bugün

canım dostum, kardeşim, dedigim ender insanlardan biridir. onu tanıyan insan şanslıdır ve şanslı olduğum için mutluyum. *
abim ya. kan bağımız olmasa da abim.
abim mabim olmayan kişilik.

baki'yi beraber eleştiririz, holosko transferine beraber üzülür, kalp krizi geçiririz.

kendisine bizim köyden, helal süt emmiş, eline erkek eli değmemiş bir kız bulacağımdır.
bilimum antidepresan vs lerin yanında haltettiği güldürürken kendi de süper gülen, iyi ki var be denilesi.
babanesi'nin halası'nın üzerinde komplo teorileri kurduğu yazardır. sevgili kuzenim üzerine oyunlar oynanıyor arkandan kuyunu kazınıyor sana kız arıyorlar kardeşim. birisinin komşusunun kızı varmışta onu bizim melan ile tanıştıralımda gibi olaylara girdiler. sen istanbul'da değilsin bilmiyorsun ben yakın şahidiyim. ben kızımızı gördüm çok güzel, çok hanım. istanbul'a dönmeyi bir daha düşün derim. konu ciddiye binebilir elini çabuk tut olaya el at. (bkz: ben küçükken bana demişlerdi senin hanımını biz bulucaz diye) **
süper iletken bir kuş çeşidi. *
(bkz: sıvı sabun dansı)
aynı şehirde yaşadığımız,aynı üniversitede okuduğumuz,aynı bölümde okuduğumuz,aynı sırayı olamasa aynı benci paylaştığımız fakat bir türlü tanışma fırsatı bulunamamış yazar.
uzun zaman sonra bile geri geldigimde beni unutmamıs, selam mesajını eksik etmemiş yazar.*
kamuoyuna* sunduğum tüm fotoğraflarımı acımasızca eleştirmekten çekinmeyen yazar.**
çok güzel bir nick e sahip olmakla birlikte, fenerbahçe'ye ayrı bir sevgi besleyen yazar. *
canısı canısı ömrümün yarısı kişiliktir kendisi. ankarada bulunduğu iki gün içinde yaşam sevincimi tazelemiş, dolmuş yolcularının ömründen ömür çalmış, uğruna gayet de yalan söyleyip elime yüzüme bulaştırdığım, şapkasına kurban olduğum yazardır. çok ihtiyacım olan günlerde yanımda olduğu, yüzümü güldürdüğü için teşekkürü bir borç bildiğim candostumdur.

not: yettim kujum, baz getirdim sana, hani asitle dengelensin gibisinden.* bir de tobleronun artık gazi. *
1999-2000 yılları arasında kullanmaya başladığım. zaman zaman "ah ah ben kullanmaya başladığımda kimsede yoktu" dediğim, ve herkeslerden kıskandığım diğer nickimdi. burda da gördüm birinde ondan da kıskandım mesela diye de devam edebilirim.
en sonunda azicik da olsa rahat bir nefes almis guzel insan, can yoldasim. *
(bkz: death metal)
(bkz: doom metal)
gün itibari ile istanbul'a ayak basmış kuzen. sabah uyanıcak elini yüzünü yıkayacak, kahvaltısını yapıp kuzeni infinite justice 'e uğrayacak. son 1 ay boyunca neler yaptıklarımızı birbirimize anlatacak. kuzenlik bağlarını koruyup yolumuza devam edicez. *
(bkz: patates)**
organizatör olmam sebebiyle zirvede çok az görüşebildigim pek sohbet edemedigim lakin ilk fırsatta yanına uçup köşede sıkıştıracagım yazar. *
zirvede tanışma fırsatına sahip olduğum,güleryüzlü,çok sempatik yazar.
siyah giyinen adam bir palto var yanına yaklaşmaya çekinirsin ama gittim sarıldım sarmaladım makas bile aldım bir şey yapmadı.

ahanda buraya yazıyorum gözlerinin içi parlıyordu mutluluğu yakalamasına az kalmış ender kişisi. *
zirveye gelirken selamlaşıp öpüşüp yalaşan ama giderken buhar olan kişi * bu kaçıncı zirvedir aniden kayboluyor. bi öpsün de vedalaşsın be.
ilerleyen zirvelerde mutlaka görüşmeyi temenni ettiğim canayakın kişi..
burda olsa da 2,5'luk çay içsek dediğim, yanında nada tostuyla...
sevgililer günü kutlu olsun yazarı...
kardeş bildiğim... canımın içisi yazar. *