mini etek giyen kızın hafifmeşrep olduğu gerçeği

boyle konular hakkinda genelde bir sey yazmam ama, madem cocuklar bir tespit yapmis, bizde bir seyler katalim bari. direkt olarak konuya girecem, hafifmesreplik nedir? benim tanimima gore, sevgilisi olsada olmasada birden fazla erkekle flort eden, erkeklere bilerek umut veren hatta bu umutlari guzel gecelerle susleyen kizlardir. bu durumda mini etek giyen kizlarin hafif mesrep olup olmadigini anlamak icin, oncelikle neden mini etek giydiklerini bir bilmek lazim.

bircogu dikkat cekmek icin mini etek giyer. dikkat cekmek derken, gozler onda olsun, kendisi hakkinda konusulsun, kiskanilsin vs. bu yazdigim son cumlenin yalan oldugunu iddia eden ise yalancidir veya bir garezi vardir ve objektif degildir. cok ama cok az sayidaki kizlar sadece rahat oldugu icin ve pofur pofur havalandirmasi oldugu icin mini etek giyer. boyle olanlara sadece bir sozum var, rahat takilmak istiyorsan git kumas etek giy. uzun uzun, rahat rahat, hem de serefsiz bir kapkacci cantana dadansa pacalari rahatca siyirip hirsizin pesinden kosturabilir, mini etek olsa neredeee. mini etege genelde bir de topuklu ayakkabi eslik eder. ama bir baska secenek daha var, dusunmeden edemiyorum. mesela ben, sirf uzerimde bir seyler olsun diye kiyafet giyerim. okula ve ozel aktivitelere gittigim zaman ise sadece cirkin gorunmemek icin uzerime bir seyler uydururum. sacima bile dikkat etmem, kalkarim hafif ellerimle duzeltir ve cikarim. yoksa normal zamanlarda disarida pijamayla gezerim. bu durumu kizlar icinde dusunuyorum ve gerceklik payinin olabilecegine inaniyorum. yani bazi kizlar sadece uzerlerinde sadece kiyafet olsun diye mini etek giyer. biraz sacma olsa bile.

su ana kadar yazdiklarimin hepsi birer ihtimal ve birer gercektir, ama bu gercekler mini etek giyen kizlarin hafifmesrep olduguna dair bir kanit degildir. mini etek giyip, yaptiklari icraatlere bakmak lazim. benim bizzat bildigim bircok mini etek sevdalisi kizlarin o sekilde giyinmelerinin sebebi sadece dikkat cekmektir, flort etmek degil. guzel gorunmek icin kizlar dunya kadar makyaj parasi verir, kiyafetlerine dikkat eder ve koltuk altlarindaki killari keserler. guzellikte zamana ve insana bagli olarak degisen bir kavram oldugu icin, bu guzelligi kendisinin kabullenmesi yetmez ve baska insanlarinda kendisinin guzel oldugunu anlamasini ve kabullenmesini ister.

soyle bir gercekte var, her mini etekli kiz hafif mesrep degildir ama, bircok hafifmesrep kiz mini eteklidir.