bugün

acaba fenerbahçe' ye imza attığı gün sonradan aklına geldiğinde ne düşündü ? çok merak ediyorum.
her zaman daha fazla para bastırıp yıldızı getirenin kazanmayacağına örnek teşkil eden bir dönemin yetenekli ismi.
gençlerbirliği' ne attığı ve puşkaş ödülü alan golü şahaneydi ama, yalan yok.
Süper finalde bizi şampiyonluktan edebilecek fenerdeki tek adamdı.
Arena'da gassaraya son saniye saplayarak stadı derin bir sessizliğe gömmüşlüğü vardır.
http://www.zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=307954

hala açar açar gülerim.
Ben şampiyonlar ligi oynamak için fenerbahçeye geldahahahahahah.
büyü bozuldu fenere şampiyon liginde oynamak için gelen stoch bu yıl yunanistan şampiyonu paok'a transfer olarak şampiyonlar liginde oynayacak.

duygulandım adam için.
Şuan gelse iş yapar fb'de.
bu gün harika oynadı 1 gol , 1 asist. sevilla deplasmanında hem de.
Hala şl'ye gidememiş topçu. Yazık şu adama amk. Hayallerini çaldı eşşek fener. Evet.
zamanında fener'e değil de beşiktaş'a gelseydi şu an eski takımı chelsea'de kaptandı açık ve net.
Zamanında fenerbahçeye değil galatasaraya gelseydi üç sene oynamış olacaktı mk.
2010’ da şampiyonlar liginde oynamak için seçtiğini açıkladığı Fenerbahçe ile şampiyonlar liginde oynayamayıp 2017’ de slavia prag’ a gitmiş Slovak futbolcu.
şampiyonlar liginde oynamak için geldim dediği fenerbahçe'De yıllarca oynayıp şampiyonlar ligi göremeyen oyuncu.

yüzyılın trollü bu olabilir *
şu adamı harcayanlara ne kadar küfür etsen az. 70 metreden gol attı geçen, biz hâlâ nabil dirar.
bu adamdan nasıl faydalanamadık anlamıyorum. alex'in son senesinde beraber iyi coşmuşlardı. kim ne derse desin yetenekli oyuncularla şampiyon olursun.

kazmalarla bir bok olmaz.
Fenerbahçe’nin kulüp tarihinde harcadığı en yetenekli oyuncu. ite köpeğe kiralaya kiralaya bitirdik mis gibi adamı, Türk Telekom Arena’nın kurdelesini kestiği gol hâlâ hafızamda. Asla unutmayacağım oyunculardan biri.
görsel
görsel

Uğursuz ipne. Geçmiş olsun Prag. Evet.
"Şampiyon olduğumuz 2010-2011 sezonundan bu yana Fenerbahçe Futbol Takımımızda başarılı performansı ve şık golleriyle beğeni toplayan ve 2012 yılında Puskas Yılın Golü Ödülü’nü kazanarak camiamızı gururlandıran Miroslav Stoch, Çekya Ligi takımlarından Slavia Prag ile anlaşma sağlamıştır.

Sarı-lacivertli formamızı giydiği her an vermiş olduğu katkı, ortaya koyduğu mücadele ve gösterdiği profesyonellikle herkesin takdirini kazanan Miroslav Stoch’a, kariyerinde yeni bir sayfa açmak istediği bu dönemde kulübümüz tarafından da gereken kolaylık gösterilmiştir.Miroslav Stoch’a bugüne kadarki hizmetleri için teşekkürlerimizi sunuyor, yeni kariyerinde başarılar diliyoruz."

- FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ
bonservis bedeli ertuğrul taşkıran ile eşittir. 1 mil.
http://www.zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=307954

hala açar açar gülerim.

--spoiler--
Yeni transferlerden Martin Skrtel de açıklama yapanlar arasındaydı. Ünlü stoperin ‘’Niye öyle diyosunuz ya? Atlarız belki turu hemen enseyi karartmayın’’ sözleri özellikle eski futbolcular arasında gülüşmelere neden olurken, yıllar önce Miroslav Stoch’un kulübe ilk transfer olduğunda yaptığı ‘’Fenerbahçe’ye Şampiyonlar Ligi’nde oynamak için geldim’’ açıklaması da hatırlanarak neşeli dakikalar yaşandı. Daha sonra havuza girerek sutopu maçı yapan gazeteciler ve futbolcular, günün geri kalanını da dinlenerek geçirdi
--spoiler--
Halil'le takım arkadaşı olmuştur.
Çok hovarda bir oyuncu bu sebeble yeteneği yetmiyor. Gitmesi iyi oldu.
şampiyonlar ligi'ne gidemeden takımdan ayrılmıştır.
Aykut kocaman şans verir diyordum vermedi. Yolu açık olsun. Evet.