıştığınız kişi çevrimdışı görünüyor.)
x- ;)
y- (nah)
x- *
gerçek hayatta ayrılırsa suratına hakettiği bir yumruğu yemekten korkan kişini eylemi olabilir.
hiç bir zaman ayrılma işlemi, olayı, süreci o msn konuşmasıyla tamamlanmaz. terkedilen taraf illa bi şekilde bi yerde yüz yüze görüşmeye çalışır. şimdiye kadar iki tarafta da bulunduğumdan böylesi kesin genelleyebiliyorum. msnde asla bitmez.
msnde ayrılacak kadar önemsiz bir ilişkinin bitmesidir, bitmelidir.
şehirlerarası yaşanan bir aşkta -ki zaten msnde başlamıştır, msnde bitmesi de doğaldır.
bu kadarda saygısızlık olmazdır, bu ne terbiyesizliktir. eğerki sürekli yüzyüze buluşmalar yaşanılan sanal değil gerçekte bir ilişkiyse yapanın kınanması lazım. sen onca şey yaşa, gel msn den ayrılalım de. kesinlikle bitmelidir. bu ilişki aslında bir ilişki değilmiştir. (bkz: #1806581) * *
ayrıldıktan sonraki aşama kişilerin birbirlerini msn den silmeleridir. ilerleyen zamanlarda tekrar barışılır, msn tekrar eklenir, böyle böyle devam eder. her ne kadar doğru olan olmasa da pratikliginden dolayı tercih edenler olur.
bir de bunun sozlukte nick alti entry girerek sevgiliyle ayrilmak versiyonu vardir. allah akil fikir versin.
aşkım bu kadar önemsizmiyim beni neden engelledin yada sildin gibi geyik muhabetti yada erkek / kız fark etmez bir müddet sonra engeller ve hayattına kaldığı yerden devam eder ilerleyen zamanlarda silinir ucar gider * )
şöyle bir şey diye tahmin ediyorum:

+sndn ayrlyrm
-bsg
karşı taraf oto yanıt kullanıyorsa komik olabilecek durumdur. ayrılacak kişi eylemi, karşıdan bir tepki gelmesini önlemek için bu şekilde gerçekleştirmiştir. ilişkinin ciddi olma ihtimali hakkında bahsetmek bile istemiyorum. msn yada facebook aracılığıyla tanışmış olmaları kuvvetle muhtemeldir.
- yürütemiyoruz mukaddes ayrılmalıyız.
- 1 saat sonra gelicem.
- bu kadar büyütmene gerek yok bence kal sen orda.
- 1 saat sonra gelicem.
- daha fazla zorlaştırmayalım mukaddes.
- 1 saat sonra gelicem.
- robota bağladın mukaddes iyimisin sen.
- 1 sat sonra gelicem.
- iyikide ayrılmışım lan. gel mına koym, açmıcam lan kapıyı.

not: kızın adı neden mukaddes oldu lan ???
''bir kahve içseydik, sarılarak ayrılsaydık, daha iyi olmaz mıydı?'' sözünü dile getirebilecek bir eylemdir.
(bkz: msn de sevgiliyle barışmak)