bugün

entry'ler (694)

şehit aylığını faiziyle geri isteyen devlet

bu devlet önce sever sonra ...

türbanlı öğrencileri derslere almayalım kampanyası

inançlı yada değil, kişilerin dini giyim kuşamına saygı göstermek zorunda olduğumuzu hatırlatan, özgürlük dışı düşünce.

allah

islam dininde alemlerin rabbi olarak geçen, yarattığı alemleri son peygamberden sonra artık denetlemeyen ve artık fazla mucize göndermeyen,kur'an da dile getirdiği üzere kendisine inanmayanları yakacağı söylenen arabik metafiziksel varlık.

dar pantolon giyen kızın vermek istediği mesaj

dar pantolon giyen erkeğin vermek istediği mesajın aynısıdır.

eğer allah gerçekten varsa gelip beni çarpsın

çoğu zaman ' eğer varsan bu sefer affet '' derim. Çoğu zaman da ''eğer varsan bu kız neden tecavüze uğradı, neden onların açlıktan ölmelerine izin verdin, neden dünya bu haldeyken sen sadece izliyorsun,neden dinler yüzünden en büyük katliamlara göz yumdun'' diye sorarım. Eğer varsan gerçekten soracak çok sorum var.

zyban

sigarayı bırakmak için bugün başladığım ilaç. 171 aradım ordan devlet hastanesine yönlendirdiler ekg nefes testi ciğer röntgeni derken 68 tl ile eczaneden zyban aldım. umarım işe yarar.
1.gun : hiçbir etkisi olmadı içilen sigara 21
2.gun: sigaranın tadı değişti, ağzımın tadı bozuldu. Gece 4 te uyandim bir daha uyuyamadim ama sabah hicbir yorgunluk olmadi deli gibi rüyalar gördüm ve ateş bastı..içilen sigara 17
3. Gun: kafam kazan gibi, düşüncelerim donuklastı,konsantre olamıyorum ruh gibi geziyorum sigaradan tiksinme başladı, sigara degil herseye karsı isteksizlik oluştu. içilen sigara 13 en fazla
4. Gün : uyku problemi var hiç uykum gelmiyor 4 saat uyuyup super dinç kalkıyorum cok fazla hatırlanan rüya görüyorum. Depresyon belirtileri var biri kafama silah dayasa amaan cek vur derim. Cok dalgınım. Sigaraları yarısına kadar icebiliyorum . içilen sigara 12

ikinci nesil yazar

senelerden 2006 biz ikinci nesiller daha toyduk, bıyıklarımız terlememişti ama dedik, bu sözlük daha çok nesiller görecek , bıkmayacak yılmayacak çalışacak . şimdi yedinci nesiller var. 'Ey Türk istikbalinin yedinci nesilleri ! işte, bu ahval ve şerait içinde dahi, vazifen; uludağ sozlük için çalışmaktır'

kasım ayının hatırlattıkları

a harfini uzatınca erkek ismi olur. kasım amcamı hatırlatır. **

sevgilinin diz kapağının arkasını öpmek

aklıma lise günlerimi getiren entry olmuştur bu. kızların korunması gereken bölgelerini korunmasından dolayı öpücüğün daha mülayim bölgelere kayma zorunluluğundan doğmuş olabilir.
(bkz: ergenlik)

22 eylül 2009 racing santander barcelona maçı

ibrahimoviç'in italya seria A dan kalma sert oyununu sürdürmesinden dolayı sarı kart yediği (ki ne olursa olsun takımla inanılmaz uyum içinde olduğunu düşünüyorum) zavallı racing santender'in forvetlerinin bile savunmada olması sebebiyle güzel kaleci victor valdes'in yüzünü pek göremediğimiz maç.

kızları güzel gösteren detaylar

başka bir kızla öpüşüyor olması.
başka bir kızla bikinili şekilde çamurda güreşiyor olması.
başka bir kızla minicik şortla sırılsıklam araba yıkıyor olması.
o başka bir kızın da güzel olması. *

(bkz: erkeklerin beynini okumak)

brad pitt teklif etse terk etmeyecek kız arkadaş

bir yandan of ne güzel bir yandan ne acı diye iç geçirmeme sebebiyet veren entry olmuştur bu.* sevgili vs brad off!

