fight club soundtrackinde bulunan bir the dust brothers şarkısı. marla singer'in inlemeleriyle her saniye git gide erotikleşen bir şarkıdır.
sabah sabah bu kim, sen misin, fake mi bu gibi sorulara aldığı nick yüzünden maruz kalmamı sağlamış olan yeni yazar.
tanımam etmem alakamız yoktur.*
(bkz: taklitler aslını yaşatır)*
yeni fakat uzaktan bakınca -gözlerim seçmez bazen uzakları- aşkomu (bkz: marla singer) hatırlatan yazar. umarım çok fazla karışıklığa mahal vermez. hoşgelmiş..
marla singer la asla bir tutulmaması gereken yazar. neden nick alınmadan sozluk soyle bır karstırılmaz sorusunun cevap makamıdır. benzer nicklerden uzak durmak her zaman faydalıdır. *
açık sözlü yazar arkadaşımız.
(#1948203)*
antalya' nın akseki ilçesinin eski adı.
marla, filtreli sigara tüpü markasıdır. aklale firması tarafından mersin'de üretilmektedir.

http://www.aklale.com/Marla.htm
kınalıada'da bulunan çok süper dondurmacının adı. kendileri çok güzel dondurma üretmektedir ayrıca pastane ürünleri satmaktadır.
antalya'nın akseki ilçesinin eski ismidir...'mar' yılan anlamına gelmektedir...latince de kayalık yılanlı yer anlamı vardır...
ayrıca bu isimle anılan marla taşı vardır..bu taş safranbolu 'daki konaklarda kullanılan nadide bir taştır...
tüm aksekililere selam...
(bkz: marla otel)
"bir tümörüm olsaydı adını marla koyardım."

(bkz: fight club)
hastanedeki hispanik sekreter. tanıdığım/gördüğüm hispanikler arasındaki en kibar insan.
"marla dudağımdaki yara. Dillemesem geçecek ama dillemeden edemiyorum." (bkz: fight club)
Kadıköy'de bulunan dünyanın en tatlı garsonlarına sahip mekan temiz pak bir yer ne farkı var dersek Çalışanların enerjisi zorla Çalışıyormuş hissi vermiyorlar bu önemli iÇkili mekan değil marla ama yemekleri beklentinin üstünde iyi. Tek olmaması gereken yeni iliştirdikleri yapay ÇiÇekler ne alaka henüz anlamadım.
Zehir zıkkım olsa da içimi epey uzun sürdüğü için tercih edilebilecek sarma tekel tütün.
melahat'a bak sen göbek adı marla'ymış.

bende hüsamettin mahallede ancelotti diye çağırırlar.
Aksekinin eski ismi olarak bilinir, nereden geldiği belli değildir.