entry'ler (346)

ben bugün bunu gördüm

1 yıl olmuş entry girmeyeli. okul yüzünden bazen nefes almaya bile vakit bulamıyorum boş zamanlarımda da açıkçası sözlük pek aklıma gelmiyordu. görüyorum ki sözlük bi değişmiş bi garip olmuş. sığlaşmış gibi.

afyon kocatepe üniversitesi

sıradan bir şehrin sıradan üniversitesi. Bir ODTÜ Bilkent vs. değil. Şehirden kaynaklanan bir sıkıntı söz konusu öğrencilerde. Ama canı isteyen, parası da olan rahat rahat geziyor. Hacettepe den sonra napıcam ben burada diye geldim evet ama çok güzel okuyorum. Üstelik notlarım yüksek olmaz geçemem ben izmire diye düşünürken notlarım düşer korkusundan geçiş yapmak istemiyorum. Ha bir de evet fizik tedavi okumasam durmam.

67 yıl sonra arayıp beni affet diyen eski sevgili

67 yıl sonra boş kalmıştır.

he s just not that into you

‘Bana köpek kakası dedi.’
‘Tatlım o çocuk bunları neden yaptı neden söyledi biliyor musun? Çünkü senden hoşlanıyor. ‘
işte bu. Bütün sorunlarımızın başlangıcı bu.
‘O küçük çocuk o korkunç şeyleri senden hoşlandığı için yapıyor.’
Bunun anlamını biliyor musunuz bir erkek bize baş belası gibi davrandığında bizden hoşlandığını düşünmeye teşvik ediliyor. Hayır programlanıyoruz.
işte sorun bu seni fazla seviyor. Fazla güzel ve fazla harikasın seninle başa çıkamıyor.
Bu bay delta senden çok hoşlanmıştı. Bence sadece numaranı kaybetti.
Sana çıkma teklifi etmemesinin nedeni işindeki başarını kaldıramaması.
Sana çıkma teklifi etmiyor çünkü senin duygusal olgunluğundan korkuyor.
inan bana sebebi ciddi bir ilişkiden yeni çıkmış olması.
inan bana daha önce hiç ciddi bi ilişkisi olmaması.
Eminim çadır numaranı unutmuştur. Ya da bir aslan tarafından yenildi.
Neden söylüyoruz bunları birbirimize? Sebebi sadece korkuyor olmamız ya da herkesin gözünün önünde duran o bariz gerçeği söylemenin bize çok zor geliyor olması olabilir mi?
‘senden hoşlanmıyor.’

anne ve babanın ismini karıştırıp çocuğa koymak

yılmaz-nurgül:yılnur adında bir arkadaşım vardı.

depresyondan kurtulma yolları

sabah aç karnına 1 ölçek pasifflora, kahvaltıdan sonra 2*20 prozac kapsül, 1/2 xanax. haftada 1 kontrol. ben öyle atlattım.

iyi ki icat edimiş denilen aletler

cımbızdır.

1s2 2s2 2p6 3s2 3p6 4s2 3d10

sakıp sabancı patates sattı patates sattı daha patates sattı daha patates sattı fakat daha patates...

sözlük yazarlarının nicklerinin hikayesi

bi gün salih abilerle lokalde oturuyoruz...

çocukluk lüksleri

her aybaşında alınan 3lü kingtop'du. uzun zamandır rastlayamadım marketlerde.

sözlük yazarlarının itirafları

sözlükteki erkek yazarlar selam sevişelim mi mesajını ciddiye alacak kadar kendilerine güvensiz akıl hocalığına başlayacak kadar gereksizler.
not:bu mesaj sana gelmediyse alınma üstüne.

yunanlıların türklerden daha cesur olması

biz hiç çıkıp diyor muyuz hamburger bizimdir donut bizimdir diye. tabiki daha cesurlar.

nick altının örümcek ağı bağlaması

bi el atın da temizleyelim şurayı.

kendimize neden zaman ayırmalıyız

götümüzü kaşıyacak vaktimiz olsun diye.

uludağ sözlük tv kurulursa yazarların görevleri

kapıda tatlı satardım. televizyon binası önünde olmuyordu di mi o? karıştırdım heralde.

30 yaşında hala evlenememiş türk kızı

benim 10 yıl sonraki halimdir. yalnızlıktan kedilere sarmış 50 yaşlarında 4 kedisiyle evinde ölü bulunacaktır. annesinin düzdüğü çeyizleri bir an önce elden çıkarması gerekendir.

hiç özel mesaj almayan yazar

hep ben hep ben.

sözlük yazarlarının itirafları

sözlük tatlım nasılsın? bi gerizekalının beni hayatına istediği zaman sokup çıkarması beni deli ediyor. bu fırsatı ona verdiğim için de kendimi kınıyorum. ayrıca söyle o o.ç. na gece 2 de uyuyamıyorum mesajlarıyla gelmesin bana.

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

hadi deli oğlan hadi belime dolan.

hacettepe üniversitesi tıp fakültesi

küçük dağları ben yarattım havasından çok çalıştık ettik kazandık napcaz şimdi diye düşündükten sonra tekrar çalışmaya başlayan öğrencileri barındıran fakülte. 2010 yılından beri tercih sıralamasında düşmeye başlamıştır. önce fatih tıp ardından şifa tıp birer sıralama aşağıya indirmiştir.
not: hacettepeliydim.