bugün

olm köyde geçen ava gittik ben diyim 10 sen de 20 domuz vurdum hemde dürbünsüz.
erkeklerin kız tavlamak için kendilerini olmadıkları bir şekilde anlatmaları:

kitap okumayı çok severim, tiyatroya bayılırım, resim sergilerini gezmekten çok hoşlanırım.

mübalaga yapmış olabilirim.
- ben bir oturuşta bir orta boy pizza yiyemem.
- ben bir oturuşta bir orta boy pizza artı bir de yarım orta boy yerim.
- ben iki orta boy pizzayı köy ekmeğinin arasına koyup yerim.
(bkz: sözlük yazarlarının başından geçen ilginç olaylar/#8867553)
abi o değil de ... şeklinde devam eden cümlelerin çoğu
(bkz: odtü hukukta okuyorum)
(#6899477)

bilimsel değerler kusursuz.
--spoiler--
kaynak gösteremem çünkü şu an üzerinde oturuyorum.
--spoiler--
cem yılmaz
(bkz: ali sami yen çökebilir)

hayır bunu ciddiye alıp başlık açanlar var. adam yenilmiş. ne deseydi yani. ha bida adamın adı süha, büyük ihtimal erkek ve asy de kadınlar tuvaleti olmadığını söylemiş. ne işi varsa orda artık.*
(tamamen gerçek iddalara dayalıdır) papa 2. jampolün türkiye ye gelişinin asıl sebebi, bizim arkadaşa dedesinin bıraktığı "kutsal haramice" yazılmış kitabı ele geçirmektir. amacına ulaşmıştır da. geçenler de bizim ki vatikana gitti kitabı yeni papayı atlatıp tekrar ele geçirdi. derse gecikti. içeriye girdiğinde elinde bir kitap olduğunu gördük ve herkes o kitaba kilitlendi. kara kaplı kutsal haramice kitabı merak ediyorduk. sonra üzerini okuduk ve aa demek haramice kolay bir dilmiş dedik. hayır gerçek öyle değildi. o genel muhasebe kitabıydı.
Sene 1967 New york'tayım tabi o zaman Angeline yok bratt benim için ölüyor hollywood'ta peşimde tabi ama dedim bratt olmaz sen benden kısasın....
(bkz: kılıçdaroğlu nun başbakan olması)
başbakanın mal varlığını kendisinden daha iyi bildiğini iddia edip yorum yapmak, dolaylı yönden iftira atmak.

(bkz: ayıp)
türkiye'nin amerikaya bağlı kalmaması.
dankek reklamları:

obua çalarak koşmak

pelenin gelmesi

oxford'a sabahçı cambridge'e öğlenci gitmek.
ishal.(fazla sallayınca)
ben askerde denizli'de deniz komandosuydum. ( en güzel örneklerden )
4.elementtir efendim TAHTA! !
asal sayı kullanmak.

(bkz: isviçreli bilim adamları)
osurmak.
(bkz: #5416495) budur efendim budur. vodafone denen şirket kktc deki şirket ismini canı istemediği için ya da kktc yi sallamadığı için yapmıyor güzel kardeşim. yasal yükümlülükleri var bu olayın. nitekim, yakın tarihte burger king adlı şirket ''burger king'' adıyla kktc de mekanını açmış ve burger king'in isim hakkına sahip olan rum kesimindeki şahıs avrupa insan hakları mahkemesinde konu ile ilgili dava açmıştır. akabinde ''burger king'' ismi değiştirilmiş ''burger city'' gibi boktan bir isim konmuştur. kısaca, Birleşmiş Milletler'in tanımadığı bir ülke olan kktc de bu şirketlerin mağazalarını açabilmeleri için isim hakkını bulunduran rum kesimindeki şahıslardan izin almaları gerekmektedir. bilmem anlatabildim mi.

edit : başlığı açıp yanlış bilgiyi veren arkadaşı tebrik ederim. mesajlaşmamızda çok güzel bir '' u '' yaparak. öyle birşey yazmadığını aksine benim savunduğum şekilde yazdığını belirmiş. akabinde editlemiş, editlediğini dahi belirtmemiş. özel den bana laf sokmaya çalışmış. yanlışını düzeltene teşekkür bile etmeyen narsist birisi olduğu için.
başlık: dumlupınar denizaltısı

entry:

--spoiler--
ve bir süre sonra yetkililerle uydu telefonundan konuşan kaptan artık bir umut kalmadıgının haberi geldiğinde mürettebatın yanına döner ve "artık içebilirsiniz" der.

--spoiler--

arkadaşım uydu telefonu diyorsun, yıl 1953, ne uydusu, daha uzaya uyduyu bırak havai fişek bile gitmemişti.
aynı ofiste çalışılan * * ve uludağ sözlük yazarı olan kişi ile geçen konuşma:

- abi hiç sorma başıma geleni, ayak başparmağımın tırnağı batıyordu. doktora gittim. ameliyat ile acaklarmış. hem biliyormusun, alacakları kısım tam 11 cm imiş!!!!

- ohannes lan o ne, sen at mısın? atların toynağı bile o kadar uzun değil!!!

- bilmem artık abi...doktor dedi, 1 hafta işe gitmemem gerekiyormuş...

(bkz: ben var ya bir şey demiyorum)
ergenekon diye bir örgüt var amirim, türlü suikastler planladılar, memleketi sattılar, darbe yapacaklar diyorum. yüzyıllardır böyle bu...
(bkz: kaka fenerbahçeye gelmek için can atıyor)

-son aldığımız duyumlara göre aziz yıldırım istememiş..kaka'da ağlamiş..
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar