bugün

bu ülkede gerçek sayılabilecek bir önerme.
şöyle ki; türban takan kızlar gerici, irticacı, yobazsa eğer bu ülkede , mini eteklilerede her yakıştırma yapılır.
yalandır. her pantolon giyen kız da namusludur ozaman ? yersen tabi. var mı böyle saçmalık.insanları kıyafetlerine göre kategorize etmek ne kadar aptalcadır.

bi kere yetiştirilme tarzı, gidilen mekan, zevkler hesaba katılmamış galiba hafifmeşrep damgası vurulurken. belki ilk defa mini etek giymiştir kızımız belki bir davete gidiyordur farklı olmak istemiştir belki seviyordur kendisini öyle görmeyi aynada fakat bazı kafasızlar yüzünden "or..spu oğluum bu uuu giydiği eteğe bak" giyip giyeceğine pişman etmişlerdir insanı.
diyelim ki evet hem hafifmeşrep hem de mini etek giymiştir bundan sizenedir.
modern faşistleri ortaya çıkartan tespit. bu karmaşa bile doğruluğunu kanıtlıyor.

faşist bizdik ulan, size ne oluyor?
asıl gerçek, -hem de en acısından- bunu diyebilen zihniyetlerin malesef varlığıdır. bu gibi tipler, kızaların mini eteği kendileri için giydiklerini sanırlar ve türlü abazanlıklarda bulunurlar. bahaneleri de hazırdır tabi :" giymiş ki bakıyorum, giymeseydi." **
saçma sapan genellemelerden biri daha. kendisini seksi görmek isteyen ve egosu için açık giyinen kadındır. hafifmeşrep olduğu düşündürücüdür. her kişinin bakış açısı farklıdır. oturup konuşmalı, neden giyiyorsun sorusu sorulmalı. ezilip sonra kaçarsınız.
1. bu sözlükte de mini etekle dışarı çıkan kızlar var ve siz onlarla belki muhabbet bile ediyorsunuz. bu sebeple çok ayıp.
2.türbanla sıkma baş olacağıma, mini eteğimle hafif meşrep olurum daha iyi.
(bkz: açılan saçma başlıklar)
(bkz: hafifmerşref sensin etekte sana girsin)

böyle düşünenlerde var**...
-anneeeeğ ne diyor bunlar yaa??
+küfrediyorlar kızım size.
-hönk?

karşıdakini kıyafetine göre illa da bir kalıba sokmaya çalışan ülkem insanından bir üstün zeka örneği daha.

(bkz: siz hala bunlarla mı uğraşıyorsunuz kuzum)
braun silk epil reklamındaki gavat beyleri ortaya çıkartan tespittir.

dökülün dökülün.

"ama aşkım sana kısa çok yakışıyooooaaaa"
var olmayan gerçektir, bazı birtakım abazan olur barzo olur bu tip beyinsiz insanlar falan böyle sanar. saçmalık derecesi "bermuda giyen erkeğin gay olduğu gerçeği" ile eşdeğerdir.*
tamamen yanlış bir önermedir. Ancaaaak;

''mini etek giyen her kız hafif meşrep değildir. hem öyle olsa bile sana ne.'' diyorsan,

karşılık olarak;

'' başörtüsü takan her kız yobaz değildir. hem öyle bile olsa sana ne.'' derler adama.

beğenmeyen iran' a gitsin diyenlere ise kimi kimin ülkesinden kovduğunu sormak istiyorum. başörtüsü kullananlarda da t.c hüviyet cüzdanı var da o bakımdan. kendileri gitmek isterlerse de ''kış kış'' demem ama kararlarına saygı duyarım.
türban takan kızın yobaz oldugu gercegi
ile eşleşicek önermerdir.
sacma sapandır. genelleme yapılmamalıdır.
Türban giyenlerin hepsi namusluymuş gibi, sakallarını bir karış uzatanların tamamı dindarmış gibi görünür. Şimdi aradan bir kaç tanesini alıp da vay bu türbanlılar namussuzdur demek ne kadar mantıklı ise, mini etekliler için de bunu söylemek de o kadar mantıklıdır.

Milletin eteği ya da türbanı tartışma konusu olamaz.

Ayrıca bu filmi daha önce görmüştük..
(bkz: mini etek giydigi halde ahlaktan bahseden kiz)
şekilciliğin dik alasını yapan bir zihniyetin iddiasıdır.

60'larda, 70'lerde annen de giyiordu mini etek. o da mı hafifmeşrepti? ne münasebet dersin şimdi. o dönemler yaygındı mini etek çünkü modaydı. çünkü insanlar kadını et gibi, mal gibi, cinsel obje gibi görmüyordu. tabular vardı, ananeler vardı ama insana, insanın tercihlerine saygı da vardı! sende bunlar kalmadı di mi?

mini etek rahat değildir. bizim toplumumuzda pek kabul görmez vs. savlarla gel, canını yiyim. insanların namusuna neden dil uzatır ki biri durduk yerde? bu mu şeref? bu mu namus? bu mu özgürlük isteyen, özgürlüklere saygılı birey? bırak allah aşkına bırak. nefret ettirdiniz her şeyden!

mini etek giyen kız hafifmeşreptir diyebilen yüzsüz, dar görüşlü, şekilci, bağnaz bir insanla aynı topluma ait olmaktan utanıyorum.

