bugün

ayyy böyle bi yapmacıklık olamaz.
*
-makalem üzerinde çalışıyorum.
-ajanstayım, senaryo yazıyorum.
-new york'u çok özlüdim:(.

cinsinden olabilen ve bünyede yazana odunla dalma isteği hissiyatı oluşturan gıcık şeyler. lan bana ne? neyin haberini veriyosun? sen oraya atomu parçalamaya çalışıyorum tarzında şeyler yazarsan o atomu parçaladıktan sonra bi saygım olur mu samimiyetsiz ibne? senin o ilgi organını yerim.
"duşta.."*
(bkz: sevgilimi aldatıyorum) *
'beni vuracakmış ahaha' iki tane ergenin sadece birbirleriyle bakışmalarından çıkardığı bu sonucu abartarak iletiye yazıp ilgi çekmek istemesidir.
"işim var yazmayın".
'meşgul'madem o kadar meşgulsun msnde ne işin var!
'msn başında diil.' msn'in başında değilsen niye açarsın o zaman msn dedirten insan tipidir.
'Önemliysen yaz' önemli olmayan insanın ne işi var be adam!?
yabancı dilde ileti yazarak, dikkat çekmeye çalışmak. bi bok ya her yabancı yazılan.

-ayy ıtırcan ne demek istedin burda? çok coolsun, çok kültürlüsün, bu iletiyi kaç dilde yazabilirsin?
böğübökkökölöp.
arama motorundan özlü sözleri arattıktan sonra özlü, süslü, incikli-boncuklu sözleri crtl V yapıp bakın ben aslında bunu kendim bir tarafımdan uydurdum, mükemmelim ben mesajı vermeye çalışan tiplerin taktiğidir.
(bkz: klavye kabadayılığı)
öldü yok.
1 mayista taksim'deyiz! [cevik kuvvet:)]
-sinemada her zaman oturcaksın soluma havasız olursa açtırırz çıtırdan klima istediğimi sende bulamassam bakarim yoluma
-turkcell
-dun antalya bugun bursa yarın izmir
-bold 9700 kullanan varmi?
-Cevrimdisi yazarsanz cevap veremiorm arkadslar bilgniz olsun
-Yasar university tennis teams captain
işin kötü yanı tüm bunları yazanın aynı kişi olması. (bkz: boyu posu cam kadar akli yok sican kadar)
yokum.

gelince çağrı at gelirim.

film izliyorum.

uyuyo...
"albertciğim ile atom bölüyoruz."
tavana i$iyorum.
@ london airport
@ paris
@ ya.rak
@ kürrek afedersin..

sanırsın hep havada. hostesmidir, pilotmudur anlamadım ki arkadaş bu ne...
@stüdyo.
@havuzda.
@partide.
@yatakta. (bkz: aman allahım)*
kelimelerin başına konulan @ işareti de ayrı bir olaydır. bir de bunların "çooook meşgulüüm", "sinirlii", "yaklaşmayın yakarım" versiyonları vardır ki tadından yenmez.

selam olsun azizim!
seni bulacağğğğm olm.
- arkadaşlar yeter hepinize ayrı ayrı cevap veremiyorum. evet salı günü erasmus ile hollanda'ya uçuyorum. ama gitmeden uğrarım sınıfa son bi kez daha. hepinizin bilgisine.. (çok da fifi)
çıkarmadan 5 posta. bittim yahu. *
" Bu gün benim doğum günüm " Banane _?
e m e k l i p l a y b o y * .
baba yoRquNn...