bugün

Birbirine sarılmış iki titrek dudaktan ibaret suratım sözüyle beni benden alan bir sago harikasıdır bu şarkı. Bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum.*
--spoiler--
iNSAN RABBIN BEBEĞi,HEPSiNiN TOPLAMI 1 SÜRÜ
GÖRMESEKTE BAŞIMIZDA BiR ÇOBAN DER-DURUR ''YÜRÜ !...''
HAYAT EN YAKIN DOSTUMDUR,HEP YANIMDA YÜRÜR.
BiRGÜN BENi TERKETSE KEMiKLERiM ÜZÜNTÜDEN ÇÜRÜR.
iNANÇ BiR TARLADIR,HEDEFi OLANLARIN SÜRDÜĞÜ.
GÜLMEK BiR MÜKÂFATTIR,AĞLAYAN GÖZLERiN GÖRDÜĞÜ.
ÖLÜM BiR KARANLIKTIR,TÜM IŞIKLARIN SÖNDÜĞÜ.
MADALYON 2 TARAFLIDIR ,iYi VE KÖTÜNÜN BÖLDÜĞÜ.

--spoiler--
Dertliyken dinlenmemesi gereken şarkılardan. Sago'nun en iyi şarkılarından biri. Twitterdan yazdığına göre 15.yıl albümünde yer alacakmış bu şarkı.
(bkz: akbaba)
(bkz: behzat ç)
kürdün kolları diye okuduğum başlıktır.

(bkz: yaran yanlış okumalar)
tekrar tekrar dinlenilmesi gereken sago parçası.
sonunda ağlama payı olan tek şarkı.
akla geldikçe uzaklara götürür.

--spoiler--
dindirir acını elbet bi melek...
--spoiler--
en iyi melankolik şarkılardan biridir.
insana bir çok duyguyu tattırıp sonunda acı bırakan ve aynı şeyleri bir daha yaşamak isteği yarattığından saatlerdir dinlediğim başyapıt. şurdan ulaşılabilmekte http://www.youtube.com/watch?v=1bUibA5Jkso
adam ali ata bak dese bile yetiyor.böyle bir ses tonu böyle bir vurgu yok kardeşim.
kurtarır bedeni elbet birileri ya..
nedensizce hüngür hüngür ağlamıştım ilk dinlediğimde halada benzer tepkileri veririm.
Başlığı gorunce dinleme istegi uyandirdi bunyemde. Harika bir sagopa parcasidir.
ergenlikte monte carlo kadar etkisi olmuştur ve günümüz rap kültürünün nasıl düştüğünü hatırlatan bir eser.
Sagonun en sevdiğim şarkılarından. Melankolia nın doruklara ulaştığı, dinlerken eski anılarıda canlandıran bir parça.
Gariptir, ergenliğim neredeyse tamamen bu adamla geçti yahu.. Sen de 20 ben diyeyim 30 şarkısını biliyorumdur ezbere.. O zamanlar yani.. Sözleri beni burdan alır, ordan oraya götürür şarkı bitincede geri getirir idi kendime. Severdim sever. Hazır başlıkta açılmışken neden dinlemiyorumruz? Dinlemeli..
gönder gelsin;

http://www.youtube.com/watch?v=C2DOLdXdZPM
Beatı mozole mirach'a ait olan şarkı. şarkının sevilmesindeki en büyük vesile bu beattır. Bu müziği sitem depresif ve mozole yapsaydı hala severdim.

Ayrıca sitem depresif rapi bıraktı.

Mozole Mirach abim ise yoluna mirac olarak devam ediyor, daha farklı müzik türleri deneyerek.
zora düşüldüğünde her zaman akla gelen.
Müziği güzel rap şarkısı.
Tabiki müziği araktır kendilerinin yapacağı hali yok ya.
Huzur özür dilemeli bana uğramadığı her gün için.
yıllar önce dinlediğim ve an itibari ile bilinçaltımdan yüzeye çıkan sagopa kajmer eseri.
' ölmek istiyorum; çünkü bu şekilde yaşamak bence onursuz bir şey '

derin izlerin üzerine gitmeden betimlemesini yapan şarkıdır.
Kırılmaya ramak kalmış kollardır.
Sagopa'nın böyle güzel şarkıları son 9 senedir yok.

En son bu çıktı iyi olarak;
(bkz: bendeki sen)
güncel Önemli Başlıklar