(bkz: allah sizi bildiği gibi yapsın)*
(#3713432)
ulu sözlüğün iyiden iyiye yobazlaşıyor olduğu gerçeği kadar gerçek olmayan saçmalık ve iğrenç düşünce/başlıktır.
kendi önyargısını gerçek diye dayatan ama, dayattıgı gerçegin de, önyargısının da haklı oldugu bir başlık.

not: yürüdükce beynine oksijen pompalanan kız tipidir.
mini etek giyen kızın ülkemizde böyle sıfatlara layık görülmesi yüzünden türkiye hiç bir zaman kendini avrupalı sayamaz ve hep onlara özenmekle devam eder hayatına. **
(bkz: bunu diyen bunu da dedi)
(bkz: makyaj yapan kızların veriyor olması)

en acısı bunu diyenin insan olmadığı gerçeğidir ki o hiç tartışılmaz.
otobüste ford icin yanıp tutuşan çantasından bilerek rujunu kalemini düşürüp domalarak alan etrafa dudaklarını büzüp gözlerini kısarak bakan iş atmadan duramayan hatundur (bkz: biri beni durdursun)
boyle konular hakkinda genelde bir sey yazmam ama, madem cocuklar bir tespit yapmis, bizde bir seyler katalim bari. direkt olarak konuya girecem, hafifmesreplik nedir? benim tanimima gore, sevgilisi olsada olmasada birden fazla erkekle flort eden, erkeklere bilerek umut veren hatta bu umutlari guzel gecelerle susleyen kizlardir. bu durumda mini etek giyen kizlarin hafif mesrep olup olmadigini anlamak icin, oncelikle neden mini etek giydiklerini bir bilmek lazim.

bircogu dikkat cekmek icin mini etek giyer. dikkat cekmek derken, gozler onda olsun, kendisi hakkinda konusulsun, kiskanilsin vs. bu yazdigim son cumlenin yalan oldugunu iddia eden ise yalancidir veya bir garezi vardir ve objektif degildir. cok ama cok az sayidaki kizlar sadece rahat oldugu icin ve pofur pofur havalandirmasi oldugu icin mini etek giyer. boyle olanlara sadece bir sozum var, rahat takilmak istiyorsan git kumas etek giy. uzun uzun, rahat rahat, hem de serefsiz bir kapkacci cantana dadansa pacalari rahatca siyirip hirsizin pesinden kosturabilir, mini etek olsa neredeee. mini etege genelde bir de topuklu ayakkabi eslik eder. ama bir baska secenek daha var, dusunmeden edemiyorum. mesela ben, sirf uzerimde bir seyler olsun diye kiyafet giyerim. okula ve ozel aktivitelere gittigim zaman ise sadece cirkin gorunmemek icin uzerime bir seyler uydururum. sacima bile dikkat etmem, kalkarim hafif ellerimle duzeltir ve cikarim. yoksa normal zamanlarda disarida pijamayla gezerim. bu durumu kizlar icinde dusunuyorum ve gerceklik payinin olabilecegine inaniyorum. yani bazi kizlar sadece uzerlerinde sadece kiyafet olsun diye mini etek giyer. biraz sacma olsa bile.

su ana kadar yazdiklarimin hepsi birer ihtimal ve birer gercektir, ama bu gercekler mini etek giyen kizlarin hafifmesrep olduguna dair bir kanit degildir. mini etek giyip, yaptiklari icraatlere bakmak lazim. benim bizzat bildigim bircok mini etek sevdalisi kizlarin o sekilde giyinmelerinin sebebi sadece dikkat cekmektir, flort etmek degil. guzel gorunmek icin kizlar dunya kadar makyaj parasi verir, kiyafetlerine dikkat eder ve koltuk altlarindaki killari keserler. guzellikte zamana ve insana bagli olarak degisen bir kavram oldugu icin, bu guzelligi kendisinin kabullenmesi yetmez ve baska insanlarinda kendisinin guzel oldugunu anlamasini ve kabullenmesini ister.

soyle bir gercekte var, her mini etekli kiz hafif mesrep degildir ama, bircok hafifmesrep kiz mini eteklidir.
ahmet çakar ın ,bak arkadaşım mini etek giyen hafifmeşreptir demiyorum, mini etek giymesi hafifmeşrepliktir diyorum, zaten adam olsa çıkarır eteğini donsuz gezer, mantığıyla gerçekleyebileceği süper önerme.

(bkz: god bless ahmet çakar)
- hıdır abi mini etek giyen kızların hafifmeşrep olduğu gerçekmiş.
+ lan nerden uyduruyorsunuz böyle şeyleri bende giyiniyorum ara sıra ne meşrepliğimi gördünüz.
- ...
gerçek olmayan, ama gerçek olduğu sanılan önerme. bir türlü anlayamadığım olay. ben mi salağım yoksa mini etek giyen kıza, afedersiniz orospu gözüyle bakan yobazlarda mı sorun? bilmiyorum, anlayamıyorum. hani özgür bir ülkeydik lan biz? hani? nerde? özgürlüğünüz bu kadar mı? eve gidip çatır çatır mastürbasyon yaparlar üstelik, utanmadan arkadaşlarına anlatırlar "üff kase müthişti" diye. hani lan? nerde sizin insanlığınız?
"mini etek" hatta "etek" kelimesinden bile tahrik olabilecek kadar abazanlaşmış kişilerin uydurduğu, aslında öyle olmasını umduğu çakma gerçektir.

(bkz: umut fakirin ekmeği)