bugün

özbokuboncuklular yapımlarında karavana sam'in adı.
"amıcamın amına goyim" repliğiyle gönülleri feth etmiştir.
tweety ile gezen teyzeye sen kendini kerpeten amcklu hamdiyemi zannettin lan diyen çizgi film karakteridir.
3 versiyonu ile yarmış bitirmiş karakterdir. yoğurtlayam da ....

ses de çok güzel oturmuş.
+damımı yicen mi?
-heeeeeeeeee.
+eşşeğin zikini ye!
her bölümde ana avrat düz giden kızılbıyık sam'in canlandırdığı karakter. muhtarlık seçimleinde siyasetçilere bile taş çıkartan konuşmalar yapmıştır.
küfürden rahatsız olmayanlar için son derece komik ve eğlenceli videolar. özellikle 3. versiyon miras davası şahane. gün görmemiş küfürlerle yeniden ddüzenlenen çizgifilm, çok başarılı seslendirilmiş.
bugs bunny karakterinin 8 metrelik bir yemek masasının öbür ucunda ki karabiberi kendisinden istemesi sonucu, yaran diyaloğu seslendirmiş karakter.

-ne! karabiber miii, ikerim senin karabiberinii...*
Sam: Tavsan kardes seni çok sevdim, gel bi yol öpem..
Bugs Bunny : Bana daha çok anamı sevdin gibi geldi.
(bkz: cenabettin)
motorunu sikem
gözünün yağını sikem
bebeğini sikem
yolunu sikem

gibi cümlelerle önüne geleni siken bir amcamızdır kendisi...
kendisi bir idoldur. ettigi kufurleri ornek almak acisindan degil olaylara yaklasim acisindan. alayina isyan tarzi ile* idoldur.
(bkz: zibidi gonzales)
keşanlı hamdi'nin* baş düşmanı. kars'ın ayısı olarak bilinir. ulu orta izlenmemesi gerekir; zira küfürler yüz kızartabilir.

(bkz: ayranına tuz ekem mi)
(bkz: dilliğini sikem)
-lan sen kendini kerpeten amcıklı hamdiye mi zannedirsen ha.
-amına basacam amını yaracam amını sikecem.
ulan silahın var diye sen kendini kerpeten amcıklı am diye mi zannettin allahın kahpesi.
sıç ben senin sı götunu sikem sıç hadi bakam sıç sıç.

motorunu sikem seniiiiiaahhhhheeeeeeeee
(bkz: yerlere yatırır)
http://video.google.com/v...#docid=733518798113323998

yahu arkadaş bu padişah 4. cenabettin midir ne anasının amudur buna yemek yapmak ne beter iştir yahu. dana gibi midesi var amuna goduğumun çocuğunun. senin sarayının amuna goyam. repliğiyle gülme krizlerine sokan çizgi film karaketeri.
-buyrun kralım size dübürün içinden burma yaptım ehehehe...
+püh püh püh, lan gerizekalı bu tavşanı yeterince pişirememişsin git bunu hemen pişir gel yoksa bunun ölüsünü senin götüne sokarım hayvan!
repliği ile yarmıştır.

ayrıca kralı ayrı sikerim seni ayrı sikerim delirtmeyin beni lan diye isyan ettiği gözlerden kaçmamıştır.
en büyük düşmanı; keşanlı hamdidir.
senin milyon dolarının amına koyam repliğiyle beni gülmekten öldüren karakter.
özbokuboncuklular adlı dublaj grubu tarafından seslendirilen, yosemite sam karakterinin türkiye vatandaşlığına girdikten sonraki halidir.
ayrıca akşam akşam yanında cöğürülmesinden hoşlanmaz ve adından da anlaşıldığı takdirde en yaratıcı küfürleri eden karakterdir.
-senin ananın amına koyam ananı avradını sikem senin bebeğini sikem amına kodumun çocuğu
-ananın amına koyam senin ananı avradını sikem yoğurtlayam yoğurtlayam sikem
-vay ben senin götünü sikem motorunu sikem seniaaaaaeeeeeeeeeeeeennnnn
-sıcaktan zikin sola taşağın sağa yapışacak
-buyrun dübür içi burmanız kralım ehehe
-amıcamın amına koyam
-sikerim senin karabiberini
-benim küfür ettiğim nerde görülmüş amına koyim
-senin adın küfürbaz haydo deel mi?
-aaa karıııaaağğğ
-istikbal yataklarında sikiş zevki inanılmaz
-yav arkadaş daha önce böyle yemek duyduysam anamı siksinler

repliklerini içeren film. ailecek izliyoruz.
önüne ne çıkarsa amına koyan, anasını siken kişi. altıncısı çıkmıştır.
her fırsatta küfür eden ve bugs bunny çizgi filminden seslendirilerek hazırlanmış olan dublaj. buggs bunny keşanlı hamdiyi, sam ise haydoyu canlandırmaktadır.