bugün

entry'ler (262)

toplu taşımada kitap okumanın şov olması

yanlış düşünce. şov yapmak için kitap kim okur a...

22 şubat 2020 deontay wilder vs tyson fury maçı

ilk maçı berabere biten karşılaşmanın ikincisi. kazananı merak ediyorum.

nescafe

filtre kahvemin olmadığı zamanlarda, severek içtiğim işlenmiş(granür) kahve.

gemide

sikerler kamil alayımızı sikerler diyaloğu barındıran eski yapım bir türk filmi. aynı diyalog çukurda da kullanılmıştır.

gamer ların gey olması

alakası olmayan bir durumdur. bana göre gamerlar en büyük abazalardır.

imamoğlu seçildi ama her şey çok güzel olmadı

bürokrasi kelimesinin anlamını bilmeden yapılan yorum, görüş.
ulan ilkokulda bile sınıf başkanı olduktan sonra 1 hafta içinde neyi değiştirebiliyorsun ki koskoca istanbulun bi anda değişmesini bekliyorsun kamil.

pkk nın oylarıyla koltuklarınızda oturuyorsunuz

arkadaşlar samsun doğumlu olup 17 sene samsunda kaldıktan sonra ankaraya yerleşmiş, üniversiteyi balıkesir ve antalyada okumuş, evlenince batmana yerleşmiş biri olarak size kısaca özet geçeyim.
batıda tahmin edildiğinden çok daha farklı doğuda yaşam. herkes kürtçe konuşmakta, her yerde kürtçe tabelalar yer almakta. ama durum sandığınız gibi kürt=pkk muhabbeti değil. benim eski entrylerimi kontol ettiğinizde bende kürt düşmanı bi insandım bunun en büyük sebebide pkk yüzündendi. hatta en iyi kürt ölü kürt diyordum. fakat 1,5 senedir burdayım şuanda ve kürt olup pkkyla ilgisi, alakası olmayan o kadar çok insan mevcut ki. bunu doğuda yaşamadan kimse anlayamaz, anlanması da pek beklenemez.

tanım : mecliste fatma kurtulan'ın iyi partiye söylediği cümledir.

iphone kullanan kişinin zeka seviyesi

kullanılan telefonla zeka seviyesi tespiti yapılması bana göre yanlıştır. maddi durumu çok iyi olup girdiği, bulunduğu ortama göre satın alıyor olabilir. yanlış mıdır? yanlıştır ama maddi durumu varsa bizene amk.

reddedilmek isteyen kızlar eklesin

o zaman başlığı düzelt bi zahmet. tipinin eksikliğini zekasıyla kapatmaya çalışan dalya**ak diye.

biyrunefenim

sol framede boş ve ego içerikli başlıklar açan ama reelde bir b*ka benzemeyen ve yaramayan yazar.

kendimi orta zekalı biri olarak değerlendiriyorum. kişinin zeki olduğunu bilmesi, söylemesini ve böyle vakit öldüreceği ve saçmalayacağı bir ortamda bunu dile getirmesi ve böyle bir başlık açması çelişki değil mi sözlükteki kardeşlerim ? bak bak bir de terimlere giriyor hiyeroglif falan. kardeşim sen vakit öldürdüğün ve saçmaladığın ortamda neyi kanıtlamaya çalışıyorsun acaba ? sen kendini yakışıklı filan da sanıyorsundur şimdi. acıyorum sana ama senin ölmene gerek yok senin gibiler olduğu sürece biz gülebiliriz, eğlenebiliriz.

O kadar işi yapmış ve başarmış kişinin gelip burda sözlük yazarlığı yapması ve 3 kuruşluk beyinli kişiye cevap yazması o kişiye senin yalanını s*keyim dedirtir. Holding dediği kardeşler kundura sanırım kardeşim ? Her şeyi okuyup bilmek isteyen birinin burda boş zaman kaybetmeside senin için üzücü olsa gerek. Kendini filozof, genius sanan tipler yok mu cahillikten daha acı verici durumunuz. Onlar en azından bilmediklerini söylüyorlar. Senin gibiler ise bildiklerini sanıp bir b*k bilmeyen tipler günümüzde çok var alıştık artık.

spor bağımlılığı

spor bağımlılığı sporun hayat tarzı haline gelmesiyle gerçekleşebilecek bir durumdur. 9 senedir fitness sektörü içerisindeyim. 10 senedirde aktif olarak egzersiz yapmaktayım. Sporla ilgili paylaşımlar için instagram adresimi takip edebilirsiniz : bvs.ptstudio

uzun zamandan sonra sözlüğe döndüm ve yine aynı tipler hiç bir zaman tükenmezler. -12 yaşındakilere yazarlık vermeyin arkadaş.
tanım : özgüveni olmayıp, bu tarz platformlarda özgüvenim var benim havası yaşatmaya çalışan bir bok parçasının beyanı veya isteği.

starbucks

yaz aylarinda buzlu filtre kahvesiyle beni fethetmis kurumsal firmadir.

uykunun gelmemesi

genellikle geceleri tablet, pc veyahut telefonla ugrasiliyorsa gorulen bir durum sebebini okudum tamam isiktaki bir maddeden kaybakli ama birakamiyorsunki her bilgi elinin altinda sonucta mecbursun yani.

sözlüğün eski havasının kalmaması

hep coluk cocuk kaynamasından entry giresim gelmiyor hiçbir başlığa artık o kadar uzaklaştım.eskiden bi seviye bi adaplı bi tartışma olurdu şimdi ergen muhabbetleri, kız düşürme çabaları entryleri okudukça gülüyorum.

spor toto süper lig 2015 2016 sezonu

Güzel ve çekişmeli geçecek bir sezondur.Bunun en etkili sebebi yabancı sınırının kalkmasıdır.

kedi öldürdüm

kucukken başka hayvanlarıda öldürdügümüz olmuştur isteyerek istemeyerek çocukluk neyin dogru neyin yanliş oldugunu ailemiz bize ogretse bile o yaşlarda anlayacak degiliz girilen entryler gercekten cok aptalca adam bir olayini anlatmis entryler ise troll, hayvan düşmanı sadece başlığı okuyup entry girmek için entry girmeyin burası forum degil rütbe yada nesil kasamazsınız gidin forum sitelerine tek hücreli varlıklar.

üniversiteyi diploma için okumak

cogunlukla herkesin yaptiği eylemdir.fakat bunun kotu bir şey oldugunu son sinifta anliyorsunuz.keske kendimi gelistirseydim diyorsunuz eğer okudugunuz bolum siradan bir bolumse sizde sıradan olmamalisınız iş bulmak için doğak olarak.gunumuzde universite okumak kadar basit birşey yok.