bugün

2000 liraya bundan çok daha iyi bir bisiklet alınabileceği için bu kadar para vermek aptallık olur.
Bizim binebileceğimiz değil bize binen bisiklettir.
bizde ona binecek göt yok. dediğim bisikletti.
bu fiyata, 85 model 3.16 bmw alınabilir.
"bisikletmi bana ben ona binmiş olacağım?" sorusunu sormama neden olan fiyat.
tamamen niş pazar ürünüdür.
doğan slx fiyatına satılan bisiklettir.
Bu bisikleti aldıktan sonra pedal Çevirmemize gerek yok galiba diye sordurmuştur.
binmek için ıı şey * * lazım olan bisiklettir.
dört gözle 5500 tl ye düşmesini beklediğim ve düştüğü an koşa koşa gidip alacağım bisiklettir. farklı renklerini de bekliyoruz.
emin olun bebek sahilinde bununla dolaşan sorgusuz zenginleri göreceksiniz, kadıköy de de olacaktır.
avrupa da alınabilecek normal bir bisiklet bu fiyatın çok altında değildir. çok şaşırmadım açıkçası.
otomatik vites olup olmadığı merak edilmektedir.
bana "oha buna bu parayı veren salaktır" cümlesini kurdurtan haberdir.
duyduğuma göre uzay seyehati yapılabiliyormuş melet ile. *
bisan marka bisiklet değildir o paraya satılması yadırganmamalı. özel tasarım ve kaliteli malzemeye sahiptir. aynı kalitede bisikleti 8bin liraya da bulursunuz 3bin liraya da, orası ayrı konu.
'5800 lira versem 2 lira para üstünü verecekler mi?' diye düşündüren bisiklettir.
gerizekalılık.net .
timsah derisidir.
kendi kendine gidip yemekte yapıyormuş.
(bkz: küsuratlı sayı vereyim salladığım anlaşılmasın)
üzerinde bu yazı olmasa bok satılır o fiyata: görsel
Noel baba'ların geyik bulamadığında kullandığı uçan bisiklettir.
binmek için hakkaten "göt" isteyendir.
bunu alanlar var biliyosun di mi sözlük. ama bence sıkıntı yok, lacoste etrafta bu kadar salak varken biçtiği şu fiyatta gayet haklı. sırf lokasyonu bilmemne caddesinde diye kıraathane donanımında tavla oynanıp nargile içilen mekanlarda gün geçiren asalaklar varken bu bisikletin fiyatı ve alıcısı olması çok normal. gidonuyla birlikte geçirin amnskym.