bugün

ülkemizden önemli değerler, dünya güzelleri çıkarak yarışmanın yeni ayağıdır.

kriz vurmazsa tabi..
dört gözle beklemekte olduğumuz yarışmadır.
sinek tıraşı olup katılacağım yarışma. 2010 sonuçlarına göre kesin ilk beşteyim.
gene tipsiz tipsiz kızların bulunacağı, pekte siklenmemesi gereken dandik program olacaktır.
(bkz: entry parsellemek)

2011'de yapılacak yarışma.

(bkz: entry parsellemekte son nokta)
l'oreal'in sponsor olduğu yarışma. bbg gibi olmuş galiba. kızları eve sokacaklarmış bilmem ne...
çirkin kızlardan birinin türkiye güzeli diye yutturulacağı yarışma.
beğenmediğimiz sinem kobal bile girse derece alır.
nesil gitgide güzelleşiyor diyorlar. hiç öyle düşünmüyorum. şu ki suratlarındaki boyayla bizim ev 2 kere boyanıyor. bir ifadesizlik almış başını gidiyor. tamam kendine güven çok güzel de sizinki nedir arkadaş? ayrıca hiç samimi değilsiniz.
not: hepsine değil bu yargılar.
okuldan bir arkadaşımın finalistleri arasında olduğu yarışma. o kalın bacaklarla bir kaç haftaya kalmaz gönderirler onu.
bence hiçbirinden cacık olmaz, liste şöyledir;

zeynep korkmaz - bu en beğendiklerimden, oha 1992 liymiş.

[görsel ]
[görsel ]
[görsel ]

gizem karaca - dobik bu olmaz - 1992 li.

[görsel ]
[görsel ]
[görsel ]

buket kupik - bu da yaşlı duruyor, birine benzetcem ama

[görsel ]
[görsel ]
[görsel ]

elif korkmaz- buda yaramaz - yarışmaya şifreyle girmiştir kesin

[görsel ]
[görsel ]
[görsel ]

seçil enç - fiziğime güveniyorum demiş -

[(img:#128561) ]
[(img:#128562) ]
[(img:#128563) ]

merve sarıbaş - facebook kızı

[görsel ]
[görsel ]
[görsel ]

melisa aslı pamuk- uludağ birincisi
[görsel ]
[görsel ]
[görsel ]

melis semerci - bu melisler hep böyle

[görsel ]
[görsel ]
[görsel ]

hilal uzun

[görsel ]
[görsel ]

hazel pehlivan - rahat ilk 4 e olur sanırım dicem ama bebe lan bu

[görsel ]
[görsel ]
[görsel ]

elif ayşe arslangiray - duru bu kız , tacı kapabilir.

[görsel ]
[görsel ]
[görsel ]

ecehan epçim - allah ım sen koru

[görsel ]

azra ece akderi - bak bu da ilk 3te.

[görsel ]
[(img:#128584) ]
[görsel ]
bazılarının yaşça küçük olmasına rağmen teyzem gibi durduğu yarışmacıların olduğu, yarışma. *
miss turkey 2010'a göre kabul edilebilir bi yarışma. bakın "kabul edilebilir" dedim yalnız. zira geçen yıl ki şişli etfal morgunda geçiyodu ki birincisi şu hatun, varın siz düşünün.

http://www.ayakligazete.c...rkey-2010-gizem-memic.jpg
her yıl olduğu gibi, yine orc'lardan farkı olmayan kızların güzellik tacı için yarışacağı yarışmadır. yarışma mordor'da düzenlense daha az sırıtırdı cidden.

bu mu lan çıkarabildiğimiz en güzel kızlar?!
adaylardan birinin arkadaşım olduğu yarışmadır. takip etmedim bugüne kadar o ayrı! En son duyduğumda "biri bizi gözetliyor formatına dönmüş" diyorlardı, ben de başkalarının yalancısıyım valla! *
türkiyede bir yetmiş bir yetmiş beş boylarında kız olmadığını. Olanlarında türkiyenin en güzeli olacak kadar güzel olmadığı ortaya çıkaran yarışmadır.
arada bakıyorum ne zaman görsem bu kızlar spora gidiyor, yemek falan da yemiyorlardır kesin doğru dürüst.

ama hepsinin arkasında kocaman bir göt. bacaklar dolma gibi. dün izledim uğurkan erez bunlara podyum yürüyüşü yaptırıyordu ama hepsinin yürüyüşü kazulet gibi.

kim miss turkey olacak bunların içinde merak ediyorum.
"kızlarımız geliştiler, zarifleştiler" gibi abuk sabuk kelimelerin geçtiği, an itibariyle yayınlanan yarışma.
sunucunun * giydiği uzun elbisenin yırtmacından sürekli bacağını göstermeye çalıştığı yarışma.
melisa aslı pamuk, ispanyol ateşi 1. olmuştur. hadi hayırlısı.
Annemle oturduk, annem daha ilk turdan "e bunların hiç birinin bacağı yüzü falan güzel değil. Ülkede güzel kız kalmamış" dedi.
Sonra gitti uyudu. Ben yılmadım o aralarında benden kalın bacakları olan kızları izledim. Gittiler yüzü en güzel ama vücudu en tırt olanı birinci yaptılar. Vaktimi kaybettiğimi anlayıp bende gittim mışıl mışıl uyudum.
gizem karaca'nın hakkının yendiği yarışmadır.
tüm hazırlıklar, şovlar, danslar boyunca en zarif en sevimli gözüken gizem karaca'nın ikinci seçildiği yarışma.
(bkz: göz var izan var)
Gizem karaca'nın 1'nci Olduğu yarışmadır.
Edit :hak eden kazanmıştır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar