bugün

facebook butonudur. bakarsın hoşuna giderse beğenirsin. hoşuna gitmezsede beğenirsin. no problem yani. maksat eğlenelim gülelim. arkadaşa yalakalık çekelim.

beğenenler pekiyi pek güzel butonuna tıklasın.
(bkz: beğenmek)
(bkz: facebook taki beğenme butonu ihtiyacı)
facebook zaten kullanmam ama kullanan insanlardan da soğumama sebeptir bu buton. insanlar onu buton olarak görmeyi geçti, herşeye ayşecan likes this modunda takılıyor, benim de katil olasım geliyor.

başkaları da bunalmış süper bir şey çıkarmış ortaya;
[ ]
elin 4 parmağını kapatıp baş parmağını dik tutarak işaret çakılması simgesidir.
keşke bir de, "beğenmedim, iğrenç" butonu olsa dedirten, butondur.
"bende beğeneni beğendim" gibi dangozca bir yoruma sebebiyet veren facebook butonu.
Şöyle bir ayara sebebiyet veren butondur.

Zafer
Hastayım ya bir sıcak çorba pişirenim bile yok. Buraya ne smileyi koysam bilemedim.gif
15 dakika önce · Özel: yükleniyor... ·Beğen·

Emre bunu beğendi..
Zafer Çok merak ediyorum bunun neresini beğendin. Hasta erkeklere karşı ilgin mi var ?
2 dakika önce · Beğen
sadece beğen butonu olması insanı çoğu zaman fıtık eden bir durumdur, facebook'tan ıyyyy iğrenç butonu eklemesinide bekliyoruz, ya oda olmadı dislike butonu ekleyin be kardeşim *
son zamanlar da dikkatimi fazlasıyla çeken butondur. bir kişi bir yazı paylaşır ve yazı uzundur. yazının altında 35 saniye önce paylaşıldı yazar ve o 35 saniye içerisinde okumak imkansızlık olup 60 kişinin beğenmesi insanı şaşırtıyor ya da ne sikim iş lan bu dedirtiyor.
bir facebook şeysi. bunun alternatifi olarak iğren özelliği de olması gerekiyor.
görsel
hele hele twitter'da genellikle okudum, gördüm anlamında kullanılan buton.