bugün

lost'a yeni sezonda küçük emrah damgasını vurmasıdır. çekimlerde çok koştuğunu söyleyen emrah: "artık büyüdüm, olaya zamanında müdahale edebilecek derecelerim oluyor, ne idüğü belirsiz kardeşe son! artık lost var!" diyerek ağır konuştu. 2 bölüm önce nuri alço'nun da adayı satması, akabinde: " adayı sattım ananı da satacağım!!!" repliğine çok sinirlenen emrah, "bari bu yabancı dizi keşke ingilizce olsaydı abi" dediği öğrenildi. akıl fikir oraya bulut şeklinde yağsın...

görsel
diziye kate'e kırmızı ayakkabı alan bilinçli abisi olarak katılacağı belirtilen küçük emrah , bu projede kendisine de yer verildiği için çok üzgün olduğunu söyledi!?! sebebini de her daim taşıdığı o gereksiz acılara bağlamayı yeğledi?!? röportaj sırasında eski filmlerini malzeme yapan ata demirer'e de laf atmayı ihmal etmeyen emrah , ''o kendi varil götüne baksın da gülsün! o filmleri her izlediğimde ağlıyorum ben. filmden snra kırmızı ayakabbılar alasım , genel evdeki kadınların hepsini kurtarasım ve kız arkadaşımı en yakın erkek arkadaşımla yakalayasım geliyor... hey gidi günler hey... ne diyorum lan ben?!?'' dedi. elindeki kırmızı ayakkabıları ile sevgili emrah'ı alkışlıyoruz...
şahane bir fikirdir. acıların çocuğu emrah bir de ıssız adaya düşerse seri tamamlanmış olabilir, daha ne gelecek ki bu zavallının başına?!
anneside orada olacakmi diye sorup, halihazirda sabirsizlikla bekleyen izleyici kitlesi mevcuttur.
Şöyle diyaloglara sık rastlanırdı :

Jack : Emrah sawyer nerde ?

Emrah : sawyer öldü , kate o...pu oldu abi.
jack'in de ağlak bakışlarını düşünürsek emrah'la kardeş olabilecekleri fikrini akıllara getirebilecek durum.
jack ve kate sezon 3. son bölümdeki flashforward e göre adadan ayrılar.
emrah da arkalarından ağlak bakışlarıyla "ayrılamaaaammmm" der. *
hiç de gerek yoktur zaten jack bu konuda emrahtan bile iyidir. bi tane ağlak yeterdir.
annesi tabutta jackin babasıyla cinsel münasebetteyken hurleyin emrahı ''emrah anan yine iş üstünde'' diye olay mahaline çağırmasıyla sezon finali yapılabilir.
(bkz: erler film gururla sunar)
-emrah koş sawyer sanofabiçiyor *
sawyer'in emrah'a ne lakap takacağı tam bir sır olarak duruyor. adanın gizemine uygun biçimde.
dizinin acıklı ve dram yüklü sahnelerinde emrah ortaya atlıyarak galipten gelen bir müzikle şarkı söyleyebilir. diğer oyuncularında emraha eşlik etmeleri muhtemeldir
senaryoda repliklerin değişeceği aşikardır.
gulcan:abi bak annem bana bebek aldı.
emrah:bırak onu gulcaaaan!! anamız yok.
-gel emrah parka gidelim.
+benim hiç parkım olmadı amca.
-lan duygu sömürüsü yapma.
+benim hiç duygularım olmadı amca
-lan sticem şimdi seni.
+benim hiç s.. bi dakka lan olmadı bu.
- emrah araba teybi calalım
+ benım hıc arabam olmadıki.
- lan salak teyp dıyorum araba ne alaka
+ bılmıyorum abi her cumleye boyle tepkı gosterıyorum.
akabinde polat alemdar, memati, abdülhey ve güllü erhan'ın da adaya gelerek ada konseyini * çökertmesi ile neticelenmesi beklenesi hadise.
(bkz: kurtlar vadisi lost)
+ emraaah run run !
- what happened jack why am i suppose to run ?
+ oh shit ! i dont know why i said run
- jack dont fuck me!(kafa bulma anlamında)
+ i dont got it ..really why i said to u to run
- oh my got! where is my mum !
+ i dont know she was wandering with said !
- what !
+ as i said emrah what happened!
- oooh noo run run !
ne kadar güzel bi ada abi, sıcacık!
iki şey gerçekten merak konusu olabilirdi.

1- emrah'ın flashbackleri, özellikle de annesiyle ilgili olanlar.

2- gülcan'ın da diziye bir şekilde katılıp katılmayacağı.

acı hatıralar emrah'ın peşini, ada'ya düşse bile bırakmıyor. garibim... onunki de hayat mı be?
karısı tarafından aldatılmıs ve annesi fahişe olan, acıların adamı jine kader ortagı olacaktır.
hemen yapılırsa çok faydalı olur.

-emrahhh kooooşşş
+nerdeeeeee
-adada ulen!*
sawyer: amca demek baba yarısı demek evladım.*
kate: emrah neden aglıyorsun? yinemi sawyer dövdü?
emrah: hayır abla, o pic i jack ve sayid abime söyledim halletti. ühüh ühü.
kate: ee o zaman neden aglıyorsun?
emrah: aq siyah dumanı annemi kötü yola düsürdüm dedi bende daldım ama bana kötü kötü seyler izletti abla.
kate ahh canım,**
lost'un izlenme oranını artıracak durumdur.
emrah: size anne diyebilirmiyim ?
kate: ah canım tabi diyebilirsin, hadi gel sarıl bana küçüğüm ?
jack: hassstttrr velede bak lan, götürdü kate`i.
şayet olursa, küçük emrah ın ana şefkatini kate de değil, juliet de bulmasıyla mutlu sonlanacak durum.
buna ek olarak ;

(bkz: nuri alço önderliğinde the otherslar)* *