bugün

tuvaletde bokun deliği tıkaması ve suyun sürekli dolması kötü bir şeydir. yaşamadım ama kötü bir şeydir.
başa gelecek olan herhangi bir sakarlık. yemeğin dökülmesi, su bardağının elimizden yere düşerek kırılması.
pek de samimi olmamana rağmen bir mecburiyetten dolayı yatılı kalacaksan yattığın yerdeki tık tık öten saat kötü olabilir.
konuşacak konu kalmayınca misafirlikte tedirgin sıkıcı bekleyiş sessizlik.samimi olunmayan yeni tanışılmış ortamlarda olur genelde.
(bkz: osururken sıçmak)
pantolonun yırtılması.***
a) çocukken yatıya kalınacak evdeki kızla aran epey iyiyken, annenin ya da babanın kalamayız, oğlan altına işiyor demesi...
b) yine büyüklerin muhabbetleri esnasında, sana ucube muamelesi yapılarak; dersler nasıl sorusundan sonraki upuzun ve geçmek bilmeyen sessizlik...
Yediğiniz şeyin koltuğa dökülmesi ve sizinde onun yastıkla felan kapatmaya çalışmanız.Ve o farketmeden evden çıkmanız.
ev sahibinin kızıdır.
6-7 yaşlarındayım evcilik oynuyoruz bu geldi beni öptü sonra avazı çıkana kadar bağardı littlevanilla beni öptü diye. küçüklükten belliydi orospu olacağı.
edit: demek ki bu kız bizim sözlükte.
öğrencilik zamanı bir arkadaşın zengin bir tanıdığına iftarda misafirdik. ortalama bir evden çok fazlasıydı. yemekler normal bir türk ailesinin iftarda yediği yemeklere benzemiyordu. italyan mutfağından seçmelerdi anladığım kadarıyla. ev sahibesi yaşlı bir bayandı. işin garibi o kocaman gösterişli evde yardımcıları da yoktu. masada su bitti. mutfağa en yakın arkadaş yaşlı sahibemizi kaldırmamak için mutfağa yöneldi. yeşil bir fruko şişesiyle döndü misafir odasına. arkadaşım bardaklara suyu doldurana kadar her şey gayet normal görünüyordu. derken bardaklardaki su köpürmeye başladı.* benim canım anadolu gülüm kendi evimizdeki gibi şişeye su doldurup dolaba koyduğumuzu düşünmüştü sanırım. biz buna gülümserken ev sahibesinin sözleri yıldırım gibi düştü masaya: " biz suyu sürahide muhafaza ederiz plastik şişede değil, gazoz getirmişsin evladım alışık değilsin herhalde sürahi kullanmaya." yemeğimiz yarım su görünümlü frukolarımızı içmeden kalkmıştık. o şişede su olsaydı daha samimi olmaz mıydı???
evin kızının benle konuşurken kekelemesi.. onun adına ben utandım..
Cırcırsındır ve öksürük tutar.
yatılı kalıyorsan "hamamcı olmak". Çık çıkabiliyorsan işin içinden.
küçük veletin abi bilgisayarda oyun oynayabilir miyim demesidir.
misafirliğe gittiğimiz bir ziyarette hergelenin biri kız kardeşime göz koymuş vay ağzına tükürdüğüm kaynana namzetleride ortada gelin buldum hemen düğün dernek işlerine başlayalım havasında dur lan ne oluyoruz babadan kız mız istediniz mi hayır yani verdik mi kızı damat namzetide çakalın önde giderken durun lan en önde benim. arabamda var evimde var baba parası hoş ye iç keyfine bak diyen zıpırlardan nerde çakal işe yaramaz adam var türk kızı da ayyy aşık oldum havasında delirtirler adamı nitekim tam düğün yapılıyordu babadan habersiz dağılın lan diye ortamı dağıtttım. fena bozuldular sonuç babaya bildirdiler baskılarıma boyun eğdiler.
kalkıp yardım etmek amaçlı bulaşıklarla ilgilenmeye çalışırken elindeki tabağın bardağın vs. kırılması. ne acıdır.
çorabın yırtılması. Ucu delinir onu saklamaya çabalarsın falan kötü bir durum
çükün uyanmasıdır.
klozete kol gibi sıçtıktan sonra suyun kesik olduğunun farkına varmak.
Çorabının yırtık olduğunu fark etmek.
misafirin evde olmayan bir gıda maddesi istemesidir. örneğin: *-geç şöyle otur kardeşim. ee ne yer ne içersin?
-ahududu soslu cennet köşkü yiyorum ben ya yanına da Terra de France Pinot Noir içerim.
-...kap getir kızım eşref amcana bakkaldan o dediklerini.
-...
-...
üzerine birşey döküp de öyle oturmak zorunda kalmaktır.
ayakkabıyı cıkarırken corabın da birlikte cıkması.
salatayı ben yapayım derken bıcakla parmağı kesmek.
tuvaletten cıkınca herkesin ayağına bakmasıyla birlkte tuvalet terliğiyle salona girdiğini farketmek.
tuvalet salona yakındır ve salonda sessizlik hakimdir. kaderin şu cilvesine bakın ki o gece 1 tencere fasulye yemişsinizdir... bödöööf mi dersin pıeertırete mı dersin her türlü 100 desibeli geçen ses çıkar... ve bu dubstep den sonra o salona giriş yapmak vardır.
tam sessizlik anında televizyonda beliren ped reklamı.