bugün

fenerbahçe küme düşerse takımdan ilk gidecek futbolcudur. şampiyon takımlarda oynamayı seven fenerbahçe nin en yetenekli genç oyuncusu olduğundan gidici gözüyle bakılmaktadır. antrenmanlara ise ya düşmezsek diye katılmaktadır.
saçlarını sıfıra vurdurmuş;

görsel
menajerinin rubin kazan kulübüyle görüşmek için rusya' ya gittiği iddia edilen, fenerbahçe' nin sol kanat oyuncusu.
football manager 2011' de zor marke edilmektedir.

edit: bahsi geçen kulüp spartak moskova değil rubin kazan imiş. özür...
http://www.htspor.com/fen...6385-stoch-fena-yakalandi

şunu yapan arda olsaydı güzide spor basınımız nereden girip nereden çıkacağını şaşırmıştı.
hakkında verilen habere göre 0,56 miligram alkollü olan topçu.
2 bira eder ulan develer, haber mi şimdi bu!
(bkz: dağılın)
kadıköy dışında futbolu unutan şahıs. deplasman fobik.
kendisinin futbolla alakası yoktur, ferrarisini alan enayi takımı da bulmuş, oh mis.
miroslav stoch'u fenerbahçe'de bedava oynuyor sananlar var ya bişey diyemiyorum artık.adam oynuyor ve tıkır tıkır parasını alıyor bunda herhangi bir sorun göremedim.
fbye trasfer olurken şampiyonlar ligi için fb yi seçtiğini söyleyen futbolcu, bi nevi bahtsız bedevi. *
çöle düşse kutup ayısına rastlar, yağmurlu günde su bulamaz, öyle şanssız bir adam.
hollanda kaynaklı bir türk spor sitesine göre Ajax'ın 4 milyon euro önerdiği futbolcudur...

http://www.turksvoetbal.n...-miroslav-stoch-2708-9272
rubin kazan ve zenit 6 şar milyon avro önermiş. gidici gibi.

(bkz: batan geminin malları bunlar)
dia'yla birlikte, kanatlarda çok yararlı olabilecek adam.

defans konusunda biraz sıkıntı yaşanabilir fakat 4-3-3 siteminde, kenar forvet olarak da oynayabilir.
üçüncü golden sonra kameralar kısa bir süreliğine kendisini gösterdi de, çok duygusal bir moddaydı. aykut kocaman "bakın takım kazanıyor demek ki taktiğim doğru eki eki" mantığıyla devam ederse yazık olur,, ayıp olur komşulara karşı.
mutlaka bizim bilmediğimiz durumlardan dolayı ilk 11'de oynayamadığını düşünüyorum. yoksa aykut kocaman bu oyuncularla sürekli beraber. sanırım kimin ne durumda olduğunu bizden daha iyi biliyodur...
oynamamasının tek sebebi aslında yabancı kontenjanı olabilir. ziegler-yobo-bilica-alex-dia-baroni ile 6 ediyor. ha kesimal gelir bilica çıkar, o zaman bienvenu ilk 11 çıkar, veya baroni kesilir bir şekilde, onun yerine başka bir adam gelir stoch yine oynamazsa kocaman şeylerimizin* sahibi olur aykut kocaman. olmaz uno momento.
artik oynamasini bekledigim ve istedigim oyuncu. aykut hoca, caner'in uzerine gidip bu kadar gelistirmeyi denemek yerine, stoch'un uzerine gidip bu adamin yeteneklerinin ustunde isler yaptirmasi gerekir. cunku zaten o seviyede bi oyuncudur.
şampiyonlar liginde oynamak için fenerbahçe'yi seçmişti transfer olduğunda , şanssız futbolcu 2 yıldır bir şampiyonlar ligi maçı oynayamadı.
twente'den ayrıldıgına emınım kı pişmandır.
yazşı genç olduğu için gerektiği önem verilmeyen futbolcu. galiba daha vakti var, zamanla elbet oynar falan diye düşünülüyor. ee stoch'cugum, burası türkiye tabi. burada insanlar sadece yaşlanarak duayen olurlar. ya da duayenler sadece yaşlılar olabilir. ne bekliyordun ki. umarım küsmez ve alışık olduğumuz türk tipi küskün triplere girmek yerine yılmadan çalışıp formayı söke söke alırsın. biz taraftar olarak arkandayız, yeteneklerini ve potansiyelini de iyi biliyoruz.

ama biraz daha yaşlan öyle. şimdi büyüklerin işine karışma. hadi bakim.
bu akşam 1 asist, 1 gol istatiği yakalayacak bücürdür.
büyük yetenektir. kadroda sakatlıklardan dolayı doğan yabancı probleminden oynatılmadığını düşünüyorum yoksa bu yetenek yedek kalmaz eminim. serdar gökhan gönül ileşip bilica kenara gidince emreyle mehmet topuzda dönüp orta sahayı alınca rahat rahat kadroda yer bulacaktır. volkan gökhan gönül yobo serdar ziegler dia stoch emre mehmet topuz alex ileride artık hoca seçsin ben mi düşüncem ya.
sahalarda görmek istediğimiz genç yetenek. oynat şunu be aykut hoca. adam uçup gidecek, potansiyeli var ilerde büyük takımlara gider bak demedi deme. buraya yazıyorum. bunun bari değerini bilelim.
hamburg'la anlaştığı ve ocak 2012 döneminde hamburg'da forma giyeceği yönde açıklamalar gelmektedir. inşallah doğrudur.
kalitesini belediye maçında kanıtlamış oyuncudur.
golden sonra tribüne koşan oyuncudur. ve golden sonra tribüne koşan oyuncu sevilir.

ayıca yeteneklidir de.