bugün

insanın aşka karşı nekadar çağresiz kaldığını en iyi anlatan şarkı.
'' herşeye ragmen yine de sen '' diyen kenan dogulu şarkısı .
kenan doğulu şarkılarındaki ilginç tespitlerden bir tanesidir. diğerleri için buyrun okuyun: hangi kuş atlamış çatıdan ya da hangi balık denize hesap yapıp akıllıca. bir başkası için yine buyrun efendim, festival gibisin katılmak istiyorum.
Klibinin çekimleri esnasında, (bkz: Uludağ) tepesindeki piyano sahnesinde kameraman helikopterden düşüp vefat etmiştir.
türk pop müziğinin klasikleri arasında yer alacak duygusal, Kenan Doğulu şarkısı.
(bkz: kurşun hedef sorar)
- affedersiniz, siz faati bey miydiniz ?
+ evet neden sordunuz ?
- size isabet etmem emredildi de. o yüzden beyninize girmek zorundayım.
+ ama kurşun adres sormaz ki. *
+ pardon siz emrah mısınız.
- hayır. acıların çocuğu emrah.
+ pardon. şey ananızın adresini alabilirmiyim.
- şu köşeyi dönün kime sorsanınz gösterir. bu arada isminiz.
+ ben kör kurşun.
zamanının ilerisinde bir parça idi bu. popülerliği ve sair getirilerini yitirmeyeceğim diye yaptığı şeyleri görünce şimdi üzülüyor insan... * * * * *
alıştırmasaydın insafsız..!! 'dön gel yine sev beni, sar sevgine sevgimi, nefes gibi muhtacım sana' diyerek çaresizliğini en iç yakan şekilde belirten, dönmesi beklenilen sevgilinin arkasından söylenebilcek en güzel şarkı..
kenan doğulu antipatisi olan şahsımı şaşırtan güzel bir şarkı.
- selamın aleyküm..
+ aleyküm selam..
- hocam buuuuuu kemal seloğlu'nun kalbi varmış burada.. oraya gönderdiler beni de.. biliyor musun ne tarafta kalıyor..
+ uuuv sen çok yanlış gelmişsin kardeş.. bak şimdi.. şu ilerdeki dalağı görüyosun? ona sırtını ver doğğru aort vardır orda aort damarı, onu takip et hiç sapma.. eğer akciğer'in ordaki ışıkları görürsen fazla gitmişsin demektir geriye dön.. orda celal usta vardır, akyuvarlık yapar.. ona sor gösterir sana..
- eyvallah baba ya çok sağol çok makbule geçti..
+ sen n'apacaktın kalbi?
- ya bi alacak verecek mevzusu varmış da tabancadan gönderdiler beni.. onu konuşacakmışız..
+ eh hadi bakalım kolay gele..
- sağol birader sana da..
(bkz: kurşunun navigasyon özelliğinin olması)
malum olan kurşunun çevresinin çok geniş olması durumu.
sözleri arabeskimsi bir havaya sahip lakin cok cok cok guzel ve gercekten asık olan her insanın maksimum derecede etkilenebileceği bir kenan doğulu şarkısı.

"alıştırmasaydın insafsız..."
kenan doğulunun en güzel parçalarından biri.

"bu can buna hayran
sevişine kurban
alıştırmasaydın insafsız
bu can sana hayran
gülüşüne kurban
şimdi vazgeçemem ben inan"

"dön gel yine sev beni
sar sevgine sevgimi
nefes gibi muhtacım sana"

sözleri aranızın bozuk olduğu sevgiliye hediye edilebilecek şarkı.

dön geeel yine seeev beniii...
dinlenesi güzel şarkı..unutmadığınız biri varsa yaranıza tuz basar resmen.
çekip gitmiş, arkasında kalanı alıştırdığı için de suçlu durumuna düşürülmüş sevgiliye * yazılmış feryat figan şarkıdır.

dönüp gelmesi işlenen hatanın büyüklüğüne bağlıdır şahsi kanımca.
Kenan doğulunun en güzel şarkılarından bir tanesidir. Moral bozukluğunda ilk dinlenecek şarkıdır.
edit: çok bir tanesi kullanmışım değiştirdim.
ayrılsakta seni seviyorum dedirten sarkı...

Günahın özü ise seni sevmek
Cezam cehennem olsun.
- ya... of herşey beni buluyor
- kurşun adres sormaz ki kızım.
bu şarkı çalarken, sizi sevdiğini söyleyen bir insanı reddetmek öyle zordur ki. canınızdan bir parça kopar da gözlerinin içine bakamazsınız.
kenan doğulu eserlerinden olup,en dinlenilesi şarkılar arasında yer almaktadır,almalıdır.

girişi çok hoş.
Seviyorum uleyyynnn dedirten şarkıların büyüleyicisi her kenan doğulu şarkısı öyle sonuçta...
kenan doğulunun dinar depremi maağdurlarına armağan etti diye bildiğim şarkısı.