gözümün önüne brad'in snatch * filmi geldi. annesini çadırda yanarken görür gözyaşıyla pırıl pırıl olmuş seksi mavi gözleri,altında bir slip hadi slibi geç o yüz bakıştaki masumiyet intikam ve seksilik...sonra o slip *
sonra fight clup söze gerek yok

ama angelinayla evlenir *, elli çocuk! bide yaşlanır falan görsel çok yaşlı.

genç hali gelse delirmemek imkansızdır, sevgili değil herkes anasını bile satar gider, ama yaşlı brad gelse diz çökse bide! ıg ıgh olmaz bu iş.

sonradan edit: şöyle bi baktım da yaşlı da olsa,diz çökse bide! gidilir.

kız isteme diyalogları

allahın emri peygamberin kavliyle kızınızı oğlumuzaaaa.......
-verdim gitti
*kızım ne diyon sen ?**!
-verdim gitti baba,dayımların yazlıkta,ohh ne güzel tokuştuk saatlerce

okuz sevgili

* mutlu etmesini deilmutlu olmasını bilir bencildir.
*eski sevgilisinde, eski ilişkisinde tüketmiştir çabasını, tatlılığını, romantikliğini ve belki de aşkını çünkü aşırı gösterdiği igi yüzünden bitmiştir ilişkisi.
* doğum gününüzü bile unutur, kendisiyle meşguldür herzaman, kendisini eğlendirmekte ustadır hatta
* beraberken o kadar anlaşılmaz öküzolduğu çünkü kendi eğlencesi içine alır sizi
* sevgisi gerçektir, özünde ve içinde amaaaa yaşatamaz onu mutlu etmeye kasmaz asla.onu öküz yapan en önemli sebep budur bir kadını mutlu etmesini bilir ama artık uğraşmaz, eskisinde denedi bitti. bu kadar basit

yaglanan sacin fark edilmemesi icin yapilacaklar

kızlar için:

1.geriye doğru yatırıp jölelemek arkadan dağınık topuz yapmak.
2.saç bandını diplerini kapatacak şekilde takmak.
3.şapka takmak

erkekler :
1. yağlı saçlı erkek iğrençtir.yıkayın.

çılgınlar gibi sevişmek

(bkz: yavaş gel saçın başın dağılmasın)

işi aslanların yaptığı çılgınlıkta yapmaktır. bir belgeselden edindiğim bilgilere göre günde 80 kez... *

kendini ararken kaybolan insan

(bkz: ajdar)

umuma acik yerlerde dudak dudaga opusen ciftler

güzelim bahar günü,tatlı bir çift parkta el ele kolkola... ama bizim namus bekçileri rahat durur mu? gezintiye çıkmışlardır.. amaçları parktaki çifleri abazalıklarıyla rahatsız etmektir. olan vardır olmayan vardır..

derken olan olur gözlerine bir çift takılır! öpüşüyorlardır! hemde parkta!! içlerinden birinden şu haykırış dağ olur ferman olur!

- ahlaksızlaaaaaaaaaaaarrrrr !!

ama bizimkinin haykırışı yetmez, yine sindirememiştir.içi şişer. beyinciğindeki küçük hücrecikler çalkalanıp durmaktadır! ahlak tehlikeye girmiştir namus gidiyordur!!

ve yine dayanamaz mahvolur kendisine destekçi bulmak ihtiyacıyla şu başlığı açar.

(bkz: umuma acik yerlerde dudak dudaga opusen ciftler)

beyninde dayanamadığı diğer ahlaksızlıklar çalkalanır durur

(bkz: like this)
(# 2002962)

sevgilisinin takimini tutan kiz

hayatındaki diğer başarısızlıkların da nedeninin bu kendinden ödün vermeler olduğunun farkına varamamış kızdır ki anasının seçtiği rimeli,allığı,ruju kullanır, babasının aldığı gazeteyi okur ve dikkat edin genellikle en yakın arkadaşı ne giyerse onu giyiyordur...kendine has özellikleri yoktur, kişiliksizdir,kayıptır. ayrıca ayıptır.

ünlülerden duymak istenilen sözler

KPSS' ye ben de girdim büyük ihtimalle aynı okula atanıyoruz.
brad pitt

iyi puan aldım sizin okula beden eğitimi öğretmeni olarak geliyorum.
cristiano ronaldo

(bkz: zırt)