bugün

sözlüğün en yaratıcı kullanıcı adına sahip yazarlarından biri. evet biliyorum insanlar kullanıcı adlarıyla değil, yazdıklarıyla konuşulmak isteniyor. ama dilin kemiği yok işte.*

edit: sanırım buradan ''yazsın da görelim'' diye bir anlam çıkarılmış. yok öyle bişey yahu.
veysel irlanda - hayatım boyunca hiç buruk sevinç yaşamadım hep normal sevinç yaşadım
(bkz: ahmet abi)
nickini gördüğüm an yarılmama sebep olan onun öncesinde (#1366962)'nolu entryisine seri şekilde artı oy vermeme sebep yazardır. *
Nicki Soner Günday'ın oh bebek adlı kitabındaki şarkı isimlerine benzeyen yazar.
okunası yazar. * *
içmeyi bilen yazar.oniki yıllık tıp öğrencisi. *
acınmaması gereken yazar. mermer'in kilosu kaça biliyo musun sen? *
saat 6:30 da istanbul kabataştan motora binilir. 6 saat sonra toplam 8 araç değiştirdikren sonra -ki bunların yarısı otostop- bursaya ulaşılır. bu elemanla bulusulur ve votka,bira ve bilumum kafayapıcı maddeler tüketilir. bu adamın balkonunda laptoptan müthiş manzara karşılığında entry girilir. en önemlisi dostun olduğu için, onunla iki kelam laf edebildiğin için hatta ve hatta o adamın düşünce gücünde bir arkadaşın olduğu için mutlu olunur.

hayat insanın kendi mükemmel kumsalını yaratmaya çalışması gibi. bütün taşları tek tek yerine koymaya çalışırsın ve sonunda en güzel manzarayı oluşturmayı umut edersin ölüm döşeğinde kendinden kalanlara baktığında. ama senin elinde değildir her şey birileri girer hayatına ve o mükemmel kumsalda ayak izleri bırakır bir sonraki dalgada silinecek ve unutulacak, sanki misyoner misali. öyle dostladırki sana vereceklerini verip sonra unutulacak. şimdi buraya kadar okuduysanız merak ediyorsunuzdur nerden bu adama bağlanacak bu mevzu. o dalgayla ayak izleri silinecek adamların dışında başka adamlar vardır. sanki kocaman bir kaya gibi, o mükemmel kumsaldaki taşların dizilişini etkiliycek gibi dahada ötesi o taşların dizilsemsine etki edecek gibi.

hayatında kafa bagiğimliliğina bağli fazla egoizm olan, kendini en süper sonik bilgilere sahip zanneden en kötüsüde hayatı çözmülediğinin damarına basmış zanneden her birey, her aşmış adamı küçümser.bu adamı tanıdığınızda sahip olduğu bilgileri "eh işte" diye geçiştirseniz bile hayat üzerine çıkardığı aforizmaları ve yorumları öyle umursansınızki böyle skora şapka çıkarmak ister,fesleğen gibi doksana taktığını düşünür, gol sevinci yaşarsınız. tanımadan anlaşılamayacak, anlaşıldıkça yaşmaya doyulamayacak bir adam, ömrün boyunca zekice şeyler anlatılmak istenecek, zekice şeyler anlatması istenecek bir adam.

hani bir kitap okursun, bitmesini istemediğin için okumaktan cayılacak, dayanamadığın için sabaha kadar bir bölüm, bir bölüm daha okunacak, sonuna gelincek! öyle bir adam işte yaşama şansın olursa 70 yaşına geldiğinde hala tanımayı umut ettiğin.

kafam güzel ve sevdiğim bir arkadaşımı bu kadar anlatabildim, beni anlaya çalışın ama bu adamı mutlaka tanıyın.

yarın ben tatile gidiyorum doktor ama bi gece rötarlı gidyorum seni görmek için! umarım sende yetişirsin tatile doktor, ne demişler: en iyi top zıplayan toptur
kendine süper bir rumuz seçmiş yazar.*
(bkz: nato kafa nato mermer)
dinlerin anlamsizligi yazisindaki dusuncelerine katildigim yazardir. tanri bize kendi parcasi olan ruhlari uflemedi mi? o zaman ben tanrinin bir parcasiyim. var olan gorusleri kabul etmeyip bunlari sorgulamak ve kendince dogru yolu bulmak yanlis degildir. o zaman allah bize neden dusunme eylemini sunmustur?
zat-ı alilerine tavsiyem mermere yatacak günler olacağının da farkında olmasıdır.
dinlerin anlamsızlığı başlığındaki yazılarıyla bir çok yazarın korkularını, içinde yatan şüphelerini onlara hatırlattığı için fazlasıyla tepki çekmiştir. din konusunda fikirlerimin büyük ölçüde örtüştüğü yazardır ayrıca. helal olsun yazarıdır. benim daha önce aklıma niye gelmemişti yazarıdır.
nickine bittiğim yazar.
(bkz: öldür beni)
niki kopartan şahsiyet.
internet efsanesi ahmet abi nin* yaran sözü. hiç unutulmaz...

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/262/
#9316014 yaran yazardır.* tekrardan selamlar hocam.
kızlar hakkında güzel tespitte bulunan yazardır.
nick ini görünce entry e bakmadan seri artılayasımın geldiği nadir yazarlardan.
(bkz: ibretlik nickler)
güldüren nickli yazar. güzel de yazıyor, dobra...
çok zor günler geçirmiş yazar.
Yazdiklariyla karsi tarafta bile olsaniz hak vermenize sebep olan yazar . yazdiklariyla ve nick iyle gulduren yazar