bugün

"acaba uludağ sözlükte adıma başlık açıldı mı?" diye bilgisayar başında sürmenaj olmasından korktuğum,çektiği bu çileye bir son vermek istediğim,çok bi değerli ekşi yazarı..saygılar abi..hastasıyım..
kankam olan abuk yazar. ama sözlükte yazdığımı bilmiyor. * * *
dandik entry'ler sahibi, düş yumağı.
morsi: kanka filmimi getirdinmi köpek

t&t:kanka bence senin basına ne geliyosa yazım yanlıslarından geliyo. sana öğreticem bu işi, ders bir: kanka, sonuna soru işareti koymak suretiyle soru eki mi ayrı yazılır

morsi: kanka sana fil mimi getirdin midye sordum köpek???

t&t: bak gördün mü ? ben de tam bunu diyodum, nasıl da anlamsız bi hal aldı cümlen farkında mısın? midye nedir kuzum?

morsi:(" "mi" diye") sordum kanka.

anlaşılacağı üzere morsi'nin entrysinin bir kısmını kopy yaptım. * * * *
ekşinin az medyatik fakat, cok yarıcı bir yazarı, burda görmekten büyük onur duyucağım kişi. aha da bi kaç entry kopy yapıyorum.

başlığın adı. kız kardeşin eve gelen sevgilisi gibi bişey.

hayatımda tanısmadıgım, görmedigim insandır. ulan bi de benim karsılastıklarım dolaptan, yatagın altından filan cıkıyolardı birden " aha yakaladım"" orospuu " diye cıglıklar atarak. ben de " ne kadar kabasınız, hiç cıkılır mı öle aniden?" diye eleştiriyodum bunları, ayseler, fatmalar, hülyalar.... panik halinde giyinmeye calısırken.

edit: arkadaslar o kadar saydık isimleri ama bi rep yok ?? emege saygı lütfen. devam ediyim mi yeterince ilgi göremiyorum gibi geldi bana

(morsiyah, 27.06.2006 10:06 ~ 10:14)
slm.sözlüklerin ve transilvanya nın kahramını morsiyah.

epeyden beri ortalıkta yoksun ve bundan kendimi sorumlu hissediyorum.

sanırım sana karadeniz deki koy'lardan, ve tatil meselesinden bahsettikten sonra, işten ayrıldın ve kendini tatil mekanlarına bıraktın.

şimdi sana bir gerceği itiraf ediyorum. karadeniz de öyle bir koy yok. olsada ben görmedim. ayrıca tatil falan bizden benden uzak şeyler şu an burda günlerden pazar ve ben çalışıyorum.

o anlattıklarım sadece benim hayallerimdi. bende senin gibi manzara fotolarına bakıyorum avunuyorum.

gerçi benim bir balkonum var ve saksılarla dolu. leğenin icine su koyup ayaklarımı şapırdattığımda ortam bodrum havasına yakın oluyor. 18 de gidip gene bunu yapacağım.

ltf işine geri dön. tatil iyi birşey değildir. hatta dönüşte sudan cıkmış balık gibi olursun.
(bkz: moryah)*
(bkz: morfin) *
figüran ın biri: vay kankim nbr.
morsiyah: berbat sarhoşum. misatirim de var. senden?
figüranın biri:çok değil az sarhoşum.ya misafirleri nie bahane ediosun. onlarda on line olsaydı, birlikte muhabbet ederdik.
morsiyah:hahah zor be. ya ben gidiom.lanet olsun. cıkarıcam.
diskaddnskjözdasd.
hafi bue (hadi bye)
yarın gömüşürüz. (görüşürüz)
figüranın biri:ne o esprim mi dokundu.
morsiyah: asl dhssalhsdls (bunu anlamadım)
figüranın biri: entry cıktı lan bana yazarım ben bunu.
morsiyah: hoosmucsm (hoşcakal)
kayıplara karışmış sanal kankim. birilerinin kendisini kaçırmış olup, fidye ietemeleri muhtemeldir. ama hala fidye isteyen bir telefon gelmemiş olmasından dolayı, kendisini kaçıranların, morsiyah ın yemek ve diğer isteklerinden helak oldukları da akıllara gelmektedir.
bu göbekli fenerli kardeşimiz şampiyon olduğumuz günden beri msn'i kapatmış, telefon numaralarını değiştirmiş aylarca elimizden kurtulmayı başarmıştır.Ancak korkunun ecele faydası olmuşmudur? *
işi düşünce arayan bir ekşi yazarı yaramazdır
Yazdıgı transilvanya ve karabüyü hikayeleriyle beni benden alan kisilik. Mutlaka okuyunuz.
(#944073) biraz tanımak isteyen varsa şu entry kendisini çok güzel anlatmaktadır.
sözlüğün eğlence kaynağı olacağına inandığımız üst üste patlattığı esprili entryleriyle zorla okutturan iyi ki burda yazarı. **
ekşisözlük ten uludağ a zıplarken, bir f16 ile çarpışmış ve niki noodles olmuştur.

+ bi yerinde kırık falan varmı noodles
- yok. neye çarptım ben.
+ bir f16
- o nasıl
+ o hızla çarpınca, havada infilak etti. *
sonunda gerçek kimliğini burada da göstermeye karar vermiş büyük yazar. tekrar hoşgelmiş.
iş yerinde msn toplantısı yapmak başlığı ile gollük bir pas attığım yazar.
ekşiden alınmıştır. ssg dava falan açma. çünkü
morsiyah bizim dahi yazarımızdır. dahi anlamındaki "de" yi ayrı yazacağıma "dahi" yazdım. morsi sen dahi böyle yap. "dahi" anlamındaki "de" leri karıştırmayalım di mi.
travis and tyhşldyşlşdrdn için yazmış.

