bugün

entry'ler (804)

kaos çıksın evler yıkılsın insanlar yansın isterim

(bkz: canım hiç iyi değilsin)

vize haftası

öğrencinin kendisiyle yüzleştiği haftadır. sancılı, uykusuz, bol küfürlü ve kahveli geçer.

pisi pisi deyince siktir lan yarram diyen kedi

kötü kedi şerafettindir.

supernatural

Artık boku çıkan dizi.

ders çalışamamak

Beraberinde vicdan azabı getiren sorun.
(bkz: ağlarım)

harley davidson botlar

Inanilmaz saglamdir. Yillardir kullaniyorum ve hicbir yipranma belirtisi yok. Fakat tek sorun cok agir olmaları. Biraz cilizsaniz ilk gunun aksaminda ayak bilekleri fena agrir.

aritmetik sevda

Severek dinlenecekler listesinde en üst siralarda yer alan müthiş bir şarkı.

depresyona girmek için uygun hırka bulamamak

(bkz: yaran başlıklar)

düğünde oynamak

Insana kendini harika hissettirir. Tanidik bir ortam herkes coşuyor. Bu ne aristokrat havalar. oynamam diyenler pistte basi kici ilk dagitanlar oluyor nedense.
(bkz: tebrikler cool oldunuz)

seks itirafı ile tepki testi yapmak

toplumun genel yönelimlerini öğrenmek için başvurulan bir yoldur. toplum tepkisini analiz edip değerlendiren ve değerlendirilen verilerin yorumlanmasını içeren bu test ilk kez 5 ekim 2014 tarihinde uludağ sözlüğün güzide bir yazarı tarafından denenmiştir. bilim dünyasına katkısı büyüktür. *
(bkz: alın burdan bunu)

yazarların akıllarında kalmış kitaplar

tüfek mikrop ve çelik - jared diamond.

fakir sözlük yazarlarına burs vermek

zall' dan beklenen hareket. ama adam hem zengin hem cimri.

anna rf

Günün stresini üzerinizden atmak icin yudumladiginiz kahveyle birlikte yaptıkları her müzik iyi giden israil kökenli bir grup. Türkiye turları düzenliyorlarmiş su aralar. Nevşehirde kendilerini karsilayip önlerinde saygiyla egilmek istiyorum. Bu zamana kadar neden boyle bir tarzdan kendimi mahrum biraktim diye cok kizdim kendime a dostlar. Bulunsun dinlensin.
Gecenin hatta haftanin hatta yilin sarkisi olsun bu jump.

kesin lan sesinizi

Suanki haykirisim. Yahu sitede yasiyosun sen insan evladi. Uzerimde velet tepiniyor resmen seytan diyo asansore bindiginde 12. Kattan zemin kata kadar sopala. Altimdaki hatun sesini kaydetmis ikizlerini uyutuyor. Hayir o cocuklar o seste nasil uyuyor benim odada caliyor sanki. Ayy cildirazaimm. Ya ben sinir krizleri gecirip gozu karartip sikayete gitcem yada katlar arasi yalitim sart. Lanet olsun size kesin ulan sesinizi!

büyük beyaz boş duvar bulunsa yazılacak söz

"Belki hicbir şey yolunda gitmedi ama hicbir şey beni yolumdan etmedi."
Yada
"Gercek devrimciyi yöneten büyük aşk duygularidir."
Hep bu iki sözü cok sevmisimdir. Buyuk puntolarla yazardim.

bisiklet yolunda kurban kesmek

(bkz: türklere özgü davranışlar)

kurbanda gezicileri keselim

Koyun sözünün kendisine soylendiginden bi haber bağzi insan kirmalarinin teklifi.
(bkz: he yavrum he)

uyanır uyanmaz çizgi film izlemek

Birde çizgi film izlemek icin erkenden kalkmak vardir ki aslinda bu iki eylem ayni kapiya cikar. Ortak nokta zamanin en kaliteli cizgi filmleridir. Ben cocukken simdi oldugu gibi sabahin korunde cinayet haberleriyle, sacma sapan dedektiflik hikayeleriyle uyanmazdik. Sevimli kahramanlar, tas devri, şirinler gibi güzel şeylerle güne baslardik. Haydi yetiskinler samana cevriliyor yasam telasiyla ama cocuklar bari güne istedikleri gibi baslasaydi. Simdi izlemiyorlar mi ha izliyorlar ama ne kadar eski cizgi filmlerin yerini tutar iste orası şüpheli. Neymis efendim simdiki cocuklar saymayi ogreniyormus, zekasi gelisiyormus pepe zibidisiyle. 3 yasindaki cocuktaki zekayi birden ona kadar saymakla ölçen bir zihniyetle karsi karsiyayiz evet. Konu bambaska yere gidiyor herneyse. Dünyanın en güzel seyidir uyanir uyanmaz çizgi film izlemek.

kpss ortaöğretim

Oylesine girdigim ama suan nasil olsa bu yil okul bitiyor mühendis olurken calisirimda dur hele bi dedigim sinav. Türkçe matematik kismi oldukça iyiydi. Tarih cografya kismi benim pek ilgilenmememden mutevellit bana zor geldi. Genel kultur sorulari arasinda beklenen özçekim sorusu sonunda bu sinavda geldi *

gecenin şarkısı

koliva - güldaniyem.