bugün

bir konu hakkında mantıklı, mantıklı olduğu kadar da saçma sapan bir fikir belirtmektir. afedersiniz götünden uydurmaktır. genellikle siyasetçilerin ağzından çıkan laflar bunlara örnektir.

afrika'nın ıssız ormanlarından gelen edit: başlık değişmiş, eski havası gitmiş **
tem otoyolunda, patenle (!!!) belediye otobüsü sollayan bi arkadaş vardı... nooldu acaba?? *
- lan içmeyin şu sigarayı.bakın ben bıraktım artık.
+ heye heye.

aradan 1-2 gün geçer..

- beyler nbr? ya sigarası olan var mı?
+ inyhahha.
x-Şimdi Petruccinin yanından geliom,stüdyodan,güzel çaldı kerata
y-Bi siktir git çay koy Orkcan be!
(bkz: uludag sozluk)*
(bkz: osuruk) (cok ayip oldu, pardon)
(bkz: ronaldinho fenerde)
- arkadaşlar geçen gün aslan avlamaya çıktım. karşıdan bir aslan geliyordu. silahımı doğrulttum tam ateş edecektim ki kurşun koymayı unutmuşum. bu arada aslan bana iyice yaklaşıp üzerime doğru atıldı.
- eee
- ee si ne aslan beni yedi.
moddum admin oldum *
bir avcılar kulübüne gidin ve oturun...Bir çay söyleyin ve diğer masadaki muhabbetlere kulak verin..budur...ejderha vuranı mı ararsınız bir yumrukla ayı öldüreni mi..neler neler..
abim ve bir arkadaşıyla beraber geç bir vakit midye yenmektedir.abi evil 50. midyeye doğru emin adımlarla ilerlerken yanımıza "ben insan azmanıyım,yıkarım ortalığı" havasına bürünmüş dört tane dallama gelir.bizim abime "hadi 50 ye az kaldı" dediğimizi duyan elemanlar hemen olaya atlar.
a - aabi 50 mi oldu ?
b - aabi var yaa...şu arkadaş 500(yazıyla beşyüz) tane yiyo biliyomusun*
c - evet aabi ya ama havamda değilim şimdi
a - bu daha neyki..rakıyı da direkt kafaya dikiyo !!!*
aabi evil - ya,öyle mi ? doğrudur tabi...
bir tane daha...
kolpa da usta bir arkadaşın ortamda sarfettiği sözler;
- olm biz çeşme'deyken yüzerek yunan adalarına gittik....adaya çıktık,ada da yunanca yunanistan'a hoşgeldiniz yazıyordu !!!*
-ben seni arayacağım.
bizim lise dönemimizde sedat peker'in akrabası olmak şeklinde milli bir gelenek vardı..çok az abartıyorum her 5 kişiden 2 si sedat pekerin akrabası çıkardı..memleket falan farketmezdi izmir'den kars'a kadar herkes rizeli sedat peker'in akrabası olabiliyordu..hatta bizim sınıfta yabancı uyruklu bir öğrenci vardı , onun da sedat peker'in akrabası olmasından korktum bir dönem..en son dayanamayıp sordum..'değilim' dedi..çok rahatlamıştım..

öyle zamanlar oldu ki yerden bit gibi türeyen sedat peker akrabalarını gördükçe ;

'ulan acaba ben de sedat peker'in akrabası mıyım?'

diye sorardım kendime..hala olup olmadığımdan emin değilim..
ablanın ilkokulda 5 alması üzerine henüz okul yüzü görmemiş,bu yüzden de beşlik sistemle notlandırma yapıldığından bihaber olan bendenizin kısım kısım kıskanarak "nolcak,ben altı bile alırım" şeklindeki beyanatıdır
ilkokul arkadaşımın yıllar sonra onu yolda gördüğümde bana söylediği hede.
o: -nerede okuyorsun?
ben:-hacettepe'de, ya sen?
o: -aa,ben de hacettepe hukuktayım.
ben:- hönkkk!!!
n'olacak canım ben bir aya kalmaz tığ gibi olurum

bu kadınların pek sık salladığı bir yalandır. fakat dünyanın her yerinde tüm diyetler pazartesi başlar, salı günü biter.
serik*te lapa lapa kar yağıyordu**
(bkz: üşenenlere yıldızlı bkz vermek)
(bkz: google i hacklemek)
sene 2001 sokakta fifa 99 hakkında konuşan iki arkadaşımla şu dialoğu kurmuştum.

x - olm fifa 99'da benim üstüme güzel oynayan yok
y - hahaha olm daha bilgisayar alalı 1 yıl olmadı.nasıl güzel oynuyormuşsun.ben 4 yıldır bu oyunu oynuyorum ne konuşuyorsun sen.
ben - hasiktir ordan lan 4 sene önce fifa 99 mu vardı.
-bizim mercedesimiz var aslında bakma sen skodayla takılıyoruz...
-benim babamda geçen lincoln aldı.

-abi geçen bi geyirmişim 16dk. 23 sn.
-oha
-allah belamı versin ki...
-vay a.q.

-o da ne ki ya, ben geçen yaz 120 metreden balıklama atladım.
-abi ölmez misin?
-işi bilcen olm
-haaaa

-bugün 7000 soru çözdüm anne dışarı çıkabilirmiyim
-^/^(/'(')'^'%+^çık yavrum çık evladım , anasının kuzusuuu

-abi bizde geçen gün 950 milyon harcadık
-.....

-ben zar tutarak arka arkaya 76 kere 6-6 atan adamım ya sana mı yenilcem
sibel can'ın kendisinde selülit bulunduğu iddialarına 'kaymak gibiyim..' yanıtını vermesi..
türkiyenin yaklaşık 3'te 1'i sigara bağımlsı,yaklaşık 100-150bin ölü verdik gibi götünden sallamalardır.birde küsüratli sallarki çok ciddi bir şey söylediğini zannettsin karşısındaki.
hıncal uluç'un kabataş'ım * hakkında fare yuvası,dökülüyor demesi...
(bkz: türkçe yetersiz bir dildir)