bugün

entry'ler (3914)

amedspor fenerbahçe eşleşmesi

ulan rusya ile kriz yaşıyoruz fener rusya'ya gidiyo. şimdi de diyarbakır. polat alemdar mı lan fenerbahçe.

rıdvan dilmen ve sneijderli türk telekom reklamı

- nooluyo hanım, nooluyo?
+ fiberliyo cevdet fiberl... aaa adil kullanım kotası doldu.
- iyi kalk bi su kaynat çay demleriz.
rıdvan: yapma türk telekom yapma yaaa. adil kullanım kotamız da dolduaaa
sneijder: toldu hojcam doldu. şerafsis kota.

bugün firavun için ne yaptın

itlik puştluk.

turşunun suyu mu suyun turşusu mu

günlerden bir gün çocuğun biri annesine turşu bidonunu göstererek "şimdi bu tuşunun suyu mu suyun turşusu mu?" diye sorar. çocuğun annesi de devlet dairesinde memurmuş. demiş ki; şimdi git öğleden sonra gel.

neyse çocuk öğleden sonra gitmiş annesinin yanına. annesi demiş ki evladım bak aşağıya tebeşirlen bazı noktalar işaretledim şimdi git şu kornişon turşuları al da aşağıya işaretlediğim noktalara bunları yerleştir. ama tek tek götürcen kornişonları yoksa kabul etmem. bunu yaparsan sana cevabı söylerim.

çocuk koca bir gününü alsa da söylenileni yapmış ve cevap için annesinin yanına gitmiş. sonra annesi bunu kolundan tutup pencereye çıkarmış ve çocuk görmüş ki; aşağıya yerleştirdiği kornişon turşular koca bir "derdini sikeyim" yazısı oluşturmuş.

12 aralık 2015 euro 2016 kura çekimi

reyting, reklam geliri vs düşünülerek yapılmış, gelirleri maksimuma getirecek şekilde ayarlanmış gruplar. futbol endüstrileştikçe ve dönen para büyüdükçe maalesef bi müsabaka olmkatan uzaklaşıyo amk.

yani şimdi bakıyosun daha önceki turnuvanın en daşşaklı maçlarından türkiye-çek cumhuriyeti- hırvatistan maçlarının tekrarı ayarlanmış, aralarında mazi olan almanya-polonya, avusturya-macaristan, ingiltere-galler, fransa-arnavutluk-romanya eşleşmeleri yapılmış. bu nasıl kura lan ayarlanmış bu.

hatta görüyor ve arttırıyotum; mesela şimdi c.ronaldoyu psg parayı basıp alsa bi sonraki yılın şampiyonlar ligi eşleşmesi belli r.madrid-psg.

akatsuki

japonya'nın venüs gezegenine gönderdiği uzay sondasının adıymış.

http://www.nature.com/new...3?WT.mc_id=TWT_NatureNews

ama biz bu kelimeyi her zaman itachi, pain, obito, kakuzu, hidan gibi daşşaklı ama bok yoluna giden karakterlerden oluşan bi organizasyon olarak hatırlıycaz. rip :(

şu an cepte 500 milyar olsa yapılacak ilk şey

o kadar paranın cebime sığdığını görürsem allahın hikmetinden sual olunmaz deyip hiç ellemem amk kalır orda.

burger king in at etini itiraf etmesi

türkler için çok da bişeyin farketmeyeceği durumdur.

(bkz: biz zaten şamanistiz aha dayıya sor)

her şeyin bir sonu varsa uzay nasıl sonsuz

iki şey sonsuzdur; insanoğlunun aptallığı ve evren. ikincisinden o kadar da emin değilim.

- a. einstein

1 tb dosyayı 10 saniyede indimek

(bkz: li fi)

bi istanbul'un fethi değil ama bu da çağ kapatıp yeni bi çağ açabilir valla bak.

olası rusya türkiye savaşı

(bkz: hemen o elindeki red alert ı bırak evlat)

kevin grosskreutz

ligin ikinci yarısında oynamaya başlayınca adını söylemekte zorlanmayalım diye takımdan ayrılan koca yürekli adam. tebrikler grosskadjfkd.

osmanlının geri kalma nedeni

yavuz sultan selim'in devletin yönünü doğuya çevirmesi.

gelsin eksiler şimdi.

50 bin liraya ezeli rakip forması giyer misin

(bkz: allahını seven götüme ezeli rakip forması soksun)

putin iki haftaya kadar gider

(bkz: gardaş adam ayıya biniyo yalnız)

rusya nın türkiye den tavuk ithalatını durdurması

tavuk döner yiyince üste para verirler artık.

captain america civil war

fragmanı çıkmış film: https://www.youtube.com/watch?v=43NWzay3W4s

--çizgiroman spoiler--

çizgi romanı okuyan çoğu kişi tony stark'ı haksız bulup cap'ın tarafını tutmuştu (ben de). ezilen, mağrur taraf biraz cap'ın tarafıydı ama sanırım filme yansıması tam tersi olacak. özellikle captain ile tony arasında geçen

-üzgünüm tony o benim arkadaşım.
-ben de öyleydim...

diyaloğuna ve iron man'in baya dayak yemesine bakarsak.

--çizgiromanspoiler--

dokuz eylül kampüsündeki fantastik nesne

allah diyen tirbüşon lan bu.

sakal bırakan erkeklerle çıkmıyoruz kampanyası

benim de katıldığım kampanya. sakalsızlar da çıkmam ama ibneliğin lüzumu yok şu an.

mustafa denizli

yine büyük takımlardan birinin teknik direktörünü kovmasıyla gündeme gelen kişi. ne zaman bi takım boşta kalsa bu adam gündeme geliyor adamı mevsimlik işçiye çevirdiler amk.