bugün

trip atan sevgilidir.
işi olan sevgilidir.
Canı o an mesajlaşmak istemeyen ve bunu genellikle "Ben mesajlaşmayı sevmiyorum, konuşmak daha mantıklı geliyor" şeklinde bir bahaneyle geçiştirmeye çalışan kişidir.
Çünkü o an mesaj atamicak olan insan ( hayatım şuan bir işim var vs. ) şeklinde zaten haber veren kişidir. Eğer haber veremiyorsa o an yine umursamıyor demektir.
trip atma çabası içindedir. değilse ağzına kürekle vurulasıdır.
geçmiş olsundur. ayrılık yakındır senden sıkılmıştır.
+naber aşkım, napıyosun
-iyi
+bu kadar mı? beni sormıcak mısın
-sen napıyosun
+iyiyim bende

+orda mısın aşkım
-burdayım
+ya ben ders notlarını senden alırım aşkım, tamam mı?
-ok

gıcıktır, örnekte görüldüğü üzre...
iyi ihtimalle meşgul veya uykusu gelmiş olabilir kötü ihtimalle sizden sıkılmışdır.
belli ki akşam el ayak çekilince doya doya konuşmak isteyen sevgilidir kendileri.
ayrılmak istiyordur o tecrübe konuşuyor.
mesaj yazmayı pek sevmeyen sevgilidir. cool style.
aynı zamanda başka erkeklerle de sevgili olan kızdır.
Uzun mesaja ne yazacagını bulamayan hafif aptal (sarışın ise bayağı bi aptal), ama sevecen, sevişken bir sevgilidir ve sizin ondan uzun mesaj beklemeniz sizinde ona eşlik ettiğinizi gösterir belgedir.
ok yazmak ne anlatır hala anlamam ya adama destan yazıyosun adam sana sadece ok yazıyor gelde sinir olma.
Mesaj yazmayı sevmeyen sevgili ile aynıdır.

Ben sesini duymalıyım samimiyet önemlidir benim için hissetmeliyim mesajda neymiş kardeşim.
(bkz: değişik stillerde tafra yapmak)
pms dönemindeyken sms atma, durumunda gerçekleşmesi muhtemel olaydır.
Rahat bırakılıp nefes alması sağlanmalıdır.
(bkz: başından savmak)
sevgili olmamıştır zaten.
ilgisizliğini belli etmek ister , ayrılmayı sana bırakarak vicdanını rahatlatmaktır amacı.
bir çok sebebi olabilir.
sms i kısa atan kız ise; mesela ailesi ile koyu bir sohbette, pijama partisinde, güzellik uykusuna hazırlık evresinde olabilir. bunlar iyimser ihtimallerdi. kötümser olanlar ise; farkında olmadan kırmışsınızdır, soğuyordur kısaca sevmiyordur, başka biriyle mesejlaşıyordur bla bla bla kısaca sizi terk etmesi yakındır.

sms i kısa atan erkek ise, iyimser olarak; maç izliyordur, nette takılıyordur sağ eli doludur büyük ihtimalle, arkadaşları ile karı kız muhabbetti veyahut siyaset konuşuyordur. kötümser olarak ise; sinirlidir yanlışınızı görmüştür özür bekler, başka biriyle mesajlaşıyo olabilirler uzatmayayım kısaca sizde artık terk edilmeyi bekleyiniz.

tabi bunlar sadece birkaç ihtimal tek sebep uykusuzlukta olabilir...
hay s*ikim elini dedirten sevgili tipidir. insanı sinir krizlerine sokabilmekte üstlerine yoktur sanırım.
sona gelinmiştir zorlamanın anlamı yok.
geçen gün sordum, neden kısa yazıyorsun diye, cevap olarak 'illa söyletçen yani kaşlarımı alıyorum' dedi. fazla üstelememek lazım bazen. * oje de sürüyor olabilir.
sende ona aynı şekilde cevap verdiğinde "-ne bu tripler?" diyecek kızdır.

haksızdır.