bugün

melih gökçek'in oğlunun ankaraspor başkanı , daha sonra da ankaragücü başkanı olması nedeni ile vatandaşlar arasında duyulan söz.
(bkz: rte nin oğluna gemicik alması)
melih gökçeğin 7 sülalesinin ankara'nın dört bir yanının sahibi olduğu düşünülecek olursa, şaşırtmayandır. sen din'den bahset sonra da en büyük haramları ye, en büyük yavşaklıkları yap..

(bkz: dini kullanarak cahil insanlardan para ve oy almak)
daha itici olan tarafı var ki her hafta -ki 3 haftadır devam ediyor- sabah'ın ankara ekine utanmadan sıkılmadan röpörtaj veriyor. haftalardır anlata anlata bitiremedi.
(bkz: klübün bokunu çıkarmak)
-baba, hani bana orijinal fifa manager oyununu alacaktın gelirken.
+daha iyisini yaptım, sana ankaraspor'u aldım. istediğin gibi oynarsın, canlı canlı.
erdoğan demirören'in, oğlu yıldırım demirören'e beşiktaş almasından farkı yoktur.
aramızdaki farkı gösteren hediye. babamız bize pes'in orjinalini alamazken adam canlı kanlı takım alıyor.
Babama bu olayı hatırlattığımda başını öne eğip çaresiz bi şekilde halıdaki desenleri incelemesi.
babalarla oğulları arasında şu diyaloğa neden olmuş gerçektir:

-baba bana takım alsana
+tamam yavrucum. hemen add manager yapıyorum.beraber oynayalım championship i de vereyim eline.
(bkz: takımcık)
ankaranın en sevilen şahsiyetinin oğluna yaptığı kıyaktır. * *
-al oğlum, maç olmadığı zaman ayak işlerinde kullanırsın.
hepsinin gay olduğunun kanıtıdır.

(bkz: bayan voleybol takımları)
babam alacak fıstığı, binicem üstüne vurucam kırbaçı vurucam kırbaçı.
takım değil o takımcık.

(bkz: gemicik)
Berlusconiden farkı yoktur.
sorgulanması gereken bir durumdur.nasıl olmuş da belediye başkanlığı maaşıyla oğlunun bu kadar önemli bir noktaya getirdiğini bir bir anlatması gerekir.ama herkes melih gökçek olamıyor tabi 'şipşak melih' diyorum ben ona ve yoluna engeller çıkar inş. diyorum ankara'nın mahallelerinin takımları bir olsun melih gökçek'e de onlar başkan olsun.
-bak oluum sana fitbol takimi aldim
-ama baba ben nba takimi istiyordum
-sus essooleseek bunu bulamayanda var
-ühüüü.
ankaralı da rahat rahat maçını izlemeye gider.hiç sormaz 'ulan bu ne iştir' diye..

(bkz: öyle göte böyle y k)
milli şefin sadece oğlunu düşünürek fakülte kurdurma emri vermesinden farklı olmayandır.
ankaragücünün yönetim şeçimlerinde 400 delegeyi aşarak yine '3 kağıtçılıkla' yönetimin başına gelmiş şahışlardır.hile hurda adamların kanında var efendim .
(bkz: ankara metrosunun bir türlü bitirilememesi)