bugün

entry'ler (298)

sözlük yazarlarının itirafları

Yıllar sonra bir anda sözlük aklıma geldi ve geri döndüm nasıl herkes keyifler yerinde mi ?

arkadaşlar ben işkembeci kokoreççi miyim de sarhoş olup beni arıyorsunuz ?

sözlükte kadın olmak

prim yapmanın kolay olduğu bir ortamda prim yapmaktır.

ama vajina diyen mal

Fakat mi desin lakin mi desin ne desin ?

hayatta gerçekleşmesi imkansız olan şeyler

mutlu bir sabaha uyanmak.

sözlük yazarlarının özlediği şeyler

pokemon izlemek.

itiraf ediyorum bazı sabahlar karşı komşunun ekmek sepetinin kenarında asılı ayakkabı çekeceğini kullanıyorum.

yalnızlığa iyi gelen şeyler

yalnızlığa iyi gelen şeyler ;
çay.
edit : benimkine iyi geliyor demek ki siz niye üstünüze alınıp eksilediniz mk.

yazarların şimdi dinlediği şarkıdan bir cümle

kedilerin tercümeye ihtiyaç duyulmayan seslerine büyük anlamlar yüklersin.

kahrolsun denilen şeyler

kesinlikle bağzı şeyler.

özel mesaj almak isteyen yazarlar

biri atsa da saati sorsam.

gerçekten arkadaşım diyebileceğim insan kalmamış gibi etrafımda.hayatımda hep arkadaşlık konusunda yalnızlık çektiğimi fark ediyorum.

içinde j harfi geçen kelimelerin güzel olması

aklıma gelen ilk kelime jandarma olmuştur.

yazarların anlam veremediği şeyler

kendi elmizle yarattığımız şeylerin aciz köleleri olmaktan öteye gidemiyor oluşumuz.

gecenin sözü

ha bir de, yola çıktığın zaman hangi köprüyü seçtin?

en son ne çektiniz

bu soruya vereceğim cevap dumandır.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

insanların insan olarak yaşayamadığı bu dünyadan tamamen tiksiniyorum.bir insanın diğerinden fiziksel olarak daha güçlü olduğu için ona sahip olması istediğini yaptırıp yapmasından nefret ediyorum.bir insanın sırf aciz cinsel zevkleri için masum bir kadına ya da herhangi bir bedene tecavüz edebilmesini kaldıramıyorum.bir insan böyle bir güveni nerde bulur da başka bir insana zorla bu kadar alçakca bir şey yapar anlayamıyorum.nasıl bir başkasına zorla sahip olabilir nasıl başka bir insana zarar verebilir.bunun açık giyindi tahrik etti gibi hiçbir açıklaması olamaz.bir insana fiziksel ya da psikolojik olarak zarar vermemek bu dünyada her şeyden önce gelmelidir.hissettiklerimi daha nasıl anlatırım bilemiyorum.sizin o aciz zevkleriniz hiçbir insanın değerlerinden daha önemli değildir.ama bu kadına şiddet olaylarının bu kadar artması insanların bu kadar yüzsüzce bu suçları işlemesinin altında da tabiki bir çok neden yatmaktadır.bunun altında kendi örf ve adetlerimizin kadınları hep ikinci bir planda yetiştirmesi yatmaktadır.erkekler ya da güçlüler her zaman baş tacı yapılıp en değerli olarak görülmesi bunların sebebidir.doğduğu andan beri erkek çocuğunu kayırarak büyütmek,kadın kısmı ne anlar kadın kısmı sussun evinde otursun zihniyetidir bu tecavüz olaylarının mimarları.üzülerek kalbim parçalanarak haberleri öğreniyorum ve bu kalpsiz zalim dünyada savunmasız insanların savunulması için yapabilecek bir şeylerimizin olmaması beni derinlerden yaralıyor.

sözlük yazarlarının whatsapp durumları

let freedom ride.

on birinci neslin trollden öteye gidememesi

bu başlık altına girilen entrylerin tarzlarından bile benim yargılarımı doğrulamışlardır. hepinize sonsuz teşekkür ederim.

on birinci neslin trollden öteye gidememesi

içimi acıtmaya başlayan canımı sıkan saçma bir durumdur.bu sözlükte üyeliğim olduğundan beri yazmaktan çok okumaktan yanayıp ama artık bu saçma başıklar canıma tak etti.yeter yani cidden önüne gelen birkaç tane fake hesap açıp burda insanların milli dini veya namusuyla ilgili değerler üzerinden dalga geçip eğlenmeye çalışıyor. birkaç kişi üsütne gidince de kinayeden de mi anlaşılmıyor diyorlar.giderek kalitesizleşiyor günlük başlıklar.sözlükte troll futbol ve siyasetten öteye başlıklar göremiyorum cidden seviyesi kalitesi kalmadı.insanın ilgilenesi kalmıyor.

küçük bir hatırlatma: bir şeyleri eleştirdim diye troll olmak zorunda değilim farkında olduklarımdan bahsediyorum burada size.