bugün

entry'ler (859)

ricky gervais

gösterisinin biletleri, 30 saniyede -evet, 30 saniye- biten ingiliz komedyen.

yazarların pes 2014 deki favori takımları

(bkz: swansea city a f c)

cemocem

muhteşem sanat filmlerinin altyazılarını hazırlayan kişi.

dizimag

öncelikle yönetimi vasat.

divxplanet'ten hem altyazı aşırıyorlar, hem hiç teşekkür etmiyorlar hem de kendilerinin hakaret etme hakları var sanıyorlar. anlamadım gitti. bir de breaking bad 5x12'nin altına yazdığım yorum şu: ""iyi seyirler yo!" ve Taşkanosuz olmuyor."
dizimag yönetiminin bana verdiği cevap: "Üyeliğiniz askıya alınmıştır. Kural dışı yorum"

gelelim bir de hd dizi izliyoruz diyenlere. arkadaşlar nasıl hd izliyorsunuz anlamıyorum. 45 dakikalık bir video dosyasının hem hd olup hem de 500 megabyte olması... sizce de bir bokluk yok mu? yani biz torrent'te 1 gb olan dosya da hd ama bu da hd... inanması zor be olm *

gelelim çevirmenlerine.
çoğu çevirmen -bu işi çok iyi yapanlar da var- altyazılarını başka sitelere koysa, altyazı hayatta onay alamaz.

demek isteyeceğim götü kaldırılmış, ergen sitesidir. hadi eyvallah.

batigol 7

son zamanlarda divxplanet'ta çevirileri yeşil alamayan çevirmen.

karakolu protesto ederken içki içip seks yaptılar

"karakolda öpüştüler omo yaaaa." ve "karakola ayakkabılarıyla girdiler." iddialarıyla yarışacak hödödür.

gecenin bir saati balon patlaması

çok ilgi çekici olaylar bütünün başlangıcı olan olay. dikkatli olunması gerekir.

nadine labaki

18 şubat 1974'te lübnan'da doğmuş aktris, yapımcı ve yönetmendir kendisi. son dönemlerde where do we go now filmiyle atağa kalkmıştır ve cannes film festivali başta olmak üzere birçok film festival'den ödüller almıştır.

rol aldığı filmlerden bazıları:
(bkz: caramel)
(bkz: where do we go now)

download manager kullanmadan dosya indiren kız

belki, torrent kullanıyordur.

download manager ne bi' de abi

sözlük yazarlarının alıp da okumadığı kitaplar

forbes rydell - intikamın bedeli. bir türlü ısınamadım. güzel polisiyeye benziyor ama.

alka seltzer

bugün çok fazla kullanılan ilaç olmuştur.

apocalypse the second world war

taraflı olsa da içerdiği tespit ve görüntülerden dolayı izlenmesi gereken 2.dünya savaşı belgeseli.

stoke city

futbolu sadece futbol olarak; gören ve oynamaya çalışan sistemi sağlam takım.

26 aralık 2012 stoke city liverpool fc maçında biz futbol severlere bunu tekrar ispat etmiş olan ingiliz futbol takımı. kabul ediyorum, oyuncuların hepsi yarma gibi. fakat, adamların kendilerine göre kurdukları bir sistem var, ona göre oynuyorlar. türk takımları gibi değiller.

captain tsubasa

1-2 ay önce gece bu saatlerde, tv karşısında zap yaparken yumurcak tv'de karşıma çıkan efsane çizgi dizi.

gecenin tek şarkılık özeti

kings of convenience - know how

http://www.youtube.com/watch?v=7NYwXSNZLpQ

heinrich himmler

adolf hitler'in sağ kolu olmuştur.

yahudi soykırımında, hitler tarafından verilen emirleri istekli bir şekilde uygulamıştır. soykırımın, daha çabuk ve alman askeri'nin üzerindeki psikolojik baskıyı en aza indirmeye çalışmıştır. hidrosiyanik asit ve karbon monoksit gazlarından oluşan Zyklon-B isimli zehirli gazla; Final Solution adı verilen eylem planı sonucunda, polonya'da 6 milyon yahudi öldürülmüştür.

ölümünde de birçok sır perdesi vardır. potasyum siyanür kapsülünü içtikten, 12 dakika sonra, öldüğü söylenir. ama bazı kaynaklara göre, intihar edenin ikiz kardeşinin olduğu söylenir.

(bkz: final solution)

wehrmacht

2.dünya savaşındaki alman ordusu.

içinde birçok katliam düzenleyen ss kuvvetleri de bulunur.

kings of convenience

uzun süreden beri albüm çıkartmayan şahane grup.

nasıl tanımlasam diye düşünüyorum, ama beceremiyorum. "muazzam ağabey ya" diyeceğim. en güzeli bu bence. her yerde, her zamanda ve her modda dinlenecek şarkı yapmayı becerebilen; soğuk ülkenin insanlarından oluşan topluluk.

know how

me in you

boat behind

mesajlaşılan kızın aniden susması

bu saatlerdeyse, uyumuştur.

şimdi yatayım sabah erken kalkar ders çalışırım

şu anda yatsa, normal bir insan, erkenden kalkamayacaktır. tabi ki erken saat normları da insan insana değişmektedir.

bu eylem genelde, yalan olur.