bugün

grupça tuvalete gitmek, kol kola girip gezmek kadar iğrenç bir durumdur.
lezbiyenlikle değil tikilikle alakalı olduğunu düşündüğüm durumdur. allah belanızı kaldırmaya sizin aşkım ne lan?
daha kötüsü için:
(bkz: erkeklerin birbirine aşkım demesi)

en kötüsü için:
(bkz: erkeklerin birbirine sevgilim demesi)
(bkz: erkeklerin birbirlerine bacanak demesi) kadar iğrenç bir durumdur.
allah'ın lezbiyeni ya ne olacak.
Orada, burada, şurada ve hatta öteki dağların arkasında bile karşılaşabileceğimiz çok olağan bir durum. Ayrıca bir kızın, bir kıza "aşkım" demesi sonucu, "AMAN ALLAH'IM" lık bir durum söz konusu değildir.

(bkz: birbirine ibne naber diyen erkek modeli)
bunların derste yoklama sırasında "buradayım aşkım diyen" bir versiyonunu da rastlanmış olup, hoca önce ne olduğunu anlamaya çalışmış sonra da "dua etki kızsın , yoksa sabah sabah adli vaka çıkacaktı" diye terslemiş, tüm yıl kıza gıcık olduğunu her haliyle belli etmiştir.
hoca bayandır bu arada ve bu hitap hoş olmadığı gibi ağız alışkanlığı insanın başını belaya bile sokabilir.
hatuna tam yazılacakken basıma gelen hadiselerden biri.
uzaktan kestigim bir hatun telefonda birine "askım" dedi ben beni bitirdi. hatunla aramız super olmasada muhabbetimiz vardı. cesaretimi topladım gittim bi baktım son aramalara.. bir de ne goreyim. kocaman "hande" yazıyor. dedim allah belanı versin kalktım gittim. bu da boyle bir anımdır.
yadırganmaması gereken hededir. biz de diyoruz birbirimize demiyor muyuz ? lan !?
son derece rezil, kolkola gezen kızlar kadar şiddet uygulama isteği uyandırıcıdır. her iki hareket de (aşkım hitabı - kolkola gezen kızlar) iyi kötü ruhsal ve dünya görüşsel altyapısı olduğuna inandığım lezboluktan çok daha iticidir; adeta onun küspesi durumundadır. "heyyy, kızız, beraberiz, kolkola omuz omuzayız, birbirimizi kollarız ahı!" tavırları gösteren bu embesil beyinsizleri bir de birbirlerinin erkek arkadaşlarına sulanırken görmek arkadaşlıklarının sağlamlığını test etmek babında gayet ışık tutucu olabilir.
hemcinslerine karşı bir ilgi besleyen şahıslardır. iğrenç bir durumdur zira normal yaşamda bu kelimeyi bir kız bir erkeğe ya da bir erkek bir kıza söyler. gerisi saçmalıktır.
-kız:doğum günün kutlu olsun aşkım.
+kız:efendim?
sevgilisi olmayan kızların birbirlerini tatmin etme yolu da denilebilir.
Küçüklüğünde "kızlar kızlara sarıldığında veya birbirilerinde öptüklerinde eşcinsel olmuyor da erkekler niye oluyor?" diye düşünen bünyenin sonra da dumura uğraması sonucu mavi ekranla sonuçlanan olaydır.* *
yapmacık bu tabirler kızların doğasında vardır.
kızlar çocukken okulda elele gezerler,
yine o yaşlarda en yakın arkadaşı başkasıyla oynarsa kıskanıp küserler,
özleyip birbirlerini gördüklerinde deli gibi sarılıp bi o yana bi bu yana sallanırlar,
ağladıklarında birbirlerine sarılırlar,
beraber uyumaktan çekinmezler,
sevgilileriyle kız arkadaşlarını tanıştırmayı kaynaştırmayı severler,
aşkım ı bilmem ama bebeğim , canım, tatlım gibi kelimeleri de birbirlerine kullanırlar.
oldu canım şimdi bütün kızlar bunu yapıyo diye lez olsun. ay ben öyle kızlara gıcık olurum ben delikanlı kızımdır tripleri de genelde fostur yok öyle bi dünya zira erkeklerin gay sıfatından korkularına öküzleştikçe öküzleşmelerinden iyidir. öpüldünüz aşklarım.*
erkeklerden umduğunu bulamayıp saçmalayan samimi gibi görünmeye çalışan kızlardır.
saçma birşey erkek arkadaşa söylenmesi daha makbuldür.
Hollanda'da çok normal karşılanacak bir durumdur.
yalnızlıktandır. sevgili bulunca geçer.
aynı hareketi erkekler yapsa hoş karşılanmayacak kesindir.
(bkz: fantastik diyaloglar)

(bkz: ne biçim konuşyonlan sen)
birbirlerine bebeğim diyen erkekler kadar normal bir durumdur. pek yadırganmaması gerekir.
genel cerrahi profesörünün asistanına hayatım demesi kadar ilginç olmayan durumdur.
not: bahsettiğim cerrahi bölümüne en son ne zaman bayan asistan girdiği bilinmemektedir.
samimiyetsizliğin dibe vurduğu andır, ama koçum demesinden de iyidir.
insanı sinir eden durumlardan biri. görüldüğü anda kaçılması gereken kızlardır bunlar. aman diyeyim.
(bkz: bakayım a valla gerizekalı bu)