bugün

meşgale'ye yeni eklenmiş, zeka testi tadında, ömür törpüsü oyun.
brilliant notu ile son seviyede bitirdiğim**, tek bir hatanızda en başa dönmek zorunda kaldığınız, meşgale'ye yeni eklenen zeka testi.
--spoiler--

sakin sakin yükselirken "smart" klasmanında, 1 vürgül 33 saniye içinde basmam gereken butona basamayınca aldığım "smart"la kaldığım oyun.

--spoiler--
sözlük bünyesindeki gerçekten hepimizde biraz idiotluk var mı acaba diye sorular sorduran grafikleri ile şakalar komiklikler yapan ingilizce güzellik.
"kırmızı düğmeye basma" emrine dayanılmaz bir türk tepkisi verdiğim oyun.

(bkz: bile bile lades)
(bkz: mizah bu değil)
mavi butona basın, sonra sarıya , sonra tekrar maviye, sonra bilmem neye derken sinirimin bozulduğu, birinci kademeyi geçtikten sonra bana hakaret etmiş oyundur kendisi. umarım sonuçlar kayıt altına alınmıyordur. tek tesellimiz bu. *
sözlüğe eklenmesini anlamlı bulduğum zeka oyunu. sanırım biri bize bir şeyler anlatmaya çalışıyor.
yarılarak oynadığım aşırı derecede zevkli oyun.
the impossible quiz gibi bir oyun. ikisi akraba heralde.
insanı idiot yerine koyan test.
hırs yapıp bitirdiğim oyundur. (bkz: idiot değilim lan)
eğer ingilizceniz iyiyse çok rahat çözebileceğiniz test. ben bir kez yandım sadece...
iş yerimde çıldırmama sebep olan oyun.
düğmeye bas yazmış. bi de quick diyo. "çabuk ol" yani. ulen idiot, yazıyı okuyana kadar o zaman geçiyo zaten. öküz.
bitti. 2006 kasım-aralık gibi 2.si gelece3kmiş. heyecanla bekliyoruz.
(bkz: salaklık testi)
sırf butona hızlı basamadınız diye başa döndüren, sonrasına hırs yapıp bitirmenizi sağlayan meşgale. ooh, brilliant'mışım. *
idiot birileri tarafından hazırlanmış meşgale oyunu.

quick amk quick.
bana az önce brilliant diyen oyun*. ama idiot test'in brilliant demesi de ayrı bir ironiktir azizim.
beni borderline idiot ilan eden oyun.
butonlardan bir r harfnin çıktığı yerde kaldım biri yardım etsin.