bugün

entry'ler (394)

selahhattin demirtaşın pkklı olduğu gerçeği

memlekette zenginleşmiş kişiler için kıskançlık belirtisi gösteren tipler, şöyle söyler : "bunların ben köyde ne olduğunu iyi hatırlıyorum, eşşek çobanıydı bunlar " . su akar yatağını bulur. düşman arıyorsanız pkk kadar o dönemin siyasetçileride, askerleri de sorumlu.

izmirli kadınla evlenen geniş adam

evli olmasına rağmen eşşek siken sapkın bir kalabalık vardır memleketimizde , işte bu adamların meşru sapıklıklarına göz yumulur, evlenmesine ön ayak olunur, bir de çocuk yapmalarına izin verilir.

ışid vuruyor hewaller ağlıyor

Hepiniz bir kere olsun işid e (bkz: verebilse), sevabına.

kafa iyiyken kıza yanlışlıkla aşkını ilan etmek

umut sarıkaya selma senden hoşlanıyorum, akla gelmiştir. "ya ben skmek, neyse ben kaçıyorum." http://vekarikatur.blogsp...a-senden-hoslanyorum.html

evlilik dışı sekse sıcak bakan kız babası

entrlerin tıynetinden memleketin ne kadar yobaz,yoz,aşağılık olduğunun anlaşıldığı başlıktır. ulan cevrende bu baba tipi yok, tanıdıkların arasında yok, mahalle karısı gibi sevmediğin odaklara monteleyip; küçük sempatiklikler ile süslemeye çalışmıssın. babası eşşek skmiş bir neslin karakterinden akıl ve ahlak beklemek de yanlış zaten.

özel sektörün hatasını devlete mal etmek

tüm ülke bir olsun acımıza üzülelim. sonraki acılarda buluşmak üzre. özel sektör de üzüntülü devlet de üzüntülü, sonuçta onlar da insan.

senin vicdanını sorgulamak istemiyorum bile, ama bana bi eleştiri yonlendirmek istiyorsan yardımcı olayım. bu madenciler için ne yaptık ne yapabiliriz, facebook ta birşey paylaşmanın samimiyetsiz olduğunu düşünmüyormusun ?

soma maden kazasından siyaset yapan insan

olay tazeliğini korurken, mal mal , bu durumu siyasete alet edenler var diyenlerin vicdanlarından problemi var. ölümlere sadece üzülmeyi görev sayan ak koyunlar yahut sadece koyunlar. bi s. gidin

parliament in 5 tl olması

kötü arkadasdan sonra kötü işletme sebebiyle sigaraya baslama söz konusu olur.

tuna kiremitçi

afili filintalar da görüp sinirlerimi bozan yazar, ne işin var lan orada, afili filintalarda ne omurgasızmış arkadas. yıllar sonra farkında olmadan bir cümlesini okuyup hayattan soğudum.

yan pisuvarda yaşlı işerken hüzünlenmek

işemesinin başında yada sonunda hep aynı ses geliyor fuşş fuşş fuşş, inek sağılırken çıkan ses gibi, aralıklı işiyor. hemcinsin olması sebebiyle geleceğinden korkmana sebep oluyor. (bkz: oturarak işemek)

askerliğin ilk günü ben burda yatamam diyen asker

beyler askerlik yapamayan var. yiğitliklerimizi bir bir anlatmaya var mısınız ?

74 bin 700 porsiyon pilav üstü kavurma

bir diğer gerçek; akp belediyeciliğin üstün kaynak yaratma yetenekleri. eldeki kaynaklar sınırlı olsada, har vurup harman savur, sonra kaç git. chp li başkan düşünsün. çekirge sürüsü gibi talan et sonra da kaç. (bkz: bilerek seçimi kaybetmenin esrarı)

10 yaşındaki çocuğa terörist demeyen tip

10 yaşında polise taş atan çocuğu herhangi,negatif bir sıfata sıkıştıran tip in 10 yaşındaki haline mal diyebilen tip. vicdanınız faşist ailenizden geliyor. yazık lan kimin oğluysa

türkçe deki en komik kelime

(bkz: meyil). meyil vermek

en fazla kar eden esnaf grubu

altın alış satış fiyatlarını düşünürsek kuyumculardır.

brazzers da senaryo yazarı olmak

nerede bir tesisatçı var arkadas olur. nerede bir usta var bana yarenlik eder.

fatih terim

25 şubat 2013 galatasaray orduspor maçı itibari ile tribüne yollanan, ardından takımının 4 gol attığı teknik direktör.

25 şubat 2013 galatasaray orduspor maçı

fatih terim in eksikliğinde takımın neler yapabileceğini gördüğümüz maçtır.

25 şubat 2013 galatasaray orduspor maçı

fatih terim gitsin, yılmaz vural gelsin...

hakan kadir balta

25 şubat 2013 galatasaray orduspor maçında 11 de olması sebebiyle, hayal kırıklığına uğramamıza sebep olacak futbolcudur. bildiğin hata yapmasını, kendi kalesine gol atmasını bekliyor gibiyim. bulunduğu kanattan atak gelmeye, bulunduğu kanattan atak başlamaya...