bugün

forumlarda hakkında yazılanları gördükçe, nefret ve şiddet duygularımın arttığı, şirin oyuncu.

hakkında, denmeyen kalmamış kızcağızın. "off bee.. ne sklir şu hatun","olm bacaklara bak"," ulan şu tene bak bee".

hayır hayır. bu abazalık değil. sapıklık ta değil. bildiğiniz hayvanlık. adamlar youtube'a kızın ağlarken çekilmiş görüntülerini koymuşlar ya. hayvan oğlu hayvanlar. bunlar bebeğede tecavüz ederler, ensest ilişkiyede girerler.

barış akarsu öldükten sonra, televizyonlarda ağlarken birçok görüntüsü çıktı. güzel ve seksi olduğu zaten aşikar. iyide pezevenk, sen hangi şerefinle, kızın ağlarken çekilmiş bir görüntüsünün altına, " ulan çıkarmadan 5 defa" yazarsın. ya şeferi de geçtim. ulan hiçmi mide yok sende.

işte bir bomba: Artık Merve Yalnız Kaldı ya Tesselli etmek Lazım.
bu yazıyı yazan şahsiyetten, sıçtığınız bok olmaz.

tamam, hepimiz bi kızlara asıldık. hepimiz bi kadını illaki yatakta düşünmüşüzdür. ulan ayıp ulan.
daha 20 yaşında bir kız. allah yardımcısı olsun.
http://www.haberler.com/baris-i-cabuk-unuttu-haberi

efendim, tatil yaparken objektiflere yakalanmış(!) bu hanım çizimuz. haber başlığı da "barış'ı çabuk unuttu!". ulan şah-ı dürzü! ne yapmasını bekliyordun? evine kapanıp, geberesiye yas tutmasını mı? öz validesini yitirip, tatil yapan insan var, sırf; "belki kafam dağılır, eğlenip, ölümü, kaybetmeyi saplantı haline getirmekten cayarım." mealli. hani paparazzi mevzuu hayatımızı geçtim, direkt götümüze girmeye başladı, biz de bundan şikayetçi değiliz, dizlerimizi kırıp, biraz daha domalmayı tercih ediyoruz ama, hele dur yavrimo! o kadar değil. zaten öyle bir motive olmuş ki saldırmaya, haber sahabısı. kız 5-10 sene sonra yapsa tatilini aynı başlığı atacak gibi durmakta. linç mi ettireceksin oğlum bana bu kızı? zaten çakır'ın mevlüdünden çıktım geldim, asabımı oynatmayın lan!
semih şentürk'le evlenmesi halinde kariyerinin boyutu değişecek oyuncu/moyuncu.

(bkz: merve sevi şentürk)
bu mu lan memeleri güzel diye ahoşş daşş! dediğiniz karı? bildiğin babaanne memeleri lan bunlar.

pelin karahan, melis birkan bi de bu. overrated lan bunların hepsi. hee, burcu esmersoy'u da unutmayalım. bizim ülkede güzel diye addedilen kadınlar bunlarsa, türk kızları ruslara dadanmamıza hiiç laf etmesinler. en azından onlar mütevazılar.

görsel

ahaha şaka gibi lan...
şahan gökbakar'la hangimizin memeleri daha büyük ya da daha sarkık oyununu oynarken aşık olmuş olabilirler.
turk erkeklerinin aklini basinda alan kizdir.

yaran youtube yorumlarindan bir tanesi :

"hastayim sana Merve.seni plajda görürsem mutlaka sikecegim .Seni o halde görüpte sikmemek mümkün degil.adeta gel beni sik diyorsun yavrum."
benim deyimimle sırf meme.
kat kat göbeği varken ortalarda görünmeyen, 3-5 kilo verince programdan programa koşan sarkık hatun kişi...
klasik türk kızı. öküze tapıyor.
bu isim duyulur duyulmaz hayal dünyamda kocaman 2 tane göğüs geliyor aklıma.

allahım aklımı koru.
karşısına oturup günler boyu seyredebilceğim 87'li taş ötesi hatun.

edit:2006 daki masum güzelliğinden eser kalmamış hatun.*
hakkında bu kadar çok entry girilince sütaşın reklam teklifi götürdüğünü sandığım iri bağyan*
en güzel çemkiren dizi oyuncusu.
hastası olduğum eski ünlülerden birisidir.
(bkz: öp beni recep yi beni recep)