bugün

Ortaçağ zihniyetinin ağzından çıkan sözdür.

Evet arkadaşlar artıları alıyım.
kız öğrencilerin babaları tarafından uçan tekme pozisyonunda sikilesi imamın tespitidir.
Annesinden ibret alan kişi söylemidir.Okulda s... üzerinden not verildiğini sananların kurduğu cümledir.Kimse üzerine alınmasın.
Erdoğan'ın mezun olduğu okulun öğretmeninin söylediği dehşet verici söz.
cahilce söylenmiş bir sözdür. tartışılmaya bile değmez.
bende böyle sonuç verdi demek istemiştir.
kızların okuldaki sapık, tecavüzcü, ataerkil, kıro, müslüman şerefsiz erkeklerce harcanmasına topyekün karşıyım. devlet bu şerefsizlere karşı önlemini en ağır şekilde almalıdır; ama bu şeyhlere kızların ırzına geçmesine müsade ettiğimiz anlamına gelmesin asla. okula giden, sevgilisiyle yatan kızlara "orospu" yaftasıyla her cinsel tecavüzü mübah ve her tecavüzcüyü haklı gören bu "fahişe" zihniyetli yobaz imama sövmemek elde değil. bir genç isterse bir erkekle sevişebilir, isterse o erkekten ayrılır. bu 3. dünya zihniyetli, sübyancı, sapık türk erkekleri insan olmayı öğrenmek zorundadır.
bu devirme işi olmayanların sözleridir. hangi yüzyıldayız diye bakıyorum da yazık ya bi bitmediler be.
Annesinden tecrübe etmiş kişi söylemi.
bu genç ülkücülerden bir erkek olarak "oğlum önüne gelen kızı sikicen, ben üniversitedeki 3 kız arkadaşımı siktim. anadın mı? kızlara arkadaş, kardeş gözüyle bakılmaz. ben kız arkadaşlara orospu diyorsam yanımda olacaksın... biz orospu kızla evlenmeyiz. edebinde, kapalı, namuslu-bakire kızla evleniriz. " bunları duydum. ikiyüzlülükte son nokta. tabi daha kerhaneye gidip, o iğrençliği o kızlara para karşılığında yapan solcu, komunist arkadaşlardan bahsetmedim bile. türk gençliğinin kodu ve geni bozuktur. barbarcadır!
aklıma yılmaz güney replikleri gelmiştir. başını tam hatırlayamadım da bir yerinde orospu olacaksa okumuş orospu olsun diyordu. bırakın okuyalım. orospu olacaksak okumuş orospu oluruz.
"türkler sarı ırktandır, evrimleşemiş aşağı bir maymundur. " tezini doğrulayan türk genci erkeklere ekmek bile vermemek gerek.
ateistiyle, müslümanıyla domuz geni taşıyan türk erkekleri için özel lağamlar inşaa edilmelidir. ne de olsa yaşam alanları...
hala kızların ''okuyup okuyamayacağını'' tartışmaya ''hakkı'' olduğunu zanneden bazı .....* ile aynı ülkede yaşamaktan utanç duyuyorum.
katılmadığım söylem. bunu söyleyen kişi öğretmen olmuş da adam olmamış.
masumca söylenmiş bir sözdür. aşikar.

olayı sağa sola çekmeden yorumlayalım. düz mantık işletmeliyiz. bir genelleme olmuş tabi her zaman istisnalar vardır. allah ehli namus olmayı nasip etsin...

edit: adam gibi bilgi içerikli entry giriyoruz; eksi yağmuru başlıyor. el insaf yahu! yazık, yazık!
olacaksa okumuş orospu olsun. yilmaz güney.
(bkz: kişi kendinden bilir işi)
ülkemiz lise kızlarının yüzde doksanının ne yazık ki ispatladığı gerçek.
bu konuda çok iddalıyım bir kızın ruhunda orospuluk varsa bu asla ama asla değişmez bu mendel kanunları gibi newton kanunları gibi hayatın temel gerçeğidir o yüzden oraya gönderirsen fahişe olur buraya gönderirsen şu olur yanlış düşüncedir yollu kız her ortamda yolunu buluyor zaten merak etmeyin önemli olan kişinin kendi karakteridir.
skolastik düşüncenin somut örneği.
fahişeleri sikerseniz piç doğurur.
haberle birlikte bir kez daha teyit edilmektedir ki yeryüzünde çok ilginç canlılar yaşamaktadır.
bu beline hakim olamayan o.ç ler okudukça bu fikirdeki o.ç lerin azalmayacağı gerçeğini gün yüzüne çıkarır.
bu beline hakim olamayan o.ç ler okudukça bu fikirdeki o.ç lerin azalmayacağı gerçeğini gün yüzüne çıkarır.