entry'ler (355)

siyah 08

yedinci nesil yazar. ilk entry'in ben olayım dedim.

ayrıca birinci nesil palamutzede kanka. medeni hukuk dersini yedi kere alıp yedinci seferde geçmeyi başaran güzel insan. hoşgelmiş.

sınavlarda verilmiş en kötü cevaplar

üniversite son sınıf halkla ilişkiler sınavı:

soru: halkla ilişkiler bazında firmaların yapmakta olduğu festivallere örnek veriniz.

istenilen cevap: koçfest.

verilen cevap: college fuck fest

ağlatan şarkılar

ismail yk-bas gaza

komşu sabahtan akşama kadar çalınca gerçekten aglatıyor nan. ben bugün bunu gördüm.

hocaların verdiği ayarlar

kimya dersi, hocayı afallatmak için saçma soru sormaya karar verilir.

-hocam sülfirik asitten gazozu oluşturan mineralleri saglıklı şekilde geçirmek mümkün mü?
+ok.

hocaların verdiği ayarlar

okudugum lisede okulun pislik takımından biri ile beden egitimi öğretmenimiz arasında geçen diyalog. tamamen gerçektir.

-*hocam ananı sikeyim demek küfür mü?
+*babana sor.

bir daha göremedim kamili okulda.

yalcin acar

green kafe muhasebe demirbaş kayıtlarındadır.

1. kasa
2. sandalye ve masalar.
3. yalcın acar.

geceleride sandalye ve masalardan yatak yapıp orada yatıyor sanırım.

aşık olunan insanla dudakların ilk temas ettiği an

ardından şöyle bir diyalog yaşanmıştır sevdicegim ile aramda:

-*şu gelen üniversite otobüsümü?
+*ok.

sınavda verilmiş mükemmel cevaplar

soru:dolaylı ve dolaysız vergiler arasındaki farklar nelerdir?
cevap:dolaylı ve dolaysız vergiler arasındaki farklar o kadar fazladır ki, nice yazar, deneme ve makaleler bu farkları açıklayamamış, cümlelerini üç nokta ile bitirmişlerdir. sonuç olarak dolaylı ve dolaysız vergiler arasındaki farkları bilmemek cehaletten başka şey degildir.

bu sefer yemedi. dersten kaldım.

yer:yine uludag üniversitesi
sınav magduru:yine ben
ders:hatırlamıyorum
soru:ISBN nedir?(I internationalın kısaltması sadece onu hatırlıyordum)
cevap:ISBN ingilizce bir kelimedir.

dersten geçilir.

yer:uludag üniversitesi
sınav magduru:şahsım
ders:türk vergi sistemi
soru:dolaylı vergileri tanımlayınız
cevap: hocam, bu 7. senem ve eger yine bu dersten geçemezsem okula bitiremeyip askere gidecegim. haliyle askerligim de 15 ay olacak. sevdicegim 7 yıldır memlekette yolumu gözlüyor. ailesi askerlik yapmayan adama kız vermeyiz diyor. 1.5 yıl daha kız arkadaşımdan ayrı kalmaya dayananmam. yaz okulları dahil bu sersi sizden 7. ye alıyorum. her yıl yaz okuluna gittigim için memlekette ailem yolumu gözlüyor. memleket hasreti gözümde tütüyor. saygıdeger hocam, bu dersten beni geçirmenizi rica ederim.

alınan not:40

haral tur

merkezi bursa/osmangazi/sırameşeler'de olan bir tur.

http://www.haraltur.com

beşinci nesil yazarların ateist olması

1. nesil, 5. nesil insan insandır. yazılanları okurken nesiller arası milliyetçilik gibi duygular oldugunu farkettim. boşuna dalaşmaya gerenk yok. biz üstün 3. nesil haricindeki her nesil eşit kavga çıkmasın.

hatake kakashi

birden ortaya çıkıp "yow" diyeşine hasta oldugum karakter. ayrıca kishimoto sözüm sana: bir hatake kakashi kolay yetişmiyiii. akıllı ol lan!

naruto

çok güzel bir animedir kendisi.

mehmet emin palamut

bir ara mösyö diye karaktere takmıştı. hikayesi 3-4 ders sürdü mösyönün. hayali bir karakter midir, gerçek midir, gerçekle hayal arasında mıdır anlayamadık gitti. ama şunu söyleyeyim, mehmet emin palamuttan çok iyi çizgi film karakteri olur. yapılmış film karakteri için:

(bkz: ziyaaa)

ahmet sevimli

garip tripleri olan ilginç insan.

sırf vatanını kurtardı diye atatürk ü sevmek

bazılarının sevmemesi gereken kisidir ataturk. siz sevmeyin, biz sizin yerinizede sever ve yasatırız.

türbanlı kız öğrencilerin servisten atılması

az bile yapılmıştır. zaten iranada yakınmıs. bence kızları iran sınırına bırakıp kacsalardı. ordfa 1 hafta yaşasalar ülkelerinin kıymetini bilirlerdi.

hee haber sikimde mi? tabiki degil. böyle ottan boktan konular yerine ekonominin, terörün, şehitlerimizin tartısılmasını beklerdim. yazık...

iki merhabadan sonra msn isteyen yuzsuz insan

"kaç merhabadan sonra msn istemek makbuldür" diye düşünen erkek.

doğan şenyüz

vergi hukuku kitabı da kendi gibi sıkıcıdır. bari arada derste verdigin örnekleri serpiştir be adam!