bugün

facebooktaki cem garipoğlu haklı diyenler grubunda kızların yazdıgı yorumlardan anladıgımız saçmalıktır..Birkaç örnek

Dilek P : yakışıklı hali vakti yerinde :( münevver salakmış.böyle bir sewgilin varken iki sewgili daha yedekte yuhh artık...

Hatice Ü : valla ben cem taraftarıyımm herzamanda ole olcakk belki çocugu içerde öldürcekler şimdi tmm pişman ama sabhalara kadar agladı resmen yahh ceme sonuna kadar haklıı

Gökçe Ş : evet yha o kaşar yüzünden kaç yıl yatıcak o çocuk

Bitter C : ailesiii fazla rahatmış kızın ayrıcaa zengin diye çocuğa yamamaya çalışmışlar.gezip tozarken...yaparken bişey dememişler.geniş geniş davranmışlar.kızda nasılsa cem benim diye aldatsın....darbe üstüne darbee vursun..cemde bunu hazmedemedii ditye kötü ...olsun..tabiki yaptıgı çok kötü bişey ama sonuçtaa hiçbiri masum değil..bncede serbest braklsn a.q

Ilayda Y : ya olan ceme oldu kız fahişelik yapmış...sonra ölüncede yazık namuslu genç oluo cem ise bi ömür boyu mahvoluyo yasarken ölüüü konusmalarını okumadınız mıı onu deliler gibi seviyodum demiş....!!!!!!

inanamayanlar için

http://www.facebook.com/p...d=528824068.3120842264..1

Edit : Eksileyen var desem kanınız donardı dimi.Ama malesef eksileyen(ler) var.
yaş ortalaması sebebiyle abartılmaması gereken kızlardır.
destekten başka bir şey de vermelerini gerektirir.

ilk defa hemcinsimin tekine "vay rsspu" diyesim geldi.. *
satanik bir tepkidir.
kız değildir onlar.
beyinleri hasarlı mutant canlılardır.
fazla dizi izlemek , kozmetik ürünlerine fazla maruz kalmak,
hali vakti, tipi yerinde sevgili- koca bulma telaşı içinde kalmak
hastaları bazen bu hale getirebilmektedir.
onların suçu değil düşünemeyip sadece sıçabilen canlı olmaları.
biraz empati ya.
(bkz: şakaysa hiç komik değil gerçekse çok komik)
bugün bana* yarın sana*
Not: bu kızları da doğrarsa testere sponsoru olucam.
Önemli Not: burdada o kızlardan var sanırım çünkü eksilemişler entry mi o yüzden zirvelere giderken dikkat edin arkadaşlar.
(bkz: dejenere)
cem garipoğlu'nun arkadaşlarının açtığı fake hesaplarla yazılan şeylerdir muhtemelen.
bizzat karşılaştığım durum.çalıştığım mekana gelen 2 tane kızın gazetede onun resmini görmesiyle beraber gazetedeki yüzünü okşaması ve canım benim demesi beni gerçekten dehşete düşürdü.
sanki bu şahsiyet bakkaldan ekmek çalarken yakalandı,kızarkadaşını vahşice öldürmedi.ah be akılsız kızım,sen onun kafasını okşamak isterken o senin kafanı kopartmayı düşünecekti belki de.
olaya farklı bir penceren bakma durumudur ama ortada bedenden ayrılmış bir baş varken hiçbir şey hafifletici sebep olamaz. insanların yaşam hakkına müdahaleyi haklı görmeleri de apayrı bir tehlikenin göstergesidir. can vermek hariçten gazel okumaya benzemez.

edit:bu da eksilendiğine göre artık mantık falan aramaya gerek yok.
(bkz: orospuluk belirtileri)
insanın okuyunca sayıp sövesi geliyor ki zaten biri yapmış bunu;

---
Ümit Avcu
sizin sülalenizi sikim kız ölmüş gitmiş bi can çıkmış arkasından kaşar orospu diye konusuyonuz sizin yaptıgınız erkeklik mi yarın bi gün o kız ahirette sizden hesap soracak amq ailenizedemi saygınız yok lan babası suçlu olabilir soruyom burda ki hang...i kız erkek arkadasının evine gidio kimsenin özel hayatı kimseyi ilgilendirmez yaranız var mı da gocunuyonuz siz insan sıfatınızı kaybetmiş hayvanlar size başka birşey söylemiyorm şerefsizler ölünün arkasından bile konusacak kadar küçüksünüz...
---

beğen.
okuduklarıma "oha" diyor, yazılanlara faltaşı gibi açılmış gözlerle bakıyorum.

neyse kızlar merak etmeyin, hele bir serbest bırakılsın sizi de bir çöp konteynerında buluruz.
(bkz: stockholm sendromu)
erkek egemen,müslüman bir toplumda büyüdüğü göz önüne alındığında fazla garipsenmeyecek durum.

(bkz: sikilesi kızlar)
(bkz: deveye diken insana siken yaranır)
(bkz: kuyruk salla da inanayım)
yok artık deyip inanmadığım fakan facebooktan baktığımda şoklar yaşatan grup. nasıl insanlar var bu ülkede hala anlamış değilim ve böyle b*k beyinli insanlarla aynı ülkede yaşadığıma inanamıyorum. sevgilisiyle dans eden evine giden bütün kızlar bu şekilde öldürülsün o zaman var mı böyle bi zihniyet yaa.. lanet olsun hepsine.
münevver karabulut'u çekememelerinden kaynaklanıyor olabilir. kız milletinin kendi arasındaki güzellik yarışı böyle bir sonuç doğurmuş olabilir.

(bkz: yine neler yazdırdınız bana)
evrim teorisinin ispatıdırlar.
(bkz: evrimleşememişler daha)
ölenin kendisi olabileceğini düşünemeyen kızların yaptığı eylemdir.
facebookta ya da daha geneli internette her boku yiyebileceklerini sanan gerizekalı insanların yediği son bok. üşenmeyip hepsini dava edeceksin bir savcı görecekler ilk defa. bakalım bu kadar rahat salaklaşabiliyorlar mı.
(bkz: cem beni kes beni)
--spoiler--
evet yha o kaşar yüzünden kaç yıl yatıcak o çocuk
--spoiler--

(bkz: oha)
(bkz: kızların içindeki psikopat)