--spoiler--
ilgi budalası. gün gecmiyo ki ilgi üstünden cekildiginde bu delirmesin. gecen bunu deli doktoruna götürdük doktor receteye 7/24 ilgi yazdı. o an herkes bunla ilgilenmeye basladı ve ben de delirdim. nefes alamıyorum yardım edin diye kendimi yere attım, birden basıma hemsireler dolustu. suni teneffüs yapanlar mı dersiniz, göğüslerini acıp imza isteyenler mi dersiniz yerde basımdaki onlarca kişiyle olayın zevkini cıkarırken şangııır diye bi ses duyduk. kafayı pencereden bi uzattım kankam 7 kattan asagıya dogru süzülüyo ve cıglıklar atıyo, bütün ilgi onun üstünde topandı bi anda. etraftan ah vah gencecik cocuk yok olcak hiç mi hiçine diye yakarıslar duydum, odadaki herkeste bi kosu asagıya indi. üstümdeki ilgi seviyesi 12 idi ve sıfıra dogru hızla iniyodu. pencereden atladım arkasından , düserken havada acılın ben doktorum diye baarıyodum ve büyük bi hızla üstlerine düşüyodum . ilgi seviyem 99 du. ve kalabalıgın hızla acıldıgını gördüm.

kendime geldigimde yan yatakta bi hemsirenin kankamla ilgilendigini gördüm. ahhh diye bi inledim bana döndü hemsire hemen., yanıma geldi gecmiş olsun dedi. tam gülecekken yan yataktaki piç ahhh diye anırdı. hemsire herifi ölüyo sandı heycanla ona dogru kostu. delircektim sinirden. o sırada bana bagladıkları bi kabloyu gördüm. hayat kablosu yazıyodu üstünde. kablo agzımdan giriyor götümden cıkıyordu. kabloyu kestim. bi anda odaya bi sürü beyaz uniformalı doktor doldu. hayat gözlerim etrafında yavas yavas kararırken ilgi sevyemin 70 lerde oldugunu ve gitgide arttıgını farkettim. hersey kararmadan önce kankamın götüne dogru, hayat kablosuna dogru uzandıgını gördüm.

aynı mezarlıktaydık. ilk 2-3 hafta deli gibi bi ziyaretci akını oldu. ikimizinde ilgi seviyesi 100 den asagıya inmedi. fakat zamanla kimse gelmemeye basladı. ikimizde biri digeriyle ilgilensin diye ölüyken bile hasta numarası yapıyoduk. seviyelerimiz sıfırdı.
(morsiyah, 21.05.2007 16:04
--spoiler--
yumuşaktır.
uğruna çok dayaklar yediğim sözlük yazarı. zall transfer taksitlerini de ödedi ama gelip iki satır karalamıyor. arada ben kaldım.

bkz: zall la konuştum defol dedi.
kafasından (dikkat ettiysen kafasından dedim) cinsiyet yakıştıran kankamsı.
(bkz: senin gibi kanka olmaz olsun)*

beraber yaptığımız çapkınlıkları unutup bana iri gözlü simsiyah dalgalı saçlı esmer kız muamelesi yapmıştır.

aslında o başlığı ben ona ifhaf edicektim. *
http://www.youtube.com/watch?v=lik6dnFizFI
zevkli yazar.
(#1864357) nolu entryimdeki youtube videosunu, ekşi de yazdığı bir entryden kopyalayıp kaynak belirtmediğim için evimin ve arabamın camlarını kırmış insan.

not: kanka entryi editleyip kaynak belirttim. sende arabamın lastiklerini kesmeyeceğine söz ver.*
işlerinin yoğun olmasına sevindiğim yazar. * eskisi gibi sözlüklerle ilgilense, gönülleri tekrar feth eder de, bize bir tane şukela bırakmaz.
ekşi sozlukte travis and tyler durden ile beraber en çok özendiğim, en çok takib-i hede ettiğim yazar idi kendileri. her zaman geyik, her zaman lakayıtlık buna rağmen formatı sikmeyen komik şaljfagag bir yazardı. hala daha da öyledir eminim son zamanlarda pek okuyamadım.

neyse efendim kendisine resmen hayrandım bir şekilde kendisiyle "abiee ben sana hayranım" diyerekten tanışma onuruna eriştim. öyle az çok konuştum. o heyecanla bir kaç hafta konuştuktan sonra kendisiyle bir zirvede rast geldim.

bütün hayallerim alt üst olmuştu o taptığım, o sürekli hebele hübele takılan ikide bir "afhaşofh" diye ortalıkta at koşturan adam gitmiş yerine orta yaşlı elinde birası yanında bayan arkadaşı sessiz, sakin bir adam çıktı. kendisiyle konuşmak istediğim gibi konuşamadım resmen yerlerdeydim efenim öyle böyle değil. oysa ne hayaller kurmuştum, beraber sozlukte at koşturacak "lodhfıloah" diye takılacaktık. çok yanılmışım. o şokla da 2 hafta sonra uçtum zaten. bağımız koptu.

şimdi bakıyorum burada da yazıyormuş ama artık o eski günler yok, evet!

yani demem odur ki kimseyi yazdıklarına göre değerlendirmeyin. üzülürsünüz.

sşdgnhşlasdgnhsşldghnsşldghn. evet.