bugün

iş bu entryle görmeye nail olacağım hede.
4 yıldır yazar olmama rağmen henüz görme şerefine nail olamadığım butondur. hayır böyle bir butonun varlığını da (bkz: sözlük yazarlarının itirafları) başlığından görüyorum ya, o daha da bir enteresan. yani demek ki tesadüfen görmesem 4 değil 40 yıl geçse böyle bir butonun varlığından haberdar olamayacağım.
tanım: bir gün yeteri kadar entry girerseniz meşgale butonunu bile görebilirsiniz.*
an itibariyle gördüğüm butondur.**
Günde 40 entry yazan yazara zall tarafından hediye edilen ve 15 tane oyun barındıran buton.

(bkz: nazar etme ne olur çalış senin de olur)

Edit: 100 entry girsek zall'ı görür müyüz acep? *
yeni keşfettiğim özellik *
(bkz: teşkele)*
sözlüğün ödüllendirme mekanizmasıdır.
o artık benim. şıpıdık şıpıdık.
birşeyle uğraşmak anlamına gelen sözdür.
vay mınıskim, sırf garezimden olsa gerek staj esnasında doldurduğum ki malesef lakayıt

bir staj ortmı değil yoksa çok normal bir durum olabilirdi.

enteressan tabi.
Güzel bir uygulama.
bazılarının bulup da bunadığı şey.
okey olmadığını görünce hayal kırıklığına uğradığım yer.
x sayıda entry girmelisin ki beni görebilesin diyen buton.
x sayıda entry girmek kalksın butpn hep olsun.
çok dandik oyunların olduğu sözlük hedesi.
neşeli oyunları olan uludağ sözlük bölümü.
(bkz: the idiot test)
sözlük eğlencesidir. 40. entry hediyesidir. buradan zall a bu düşünceli davranışı için teşekkür eder, kırmızı kazağından yakalarım.*
sözlükte uzunca bir süre 40 tan fazla entry girmediğim için sadece 2 aydır falan görmeye başladığım bölümdür.
40 entry girildiğinde çıkan buton.

bu zall'da var bir hadise hacı. zall'ım, niye 40 hacı? tamam biliyoruz her yol 40 ama...

(bkz: 40 yapar)
aylar sonra yeniden yanan 40 entry karşılığda verilen sözlük armağanı. ama çok ilkel yahu.
aslında sözlük armağanı değildir. database şişmesin diye sözlüğün oyalama takdiğidir.
yeter ulan sözlüğün aq dun yazma !
entry sıçan yazarlar artık dursun.başka başka alanlara yönelsinde sol frame rahatlasın diye oluşturulan buton.
çok entry girene verilen bonus.
daha önce bilmiyordum, dün ilk defa gördüm. şaşırdım, oyun falan yazıyordu adeta sevindirik oldum.
ama bakmak, oynamak kısmet olmadı. bu sabahta kaybolmuş gitmiş. birşey anlamadım hacı, nasıl oyunlar vardı?
hiç değilse 2 gün sağ framede mavi mavi yansaydı. bir daha nerde görecem ki...
(bkz: meşgalem var benimde)
(bkz: meşgulum rahatsız etmeyin) *
zall ın el atması gereken oyunların gün içinde 40 entry girildikten sonra gösterildiği bölüm.