bugün

Aby tarafından bulunduğu iddia edilen bir yöntem olup;
Metronun tünele girmesi durumunda,metro tavanında yanan ışıkların da yardımı ile,direkt olarak yüzüne bakamayacağınız kızı,dolaylı olarak camdaki yansımasından kesmektir.
kesilmeye dirençli kızlar tarafından bilinen bu yöntem,direncin yüksek olması durumunda çarpılma ile sonuçlanabilir.Kız da sizin onu kestiğinizi anlamışsa,o da çaktırmadan cama bakar ve tatlı tatlı keşisirsiniz.tünel bittiğinde bütün dünyanız da yıkılacaktır.fazla yapılması zararlı olabilecek kesme teknikleri arasında yer alır.
erkeklerin yapmaktan vazgeçemediği bir şeydir.cool ayağına yatanlar da dayanamazlar.kendimden biliyorum.
erkeklere mahsus bir özellik olup,abazanlığın göstergesidir.*
(bkz: bursaray)
yanında kız arkadaşı varken bile bunu yapan canlılar mevcuttur.bunların katledilmesi gerekmektedir.*
(bkz: alternatif kız kesme yöntemleri)
kızın babası da 2-3 koltuk arkadaysa ve durumu farketmişse, kesen ve kesileni kıtır kıtır kesmesiyle son bulacak kesişim.
taksim - 4 levent metrosu zaten sürekli tünelde oldugu icin tüm yolculuk boyunca yapilabilecek bir anlamsız harekettir. ayrica erkek adam dogrudan gözlerine bakar kizin.
küçük şeylerle tatmin olmaktır. *
romantik bir durumdur. kimseyi rahatsız etmeden, gizli gizli ve masumane bir kesiş yöntemidir.
camdan kızı kestiğinizi sanırsınız oysa kestiğiniz camdır. kan akmadığından belli. *
her zaman "acaba kız kestiğimi görüyor mu" diye düşündüğüm durum.. olaya ne kadar istekli olduğuyla alakalı olup yinede sanmıyorum gördüğünü..
erkek için heyecan verici kız için mide bulandırıcı bir olaydır. düşünsenize güzelce yerinizi almış metronun durağınıza gelmesini düşünüyorsunuz, belki inince yapacağınız işlerinizi düşünüyorsunuz birden hödüğün biri ağzından salyalar akarak sizi kestiğini farkediyorsunuz.
(bkz: abaza)
metroda gaza gelen erkegin elmasla camdan kiz figuru kesmesidir.
(bkz: yanyana duran tramvaylarda göz temasları)
bakmazsam adam değilim dedirten durum. dar alanda bir cok insanı barındıran metro gibi toplu tasıma araçlarında, dikkat kesilecek sabit bir nokta olmadığından, en süphe toplamayan yer olarak seçilmiştir metro camlarının yansıması. *

bir şiirimle; *
metro camının buğusunu sildim
camdaki silüetine bakabilmek için.
oysa korkmuyordum
sol carprazda oturan aslına bakmaya.

hayır! sapıkda değildim
sana asıkda...

sen;
her metro cıkısı unuttuğum kızlardan biriydin.
tekrar görme ümidimin hiç olmadığı
(bkz: ankaray)
bir detayin bildirilmesi gereken eylemdir. metro zaten tunelde gitmiyo mu lan? *
Genelde mini etekli yada göğüs dekolteli kızların tercih edildiği durmdur.Nedense?
kızın erkekten evvel düşündüğü eylem hacı abiler ablalar.

(bkz: kızlar çakaldır)
aby' in yanında fatihalt' ın da kendi kendine bulmuş olduğu yöntemdir. fakat kendisi biraz edepli olduğundan, bu yöntemi daha çok "komik suratlı insanları kesmek" şeklinde kullanır.

(bkz: kendinden üçüncü şahıs olarak bahsetmek)
(bkz: master yoda)
metronun nimetlerinden bir tanesi. istasyonda indikten sonra kimse ne kadar çabuk geldik diye bir şey düşünmez, herkes kesiştiği kişiyi son bir kez kafasından geçirir.
insanların birbirlerine söylemedikleri, ancak sık sık başvurdukları yöntemdir. Aynı şekilde kızların da bunu yaptığına şahit olabilirsiniz. Heyecanlı, masum, güzel yürekli insanların işidir.
(bkz: ankaray fantezileri)
asla tamamlanmayan eylemdir. o yüzden bu sizi bazen epey bir cesur da yapabilir. zira, "ne de olsa az sonra birbirimizi görmeyeceğiz" düşüncesi uyandırır.