bugün

entry'ler (379)

mehmet kadir karamanlı

https://www.change.org/p/...et-bir-yardım-eli-uzatsın

Böyle bir de imza kampanyası oluşturulmuş, umarım sonuç alınır.

bir sınıf dolusu davarla okumak

okula vurduğumuz zaman % 80 inin davar olması yürekleri burkuyor.

izlemekten bıkılmayan filmler

(bkz: A beautiful mind)

ben seni sevdim çünkü

Gözlerinin ışığına, gülüşünün büyüsüne, beni gerçekten sevme ihtimaline kapılmıştım. Yanılmışım.

ah ahh ahhh

(bkz: orgazm olurken entry girmek)

gece içilecek en iyi çorba

Hazır değilse asıl işkembe iyi gider.

loop a alınacak şarkılar

Cansaço- Nym
Hemlock- Dirty Art Club
Milla's Dream- Parov Stelar
in my mind- metaform.

gece içilecek en iyi çorba

Domates.

tanrı nın bizimle sims oynuyor olma olasılığı

Karakterimi random seçmiş derim. hiç uğraşmamış üstümde, saçlarımı sarı yapmamış, gözlerimi mavi yapmamış üzmüştür.

sözlükte kız var mı sorunsalı

Var Ayol.

milla s dream

Ne zaman açsam o an ki duygu durumumu yansıtıyor bu muazzam eser. Dinleyin, dinletin.

aynı hatayı tekrar yapmak

"Hata bir kere yapılır" ben aynı hatayı yapmakta seviye atlayan tiplerdenim sanırım.

yazarların okuduğu en sıkıcı kitap

Sofie'nin dünyası tamam dürüst olalım kitabı bitiren az kişi var evet bende yarısında bıraktım.

uludağ sözlük te kız olmak

Abartılacak bir şey değildir bu ne yahu sözlükteki kızları kötü kız gibi anlatmışsınız.

kilo alamayan kız

Günde üç defa wcyi ziyaret eden kızdır.

havuza yiyecek sokma

Bildiğiniz üzere havuzlara yiyecek sokmak yasak zaten girişte fazlasıyla para bayılıyorsunuz, içeride ise yiyecekler girişte ödediğiniz para kadar tutuyor. Ne yapıp ne etmeli de içeri gizlice yiyecek sokmalı?

yay burcu kadını

Lanet olsun ne muazzam varlıklarız dediğim şey. Lider ruh, cesur, zeki, pratik. Lâkin Yay burcu kadınlarının tek kusuru biraz çapkın olmalarıdır.

reddedileceğini bildiği halde ilanı aşk eden insan

içten bir şekilde gülümsetir, doğaldır, samimidir, hayata karşı biraz olsun umudu vardır.

solcu olup ali kınık dinlemek

Her ülkücünün içinde Ahmet Kaya sevgisi, her devrimcinin de içinde Ali kınık sevgisinin olması normaldir.

içip içip sızmak

sürekli olmadığı sürece tatlı bir uyku durumdur.