bugün

polis çakıyla yakaladığında çakıyı iki parmağının arasına sokuyormuş çakı parmaklarından büyükse parmaklarının arasına saplıyormuş...
- oğlum ben bizim arabayla 170 yaptım.
- ne var ki ben o kadar hızlı gidiyordum ki yanından geçtiğim arkadaş plakayı okuyamadı.
- (gaza gelen cengaver) o da bi şey mi; ben geçen gün o kadar hızlı sürüyordum ki araba virajı alamayıp denize uçtu, suda 2 kere sekip karşı kıyıya çıktı.

(bkz: oha be prekazi)
bunu senden başka kimseye yapmam, bil değerini ...
motorla 170 km ile giderken duvara çarptığını iddia eden arkadaşa - atma hocam din kardeşiyiz ısrarlarıma dayanamayarak - tamam hacı 100 le gidiyodum şeklinde inandırıcı !!! örnekleri bulunabilen sallamalardır. bi de bu arkadaşlar çabuk sesini kessin diye hıı hıı diye geçiştirirsiniz ki bu o arkadaşı daha da şahlandırır, sizi keklediğini düşündüğü için daha daha da gaza gelecektir.
--spoiler--
mazot 1 ytl olacak.
--spoiler--
geçen 2 saat içinde 13 tane bira içtim tık olmadı olm.
ahanda bu:

+ateş, su, toprak, taahtaaaa...
-tahta mı?
+tahta. zoruna mı gitti?
en iyi örnekleri aile içi diyaloglarda görülür.
b-kızım ben eski hedespor'da kaleciydim * ayrıca gençken çok iyi judo yapardım * ve eski motorculardanım. *
a-kızım ben gençliğimde bir içim su idim. greta garbo halt etmiş yanii. *
arabasına benzin koymaya parası olmayan x kişisi evine 100 metre mesafede yaya ve kesme açısından işlek bir cadde de arabayı park etmiş üstün oturur bekler durumdadır.
- naber len x ne bekliyorsun böyle?
x - tampon lambam çatlamış arkadaş yenisini alıp gelecek onu bekliyorum.
- yalanını yiyim .
denir ve suratına baka baka gülmekten kopulur.
izmit Disneyland ' da gittim süperdi olum gorceksin micky mouse lar fln ufff.

Tatil de bir yunusun kuyruguna tutunarak yüzdüm cok güzeldi .

2 ' side kendi kullaklarımla bizim apartmanın girişinde oturan 7-8 yasındaki bir cocuktan duyulmustur.
cem uzan vaatleri.
akp'nin anketlerde %45 gözükmesi, işçi partisinin iktidare geldiği takdirde kuracağı kabineyi açıklaması, haydar baş'ın tüm vaatleri, mhp'nin seçim otobüslerinde antiemperyalistiz deyip seçim bildirgesinde abd stratejik ortağımızdır demesi.
seçimler hakkında meltem tv'nin sokak röportajları.
kişinin arkadaşlarına heyecanlı bir hikayeden soluksuz bahsederken bir anda durup ''ayyy ne diyeceğimi unuttum şimdi, bu günlerde hep böyle oluyor bana. geçen günde Fazıl amcamla birlikte otururken . . . '' diyerek mevzuyu birden başka konuya çekilmesi.
galatasaray bu yıl şampiyon olacak.*
(bkz: akp nin secimlerden 367 milletvekili cikarmasi)
kıytırık entel davranışı.
osurmaktir. ne kadar sessiz, o kadar saglam..
yumurtadır. götten sallanıp lezzetli olan tek şey budur herhalde. onun dışında varsa bir bok yiyen tadını soralım dicem ama ayıp, çok ayıp.
palavranin sikma kullanimi icin verilen en guzel misallerdir.

(bkz: su anda bizi 70 milyon izliyor)

alemin en guzel sallama orneklendirmelerinden birisidir, ulen kocaman ulkede bebesi var, colugu var cocugu var; izleyemeyecek derecede yaslisi ya da hastasi var; izleyenler de "agzini acmis" sadece seni izliyor denilesidir.
(bkz: bir türk dünyaya bedeldir)
(bkz: galatasaraylilarin fenerbahce kiskancligi) adlı başlık kıçından sallamanın en güzel örneğidir. o kadar büyük bir sallamadır ki, başlığı açan kişiye, ''sende de ne kıç varmış be yavrum'' denmesi gerekir.
(#2806045)
- abi bir gün benim mersedesle tem de gidiyorum
+ ee
- önde bi kamyon var yol vermiyor
+ ee
- 170-180 le gidiyorum, kamyonun kıçına yanaşıp mersedes amblemini eğdiriyorum.
+ ulen pezevenk sallıyon madem düzgün salla, kamyondamı 170 le gidiyo
- dumur.
güncel Önemli Başlıklar