bugün

entry'ler (419)

kenan evren

netekim ebediyete intikal etmiş 7. cumhurbaşkanı

münker ve nekir soracak bir sağdan bir soldan...

2000 li kardeşi olan yazarlar

2000 li çocuğu olan yazar sıfatıyla katılabileceğim fakat toplaşma amacını anlayamadığım oluşum.

31 mart 2015 savcı mehmet kiraz ın rehin alınması

kimsenin burnu kanamadan sonlanması dilenen eylem.

adliye denen yer dingonun ahırı mıdır? avm kapısından cebimde anahtarla geçemezken, adliyeye eli silahlı eşkiyalar giriyor ve adalet sağlamak için devletin savcısının şakağına silah dayıyor.
berkinin katillerinden hesap sorarken, birde burak can karamanoğlu vardı. hazır gitmişken onu da sorun!

ygs

an itibariyle başlayan sınav. 3 yıl sbs 4 yıl lise derken emeğinizin karşılığını alma zamanı.
tüm gençlerimize başarılar.

turkiye ye ithal doktor

böğrüme şordan ağrı yel girdi, yanlarım ağrıyor yahut ümüğüm gicişiyor doktor bey evladım diyen hastaları anlayıp deva olacaklarsa sıkıntı yok gelsinler dediğimizdir.

khal drogo

vaes dothrak ın vahşi, bi' o kadar yahşi at efendisi. daenerys ın güneşi yıldızı, erkeğin özü adamın dibi *
gece topraklarında kızıl aygırını huzur içinde sürsün.

--spoiler--
bir küçük yara, bir yastık sonu olmuştur.
düşmana yenilmeyip ay ışığım dediği khaleesi azraili olmuştur.
--spoiler--

300 rise of an empire

çoğu sahnede gözlerimi yumsam da, nihayet bugün izleme fırsatı buldum. kan, şiddet sahneleri bana fazla geldi.
ayrıca bu kadar kas yığını herifi nerden bulmuşlar?

(bkz: kafamda deli sorular)

michael winslow

an itibariyle beyaz show da konuktur. *

melih gökçek

başbakanı takmayan başkandır.

(bkz: benim dns ayarlarım değişik) *

kılıf alana telefon bedava kampanyası

(bkz: maliyeye ne kılıf uyduracaklar)

düğün dernek

--spoiler--
sivas'ın nüfusu kaç?
-623 bin
istanbul'daki sivaslı sayısı
-3 milyon
la biz kalmıyoz burda, turist niye gelsin
--spoiler--

ne çalgı çengiyi izledim, ne işler güçleri. adamların geçmiş işlerini bilmem. ama bu harikaydı. yarın 2. kez gideceğim o derece.
dip not: filmdeki o saçma uçma sahnelerini görmezden geliyorum. o kadar kusur kadı kızında da olur.

uludağ sözlük göz siken tasarım

sözlük beyaz bir sayfa açmaya çalışmıştır. ama olmamıştır, beğenilmemiştir. *

amerikanın suriyeye müdahalesi

yapılacak müdahale esad'ı devirmek için değil, kimyasal silah kullanılmaması için.
sabah haberlerde bir strateji uzmanı söyledi.

evlat sevgisi

oğlumla el ele gidiyoruz hissettiğim yemin ederim ki; o ufacık eliyle elimi değil sanki kalbimi tutuyor.

işte o kadar sıcak, o kadar güzel, o kadar bi' dolu herşey...

sözlük yazarlarının şu an duymak istedikleri cümle

(bkz: ben iyiyim merak etme)

deterjan reklamlarındaki inanılmaz mantık hatası

çamaşırların lekesi çıkmamış diye çığlık atan kadının, arkasında çamaşır suyu ile aniden beliriveren kadına aynı tepkiyi göstermemesi gibi.

ayrıca renkli elbisesini yıllarca giymesine rağmen solmamış hatunun, bu elbiseyle defileye çıkmasında en ufak bir mantık kırıntısı bulunmamaktadır.

bu salakça reklamları yazan metin yazarları düpedüz çamaşır yıkayan kadının zekasını hafife almaktadır.

annunaki

"seçimde kime oy verirsiniz" başlığıyla tüm istatistiklere girecek olan yazar.

(#21000341) (#21000344) (#21000346)

günün, dünün, geçen haftanın en beğenilen ve en kötü entry lerinin sahibi olacak, oy patlaması yaşayacak.

mavi göz vs yeşil göz

yeşil ve mavi gözlere sahip bir aile mensubu olarak diyebilirim ki ikisi de değil. güneşe bakamıyoruz efenim. bide astigmat derdi.
koyu renk iyidir.

genç kız annelerine tavsiyeler

tecrübelerime dayanarak * şunu söyleyebilirim her şeyi oluruna bırakın.
nasılsa bildiklerinden şaşmayacaklar, fikirlerinizi demode görecekler, hayata bakış açınızı beğenmeyecekler, nasihatlerinize kulak asmayacaklar.
o halde kendinizi boşa yormayın. laf aramızda zaten biz de o yaşlarda öyleydik.

kanser

çaresizliktir. çeken bilir.

ama kanserden daha kötüsü bir insanın kanser olmasını istemektir. Allah düşmanımın başına vermesin.