bugün

tercih edilendir. edilmesi gerekendir. gece yatağa girmiş makyajını yeni temizlemiş bir ucube ile yatmak istemezsiniz değil mi ? önceden hazırlıklı olmak gerek.
yine de inatla makyaj yapmaya çalışıyorsa eşek sudan gelene kadar dövülmesei gereken kadınlardır. ne gerek var be yavrum? cool ol biraz.
(bkz: şurdalar saldırın)
allah tarafından mükemmel ciltlere sahip olanlardır... yumuşak, pürüssüz, bebek poposu kıvamında... çok fazla rastlanmaz böylelerine...
aklıma bu son olaylardan sonra merve sevi geldi..
gerçi o daha genç kız ama..
makyajsız,makyajlı halinden daha güzel orası kesin..

edit:ay ne var yalan mı??kız 20 yaşında,genç kız sayılmaz mı,bu bir..barış akarsu olayında da herkes gördü onun ne kadar güzel olduğunu(o haldeyken yani), bu da iki..
edit iki:bu arada ben merve sevi hayranı falan da değilim sadece içimden bunu yazmak geldi..
gerçekten güzel olan kadınlardır.
1- monica belluci
2- brunglace*
bokunu çıkarmadan arada bir makyaj yaptığı vakit, güzelin güzeli olacak hatunlardır.
(bkz: angelina jolie).
bülent ersoy
(bkz: ukte)
makyaj yüzünde güzel durmayan kadındır.
Asıl olan
(bkz: sevgili)*
(bkz: yasemin hadıvent)
(bkz: bülent ersoy) tüm zamanların en iyi korku filmi en iyi oyuncu dalı adayı.
Kendini çirkinleştirmek için yüzüne bi ton boya süren kadınlara verilen genel ad.
(bkz: fotoğrafları için tıklayınız)
makyaj yapmayı bilmeyen kadınlardır.
iki nedeni olabilir
1-hatun hakkaten güzeldir makyaja ihtiyac yoktur
2-hatun makyaj yapacağım derken kendini palyaçpya döndürüyordur farkında olmadan ve ne olursa olsun makyajsız hali daha iyidir. *
rustur o rus.
(bkz: kibariyenin annesi)
(bkz: şahika koçarslan)
Çok istediğiniz halde,rujunun bozulma ihtimalinden dolayı öpemediğiniz, yağmurda özgürce dolaşamadığınız ve yüklü makyaj faturalarının sizin tarafınızdan ödendiği hallerde, kadınlara söylenen erkek yalanıdır. Nedense her kadın makyajla daha güzelleşebildiğine inanmaktadır veya kozmetik firmaları tarafından inandırılmaktadır. Yazıktır, o paralara yazıktır.
her insan makyajsiz daha güzeldir. doğallık, sadelik'dir gercek güzelik.

kim ne derse desin, ben barbie degil insan seviyorum.
(bkz: Demet özdemir) makyajli halini begenmedigim makyajsiz daha guzel olan genc oyuncu.
(bkz: Bülent ersoy)

Bazen sadece ironi yapmak istersin, umarsız bir çocuk gibi.
Tabii ki (bkz: avril lavigne)
ikiside aynı kadın seçim size kalmıştır.

görsel

görsel